Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwoje rozwodników, wspólne Dziec*****eniądze...koszmar...

Polecane posty

Gość gość

Dwoje rozwodników, wspólne Dziec*****eniądze...koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dzie/ci/po wlazłaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny czlowiek uczy sie na bledach. ci dwoje widocznie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek tak. Ale ci dwoje stawiają potrzeby fizjologiczne wyżej niż normalny człowiek. Czy to już zwierzęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo rozumiem... Dwoje rozwodników - no i? Nie wyszło wcześniej, mają prawo do nowego związku. Wspólne dzieci - super, kochają się, mają rodzinę, w czym problem? Wspólne pieniądze - dzielą się tym co mają, jak normalny związek. Czy możesz wyjaśnić co Ci nie pasuje? I co Cię obchodzi cudze życie? Swojego nie masz czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek, który ma rozum - to się nim kieruje. Zwierzę , które nie ma rozumu kieruje się popędami. Czego tu nie rozumiesz? Kolejne zwierzątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzątkiem to chyba twoja mama była. I stąd ty teraz tutaj piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kanapy. A ty z budy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapa na śmietniku - niezłe osiągnięcie jak na dziecko królika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym dziecko królika - czytać się naucz.Nie pytalem skąd piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Jak szybko się nauczyleś czytać to co napisałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko królika - nie wstyd ci? A - ty jak mamusia nie wiesz, co to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie mam czego wstydzić, zwierzaczku. Ja nie włażę na byleco sie nawinie po winie ;) To ty natrzepałeś dzieci różnym babom i nie potrafisz ich wyżywić, a bab utrzymać (jeśli to ty jesteś autorem wątku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że twoja matka natrzepała zwierzaczków - jesteś jednym z nich. Tak. Tak. Od prawday nie uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak mamy autora. Co by ci tu doradzić. Hmmm... trzymaj się i rozum w spodniach. Nie wyciągaj, nie używaj, nie pokazuj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nędzna próba kompensacji własnych problemów za pomocą ubliżania nieznajomym w internecie. Połączona zapewne z zawiścią wobec kogoś, kto ma odwagę walczyć o swoje szczęście, olewając zdanie Iksińskiego spod siódemki :P Bo Iksiński nie ma jaj żeby żyć tylko wegetuje. Ale żeby nie czuć permanentnego wqrwienia w związku z tą wegetacjią, usiłuje dodać sobie zayebistości poprzez umoralniające pierdzielenie. Dzięki temu czuje się lepszy i ma siłę żeby codziennie budzić się i zasypiać w tym samym syfie od lat, mając w perspektywie dożywocie. Zatem ja jestem zwierzątkiem, jeśli tak chcesz. Jestem psem, królikiem, czym tam chcesz. Żyję sobie z moim zwierzątkowym mężem i zwierzątkowymi dziećmi. I jest nam fajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ta agresja? Z fajowości życia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresja? A broń Boże. Współczucie. I może trochę rozbawienia.. No sam(a?) powiedz, jak miałkie życie trzeba mieć żeby aż tak przeżywać to, co robią inni, zwłaszcza kiedy nie ma to żadnego wpływu na innych. Czy te "zwierzątka " (np. my) robią Ci krzywdę żyjąc po swojemu? Nie. Żyją swoim życiem, mają swoje sprawy i nawet o Twoim istnieniu nie wiedzą. A Ty ich osądzasz, potępiasz. Kompletnie bez sensu. Ale skoro tego potrzebujesz, rób swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie Bogiem brudnej pesdy nie wycieraj!!!! A co do zwierzątek: właśnie jeden szczur dostał kopa aż mu łeb odleciał. A przecież żył sobie swoim własnym życiem i w zasadzie "krzywdy mi nie robił". Może by mu ten szczurzy łeb przykleić nazad?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o tym mówiłam ;-) Emocjonowanie się sprawami, na które się nie ma wpływu i które Ciebie nie dotyczą zastępuje Ci Twoje własne życie. Usiłujesz we własnych oczach być kimś lepszym, bardziej moralnym, porządniejszym niż ktoś, kogo nie znasz w sumie, ale sobie wyobrażasz. Problem w tym, że to do niczego nie prowadzi. Czy nie lepiej iść na terapię i naprawić własne życie zamiast usiłować "naprawiać" życie innych? Ludzie nie będą żyli według Twoich reguł. Nie ma znaczenia co myślisz, ilu wyzwisk użyjesz. Jedyną osobą, którą to obchodzi jesteś Ty. I tak naprawdę Ty jesteś jedyną osobą, którą to krzywdzi. Zatruwasz swój umysł i swoją duszę. Ale każdy ma wolną wolę. Pokój z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,czy was pokręciło? O czym wy tu pieprzycie.Nie mozna was zrozumieć.Napisz prosty przekaz a nie trujesz frazeskami...Nauczcie sie pisać logicznie i stylistycznie.Odnoszę wrażenie,że to gimnazjaliśc***iszą.Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parszywe spamerstwo NIGDY nie wpisujcie Piotr glas, a jak traficie na jego PARSZYWE filmiki, to skomentujcie negatywnie!!! Bo to CHAM parszywy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×