Odpowiedz na ten temat

duet biuro matrymonialne

• alalallalalaalallala 2009.04.20 [15:43]
    Czy ktos z was wie ile kosztuje abonament w normalnym biurze np Duet centrum w Warszawie?
    Wiem, że to wydatek rzędu 200-300 zł, ale może teraz podrożało.
    Na stronie Duetcentrum nie ma cennika, więc obawiam się że jest tam drogo. Może ktos tam był, lub czyś znajomy...? Boję się umówić się na spotkanie nie wiedząc ile to kosztuje.
    Ala
    dziękuję

• adrian000 2009.04.20 [22:29]
    Może warto na początku spróbować w internetowym biurze matrymonialnym? Jest to zupełnie darmowe, a równiez daje możliwośc znalezienia partnera...
    http://iduo.pl
    Pozdrawiam
  • Ebenezer 2009.06.05 [14:23]
    Zajrzyj na adres CZANDRA - największe w Polsce
  • nie lubię IDIOTEK 2009.06.05 [14:25]
    a jeszcze bardziek KRYPTOREKLAMY
    zadzwoń sobie do nich pustaku jak tak Ci zależy
  • goldenswann 2010.11.30 [22:54]
    jeśli wiesz kogo nie chcesz, zapraszam do nas
    www.goldenswann.eu
  • Zaproszenie 2011.08.26 [16:21]
    Witam,

Ja zapraszam do toruńskiego i bydgoskiego biura dla młodych samotnych osóbwww.impulsbiuro.pl

