Odpowiedz na ten temat

ex,dziecko problem

• gość 2017.03.18 [13:31]
    Taka sytuacja. Ex bierze na weekend dziecko ma nowa partnerke mimo mozliwości dziecko spi z ex i nowa partnerka w jednym łóżku. Wypowiedzcie się . Bo ja nie wiem czy to ze mna jest coś nie ok czy z nim. Wiadomo jakie mam zdanie na ten temat ...
  • gość 2017.03.18 [14:47]
    Ten twój ex i jego panienka to jakieś zboczki!!!
    MATYCHMIAST zabrać dziecko i NIGDY więcej nie pozwolić zabrać.
    A tych zbooków pod prokuratora i do paki! - tam im cwele wyprostują światopogląd i wyregulują sikanie.
  • gość 2017.03.18 [21:37]
    Rzeczywiście trochę krzywo, a dla nich to normalne. Może wasze dziecko chce z nimi spać. Pytałaś je o to? Ja bym nie spała z cudzym dzieckiem chyba że byłabym w z nim już blisko emocjonalnie. Jak to dzieci są blisko z dorosłymi osobami. Tak tłumacze a żeby znowu jakiś wariat się nie trafił jak ten wyżej. Jak by spało z Tobą i Twoim facetem wszystko byłoby w porządku....
  • gość 2017.03.18 [21:39]
    I jeszcze dzieci są często zazdrosne o nowych partnerów i wymuszają spanie z nimi w łóżko. Wątpię czy partnerce Twojego eksa się to podoba. Wolałaby się jednak w nocy do niego przytulić a mały zazdrosnik nie pozwala.
  • gość 2017.03.18 [21:59]
    "Jak by spało z Tobą i Twoim facetem wszystko byłoby w porządku...."
    Taaa? Ty śpisz z facetem i swoimi dziećmi w jednym łóżku? No to już jedzie do ciebie brygada antypedofilska. Tylko drzwi otwórz - bo ci je otworzą razem ze ścianą... I sufitem.
  • gość 2017.03.19 [17:43]
    Tak śpię z mężem i z mój dzieckiem czyli jego ojcem i jakoś nikt nas nie ściga. To normalne, że rodzice śpią ze swoimi małymi dziećmi. Ciebie to rodzice molestowali dlatego takie masz pojęcie świata!
  • gość 2017.03.19 [18:14]
    przeczytaj dokladnie a potem pisz,nie odwrotnie -do ost.posta.
  • gość 2017.03.19 [19:11]
    Przeczytałam te post i potwierdzam co wyżej!
  • gość 2017.03.19 [19:18]
    Nie na nic zdrożnego, kiedy dziecku spi z rodzicami, gdy jest malutkie, ale spanie z partnerka/partnerem jednego z nich to gruba przesada, przecież to obcy człowiek;/ powinnaś porozmawiać z ex mężem, dla mnie to krzywa akcja, gdyby napisałby tu facet, żeby jego była żona spi z dzieckiem i facetem, to pewnie byście ostro pojechały
  • gość 2017.03.19 [20:24]
    19'11,ciołku forumowy : tylko,że owo dziecko śpi w jednym łóżku też (poza tata) z obcą dla niego kobietą ,czaisz róznicę ?
  • gość 2017.03.20 [07:21]
    Ciołkiem to jesteś Ty, wyobraź sobie że czasem dziecko może być bliżej emocjonalnie z obca dla niej osoba niż z własnym rodzicem. Jak już, pisałam pewnie mały zazdrosnik sam chciał spać , nimi aby przejść,upadkiem tatą tej pani nie przytulił. Chciał kontrolować sytuację wiec z nimi spał. Jak już pisałam doszukiwanie się tutaj pedofilskich czy jakiś zboczobych sytuacji jest chore...
  • gość 2017.03.20 [07:26]
    Zależy ile dziecko ma lat ? Czy 3 czy 13.
  • gość 2017.03.20 [07:27]
    No dokładnie, autorka doszukuje się tutaj różnych dewiacji bo jest zazdrosna że dziecko nawiązało więź z partnerką swojego taty
  • gość 2017.03.20 [08:08]
    Nawiązało więź ŁÓŻKOWĄ z partnerką swojego taty - i ile lat by to dziecko nie miało, to jest chore, nienaturalne i zboczone.
    Patologia i zwyrodnienie obyczajowe.
  • gość 2017.03.20 [09:02]
    Nawet jesli dziecko jest zazdrosne,to facet powinien uruchomic rozum i wiedziec,że dla higieny psychicznej dziecko powinno spac osobno a jesli już jest trudnosć to trudno,niech spi,ale z tata a nie obcą kobietą,ktora jest w tym lóżku zapewne na codzień.
