Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ex,dziecko problem

Polecane posty

Gość gość

Taka sytuacja. Ex bierze na weekend dziecko ma nowa partnerke mimo mozliwości dziecko spi z ex i nowa partnerka w jednym łóżku. Wypowiedzcie się . Bo ja nie wiem czy to ze mna jest coś nie ok czy z nim. Wiadomo jakie mam zdanie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój ex i jego panienka to jakieś zboczki!!! MATYCHMIAST zabrać dziecko i NIGDY więcej nie pozwolić zabrać. A tych zbooków pod prokuratora i do paki! - tam im cwele wyprostują światopogląd i wyregulują sikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście trochę krzywo, a dla nich to normalne. Może wasze dziecko chce z nimi spać. Pytałaś je o to? Ja bym nie spała z cudzym dzieckiem chyba że byłabym w z nim już blisko emocjonalnie. Jak to dzieci są blisko z dorosłymi osobami. Tak tłumacze a żeby znowu jakiś wariat się nie trafił jak ten wyżej. Jak by spało z Tobą i Twoim facetem wszystko byłoby w porządku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dzieci są często zazdrosne o nowych partnerów i wymuszają spanie z nimi w łóżko. Wątpię czy partnerce Twojego eksa się to podoba. Wolałaby się jednak w nocy do niego przytulić a mały zazdrosnik nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak by spało z Tobą i Twoim facetem wszystko byłoby w porządku...." Taaa? Ty śpisz z facetem i swoimi dziećmi w jednym łóżku? No to już jedzie do ciebie brygada antypedofilska. Tylko drzwi otwórz - bo ci je otworzą razem ze ścianą... I sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak śpię z mężem i z mój dzieckiem czyli jego ojcem i jakoś nikt nas nie ściga. To normalne, że rodzice śpią ze swoimi małymi dziećmi. Ciebie to rodzice molestowali dlatego takie masz pojęcie świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj dokladnie a potem pisz,nie odwrotnie -do ost.posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam te post i potwierdzam co wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na nic zdrożnego, kiedy dziecku spi z rodzicami, gdy jest malutkie, ale spanie z partnerka/partnerem jednego z nich to gruba przesada, przecież to obcy człowiek;/ powinnaś porozmawiać z ex mężem, dla mnie to krzywa akcja, gdyby napisałby tu facet, żeby jego była żona spi z dzieckiem i facetem, to pewnie byście ostro pojechały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'11,ciołku forumowy : tylko,że owo dziecko śpi w jednym łóżku też (poza tata) z obcą dla niego kobietą ,czaisz róznicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciołkiem to jesteś Ty, wyobraź sobie że czasem dziecko może być bliżej emocjonalnie z obca dla niej osoba niż z własnym rodzicem. Jak już, pisałam pewnie mały zazdrosnik sam chciał spać , nimi aby przejść,upadkiem tatą tej pani nie przytulił. Chciał kontrolować sytuację wiec z nimi spał. Jak już pisałam doszukiwanie się tutaj pedofilskich czy jakiś zboczobych sytuacji jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile dziecko ma lat ? Czy 3 czy 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, autorka doszukuje się tutaj różnych dewiacji bo jest zazdrosna że dziecko nawiązało więź z partnerką swojego taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązało więź ŁÓŻKOWĄ z partnerką swojego taty - i ile lat by to dziecko nie miało, to jest chore, nienaturalne i zboczone. Patologia i zwyrodnienie obyczajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli dziecko jest zazdrosne,to facet powinien uruchomic rozum i wiedziec,że dla higieny psychicznej dziecko powinno spac osobno a jesli już jest trudnosć to trudno,niech spi,ale z tata a nie obcą kobietą,ktora jest w tym lóżku zapewne na codzień. Dziecko zazdrosne byc moze,flejtuch ojciec,zaborcza nowa kobieta? Niehigieniczne to. Male dziecko -ujdzie w tloku,ale wieksze ? ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka więź łóżkowa? Co wy chorzy jesteście? To że ktoś śpi koło kogoś to nie znaczy że ma więź łóżkowa. No słuchaj a jeśli dziecko chciało koniecznie spać w ich łóżku to co? Kobieta ma opuścić swoje łóżko w swoim domu na rzecz dziecka? Chyba śmieszny jesteś! Macie naprawdę narabane w głowie że doszukiwanie się właśnie jakich dewiacji. A może dziecko polubiło partnerkę ojca i samo chciało z nią spać ? Ze mną te chciało spać dziecko mojej koleżanki a ja też jestem dla niej obca osoba. Dzieci mają różne fazy, chciało spać z tatą i z "ciocią" to spało. Napewno nikt go nie zmuszał a jeśli ma autorka takie podejrzenia że eks mąż i jego nowa partnerka krzywdzą w jakiś sposób jej dziecko niech idzie do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z poziomem swojej agresjii ty tez ostatni gosciu udaj się do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom agresji? Tam nie ma agresji zacznijmy od tego. Jak się widzi rzeczy których nie ma... To też się przyda taka wizyta nie tylko p psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'20 i 11'55, wyluzuj,bo ci przysłowiowa zyłka pęknie z tej ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby Tobie nic nie pękło np hemoroidy w tyłku - tak to było agresywne. A co do ironia najpierw dowiedz się co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" No słuchaj a jeśli dziecko chciało koniecznie spać w ich łóżku to co?" No słuchaj a jeśli dziecko chciało koniecznie wsadzić ci kołek w dope to co? "Kobieta ma opuścić swoje łóżko w swoim domu na rzecz dziecka?" TAK!! Ale to najwidoczniej tępa, agresywna dziunia, tak jak ty. "A może dziecko polubiło partnerkę ojca i samo chciało z nią spać ?" A jak polubiło psa sąsiada, to może spać w psiej budzie? W twoim domu dzieci rządzą? To niezłe mietły z nich wyrosną - bardziej zmietlone od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiadomo,że to jej dom i jej łóżko ,i reszta a nie nowego facia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powiedziała co wiedziała czyli poziom inteligencji minusowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosyć że inteligencja nobisowa to jeszcze brak kultury i nie ma co komentować bo widać po wypowiedzi że to sama patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Czyżby dzisiaj z psychiatryka wypuszczali że kafe g****o się zjawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'58,twoj wpis z IQ minusowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Zwolenniczka spania konkubin z dziećmi rodzinke zwołała? Wszystkie sypiacie z dziećmi swoich konkubentów? A chlamydie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być chorym psychicznie aby pisać takie komentarze co po wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:56 nie będę zabierać Twojego opisu!!! Ty masz minusowe IQ jak już to napisałam. Szukanie wszędzie wszędzie jakiś dewiacji. Psychicznie chorzy to się kretynizm nazywa!!!! 21:58 To że Ty masz chlamydia nie znaczy że każdy ja ma! Jesteś kolejna kretynka i tyle która łączy spanie w łóżku z dzieckiem z jakimiś aktami seksualnymi. Jesteś chora i musisz się leczyć lub poddać się kastracji bo to może być pedofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroc tu gosciu z rana jak cie rzuci facet lub ty jego i dziecko bedzie bywac u taty i spac we troje w jednym lozku,w tym z kolejną "ciocią" czyli obcą kobieta dla dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×