• Wiki79 2012.04.21 [18:58]
    Ja osobiście jestem rozczarowana Duetem, sama muszę się przypominać za każdym razem, byłam na kilku spotkaniach ale to faceci nie dla mnie,jeżeli ktoś chciałby mnie poznać podaje maila claudii1@op.pl Pozdrawiam wszystkich!
  • ccalineczkaa 2013.01.10 [18:09]
    Witam pięknie, widzę, że ile na tutaj, tak wiele zdań na temat różnych biur matrymonialnych i podobnych miejsc. Ja powiem tak, nie zamierzam specjalnie reklamować bo i nie mam w tym żadnego interesu, jedyne takie biuro z jakiego korzystając jestem zadowolona to portalwww.SamotneSerca.pl bo w końcu trafiłam na wielu mężczyzn z wykształceniem wyższym (to dla mnie ważne bo sama mam jeszcze wyższe) i normalnie wyglądających, a nie jak napaleni desperaci, nie wychylający nosa z domu...
    Calineczka
  • gość 2016.02.19 [19:53]
    bo w końcu trafiłam na wielu mężczyzn z wykształceniem wyższym (to dla mnie ważne bo sama mam jeszcze wyższe) - osoba wyjkształcona i inteligentna nie pisze w taki sposób, pannno z jesze wyzszym. A poza tym, co z tegoże trafie na panów z wyższtym , i to wielu- jak mi zalezy na jednym tylko panu, niekonieczniez wyzszym wykształceniem, ale wysoka kultura osobista i bez nałogów. Na tylko jednym, a nie całej gromadzie niewyzytych samców!! Paniom chcącym zapisac sie do biur matrymonialnych , polecam poszukanie na róznych forach opinii o ich " profesjonalizmie".
  • gość 2016.03.04 [20:21]
    Duet ctoentrum fatalne biuro matrymonialne bylam tam długo. Wysłali na maila 3 propozycje a byłam półtora roku, ciągle mnie zwodzili.Jeżeli ktoś jest rozsądny niech szuka na własną rękę tj.przez portale .
  • legolas1988 2016.04.10 [11:00]
    Nie polecam biura matrymonialnego Duet Centrum Zapoznawcze (Warszawa). Zapłacisz pieniądze a oni będą Ci mówili co masz w swoim wyglądzie i podejściu do życia zmienić żeby znaleźć faceta natomiast z nikim Cię nie umówią bo problem przecież tkwi w Tobie, że nikogo dla Ciebie nie mają. Szkoda, że nie powiedzieli tego zanim podpisaliśmy umowę i został wykonany przelew na ich konto. Polecam za to wyjść do ludzi, kursy tańca z reguły się sprawdzają usmiech.gif
  • gość 2016.06.25 [18:15]
    Od 100 zł?
    Przecież w byle bordelu jest taniej! A w byle sanatorium - całkiem darmo!
    Ktoś chce ci za to płacić?
  • Randkiswatki 2016.06.26 [19:29]
    Moje biuro to nie burdel ...Jeżeli ktoś liczy tylko na szybki numerek na portalach internetowych takich ofert jest pod dostatkiem.
  • gość 2016.07.19 [13:40]
    Ja znalazłam miłość w małym biurze Centrum Zapoznawcze Zolyty na Śląsku w Czerwionce-Leszczynach. Jestem z Gdyni,Wybrałam ofertę Vip.Pani Ania do mnie dojechała.Miła rozmowa.I w krótkim czasie znalazłam swoje szczęście.Tam pracuje swatka,która naprawdę interesuje się szcześciem swoich klientów. Mnie ta przyjemność kosztowała 1900 zł.Ale za taką usługę Warto
  • gość 2016.07.21 [09:44]
    Szkoda Twoich pieniędzy złudnych nadziei.
    Byłam tam kilka lat i nie polecam zdecydowanie.
    Nie wyglądam jak kaszalot usmiech.gif
    Na to biuro zdecydowałam się bo sami dobierali partnera, wywiad psychologiczny zrobiono mi i generalnie myślałam że to jest właśnie to czyli profesjonalnie i fachowousmiech.gif
    a guzik prawda usmiech.gif
    No ale cóż większość ludzi musi przekonać się na własnej skórze nieprawdaż .
    Napisałam prawdę
    A ja płaciłam 1000 pln na pół roku zanim się z tego wypisałam.
  • gość no coz 2016.07.24 [19:21]
    Nie wiem-moze praca Duetu moze byc lepsza-albo gorsza. dostalam oferty -uwazam ze 2ch panow prawie prawie -jesli chodzi o character I kulture to jak najbardziej tylko wyglad troszke nie tak...bywa....natomiast pozostaje sprawa Panow. Otoz po 1.zapisuja sie do takiego duetu a potem marnuja tylko czas kobiet -zeby na nich czekac-a bo to ma mecz-bo to mamusia-bo to praca cos tam-sam sobie nie potrafi zycia zorganizowac zeby sie na randke wybrac a potem kobiety narzekaja na duet! A wlasnie to wina tych facetow..skad Panie w duecie maja wiedziec ze ksiaze z bajki musi sobie jasnie czas zorganizowac zeby gdzies wyjsc I trwa to pol roku. Inna rzecz-jesli juz wyjdzie to przepraszam ale niektorzy nie wiedza jak sie ubrac!
  • gość 2016.07.30 [15:24]