    Dziecko zazdrosne byc moze,flejtuch ojciec,zaborcza nowa kobieta?
    Niehigieniczne to.
    Male dziecko -ujdzie w tloku,ale wieksze ? ..........
  • gość 2017.03.20 [10:20]
    Jaka więź łóżkowa? Co wy chorzy jesteście? To że ktoś śpi koło kogoś to nie znaczy że ma więź łóżkowa. No słuchaj a jeśli dziecko chciało koniecznie spać w ich łóżku to co? Kobieta ma opuścić swoje łóżko w swoim domu na rzecz dziecka? Chyba śmieszny jesteś! Macie naprawdę narabane w głowie że doszukiwanie się właśnie jakich dewiacji. A może dziecko polubiło partnerkę ojca i samo chciało z nią spać ? Ze mną te chciało spać dziecko mojej koleżanki a ja też jestem dla niej obca osoba. Dzieci mają różne fazy, chciało spać z tatą i z "ciocią" to spało. Napewno nikt go nie zmuszał a jeśli ma autorka takie podejrzenia że eks mąż i jego nowa partnerka krzywdzą w jakiś sposób jej dziecko niech idzie do psychologa.
  • gość 2017.03.20 [11:22]
    Z poziomem swojej agresjii ty tez ostatni gosciu udaj się do psychologa.
  • gość 2017.03.20 [11:55]
    Poziom agresji? Tam nie ma agresji zacznijmy od tego. Jak się widzi rzeczy których nie ma... To też się przyda taka wizyta nie tylko p psychologa.
  • gość 2017.03.20 [12:09]
    10'20 i 11'55,
    wyluzuj,bo ci przysłowiowa zyłka pęknie z tej ironii.
  • gość 2017.03.20 [13:17]
    Żeby Tobie nic nie pękło np hemoroidy w tyłku - tak to było agresywne.
    A co do ironia najpierw dowiedz się co to znaczy.
  • gość 2017.03.20 [16:56]
    " No słuchaj a jeśli dziecko chciało koniecznie spać w ich łóżku to co?" No słuchaj a jeśli dziecko chciało koniecznie wsadzić ci kołek w dope to co?
    "Kobieta ma opuścić swoje łóżko w swoim domu na rzecz dziecka?"
    TAK!! Ale to najwidoczniej tępa, agresywna dziunia, tak jak ty.
    "A może dziecko polubiło partnerkę ojca i samo chciało z nią spać ?"
    A jak polubiło psa sąsiada, to może spać w psiej budzie?
    W twoim domu dzieci rządzą? To niezłe mietły z nich wyrosną - bardziej zmietlone od ciebie.
  • gość 2017.03.20 [18:07]
    Skad wiadomo,że to jej dom i jej łóżko ,i reszta a nie nowego facia ?
  • gość 2017.03.20 [20:58]
    gość dziś [16:56] powiedziała co wiedziała czyli poziom inteligencji minusowy...
  • gość 2017.03.20 [21:00]
    Nie dosyć że inteligencja nobisowa to jeszcze brak kultury i nie ma co komentować bo widać po wypowiedzi że to sama patologia...
  • gość 2017.03.20 [21:11]
    Dziś [16:56] Czyżby dzisiaj z psychiatryka wypuszczali że kafe g****o się zjawiło?
  • gość 2017.03.20 [21:56]
    20'58,twoj wpis z IQ minusowym.
  • gość 2017.03.20 [21:58]
    O! Zwolenniczka spania konkubin z dziećmi rodzinke zwołała?
    Wszystkie sypiacie z dziećmi swoich konkubentów?
    A chlamydie????
  • gość 2017.03.21 [05:57]
    Jakim trzeba być chorym psychicznie aby pisać takie komentarze co po wyżej?
  • gość 2017.03.21 [06:00]
    21:56 nie będę zabierać Twojego opisu!!! Ty masz minusowe IQ jak już to napisałam. Szukanie wszędzie wszędzie jakiś dewiacji. Psychicznie chorzy to się kretynizm nazywa!!!!
    21:58 To że Ty masz chlamydia nie znaczy że każdy ja ma! Jesteś kolejna kretynka i tyle która łączy spanie w łóżku z dzieckiem z jakimiś aktami seksualnymi. Jesteś chora i musisz się leczyć lub poddać się kastracji bo to może być pedofilia.
  • gość 2017.03.21 [09:20]
    Wroc tu gosciu z rana jak cie rzuci facet lub ty jego i dziecko bedzie bywac u taty i spac we troje w jednym lozku,w tym z kolejną "ciocią" czyli obcą kobieta dla dzieciaka.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...