    gość no coz - no typowe, trafiła pani na facetów, których " mamusia' zapisała do biura, bo jak to w takim wieku być samemu, może jest gejem, trzeba cię synusiu zapisac- a pan tego wcale nie chce, mu tak dobrze, mamusia opierze, ugotuje ,posprząta, a seks pan ma wystarczy, że strony na necie sobie włączy, wyslilac sie nie musi, zabiegac o kobiete, starać... Ubrania, a po co ma sie starac, jemu nie zalezy, niech ona za nim biega, widac zdesperowana, skoro zapisasła się do biura, no dobrze, spotkam sie raz na pół roku, żeby matke uspokoic, ale w sumie mam te babę gdzieś, co ja sie tam starał bede, jakim mnie panie boże stworzyłes, takim m nie masz.... Daj sobie kobieto spokój, te biura to tylko ssaki pieniedzy, wyciąganie od naiwnych kobiet kasy. Wiem, bo sama kilka lat temu sie zapisałam do jednego. Biuro miało katalog, zezdjęciami itd, wyglądało na profesjonalne,,,, co dostałam w zamian? WYCIĘTE z ogólnopolskiej gazety ogłoszenia panów. Z jednym z panów umówionych przez biuro się spotkałam, pan normalny, ale nie widac ,że zainteresowany, bo szedł ze mna na ten spacer, jakby sie mnie wstydził. Zadzwonił po dwu tygodniach, z tekstem: podobasz mi się bardzo, miałbym ochote sie z toba ( i tu niecenzuralne słowo , oznaczające spółkowanie) . Zatkało mnie i po ponad minucie zdołałam wyjąkać, bedąc w totalnym szoku, że pan chyba sie pomylił, z kim rozmawia. To jego z kolei zatkało, jeknął.. aaa. ..i trzasnął słuchawką... Więc, drogie panie , szukające swojego szczęścia w biurach m- wybierajcie dobrze biura i dokładnie pytajcie i uścislajcie w rozmowie, co dostaniecie za wasze cięzko zarobione pieniądze. Biura maja kilku " podstawianych " gentelmenów, żeby nie można ich było oskarzyc, że nie dają ofert - a potem panowie umawiają się góra raz i zrażają do siebie( ubiorem, zachowaniem, wymyślaniem braku czasu, stąd to pani pół roku czekania na randke) i wtedy to pani, jedna z drugą, jest winna, bo to ona zerwała kontakt, biuro wywiązało się z zadania.
  • gość 2016.07.30 [15:28]
    gość no coz - nie tylko wina tych facetów- ale i biur. prawda taka,że jest więcej kobiet, niż panów. Z czego wiekszosć wolnych panów ma albo poważne defekty emocjonalne, społeczne, psychiczne, umysłowe, charakteru( alkoholizm, inne nałogi, przemoc, choroby psychiczne, niepełnosprawnosc powaznie utrudniajaca normalna egzystencję) albo po prostu dobrze im z MAMUSIĄ. i tyle.
  • gość 2016.08.02 [17:26]
    Korzystałam z Duet Centrum i jak myślę ile musiałam zapłacić i za co ,to dostaję białej gorączki.Skusiła mnie strona,renoma,liczne wywiady i tyle. Wykształcony z zawodówką -nieźle,bo z takim gosciem mnie umówli. Póżniej zbywały panie konsultantki. Miałam dosyć. Na szczęście znajoma poleciła mi małe biuro Zolyty. Tam to dopiero mają się dobrze.Właścicielka lubi ludzi i to widać. Organizuje imprezy dla singli,a Duet co ? Skorzystałam z usług Mobilnej Swatki.Pani Ania odwiedziła mnie w Warszawie ...Za jedyne 1500 zł -znalazłam miłość. Mogłam zapisać się do nich za 100 zł -ale wybrałam luksusową ofertę i było warto.
  • karrraxyz 2016.11.04 [11:17]
    Polecam biura matrymonialne. Znalazłam swoją miłość.
    Jestem szczęśliwa. Próbujcie i Wy!
  • gość 2017.01.29 [14:51]
    Korzystałem z Duetu,Świat Singla i Zolyty. Zdecydowanie polecam Zolyty. Nie chodziłem na wieczorki ,bo to nie dla mnie ,ale spotykałem się na zwykłych randkach.Wystarczyły dwa spotkania i już wiedziałem ,że znalazłem miłość.W sierpniu ślub,trzymajcie za mnie kciuki.
  • agnieszka2017 2017.05.24 [14:20]
    bardzo polecam to biuro, skusilam sie i nie rozczarowalam sie. zweryfikowane informacje, panowie ktorzy dzwonia a nie klikają, madra alternatywa dla wszystkich portali randkowo-towarzyskich.
  • gość 2017.06.29 [07:08]
    to biuro test bardzo profesjonalne jeśli chodzi o wyciągnięcie kasy od klienta to tyle ,nie polecam bo szkoda kasy ,opiekun klienta nie odpowiada na maile nie odbiera telefonów zero zainteresowania ,jeśli już otrzymają pieniądze, starannie unikają rozmowy.
    Dlatego nie polecam tego biura.
  • gość 2017.06.29 [11:02]
    7:08 ktorego biura niekomunikatywny cepie? Hahaha
  • gość 2017.07.25 [11:51]
    Tak, zgadzam się z przedmówczyniami. Jeśli chcesz stracić, cierpliwość, poczucie własnej wartości, godność .
    Przekonać się jak wygląda brak profesjonalizmu - nieodbieranie telefonów, zwodzenie, udowadnianie że z Tobą jest coś nie tak. Propozycje facetów, których opis odbiega od normy. Koniecznie zapiszcie się do Duet Centrum w Warszawie. Emocje GWARANTOWANE!!!!
  • zawidziona01 2017.07.27 [13:57]
    Dziewczyny dajcie sobie spokój z Duet Centrum - to jedna wielka ściema - zamiast kulturalnych i wykształconych panów -znajdziecie hydraulików, portierów, albo ewentualnie panów który maja problem ze zbudowaniem jednego sensownego zdania, nie mówiąc już o zapłaceniu rachunku za kawę. Szkoda takich pieniędzy - lepiej usiąść na Sympatii czy na czymś podobnym, szanse znacznie większe, a kasa w kieszeni zostaje.
  • gość 2017.08.27 [16:46]
    w stu procentach zgadzam sie z poprzednią odpowiedzią- nie polecam duet centrum- firma stworzona do wyciągania kasy od naiwnych- ostrzegam przed tą firmą!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2017.09.03 [08:35]
    Ale prosze napisac ile kosztuje zapisanie się do deuetcentrum?jakie to sa koszty?
  • gość 2017.09.07 [11:07]
    Zapisanie do biura Duet kosztuje 470 zl i nie odpowiadaja na telefony niestety nie ma zainteresowania czlowiekiem ktory szuka milosci...
  • gość wczoraj [20:28]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...