Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARNIY

Fałszywe Rosjanki

Polecane posty

Gość SARNIY

Drodzy Panowie! Rozwija nam się temat fałszywych Rosjanek, które po pewnym czasie korespondowania, wymieniania zdjęć i rozmów telefonicznych – proszą Was o przesłanie kilkuset euro bądź dolarów na pokrycie kosztów podróży do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Kontras
witam poznałem niedawno Mari na sympati pisałem z nią 4 tygodnie ostatnio poprosiła mnie o 250 euro oczywiście jej nie dałem powiedziałem jak przyjedzie to jej oddam i temat się skończył UWAGA NA MARl blondynka o niebieskich oczach 25 lat zdięcia w parku w zime z rękami uniesionymi w góre w akademiku też w knajpie wraz z koleżanką troche grubszą w szkole w tle zdięcia tablica z projektora TO JEST OSZUSTKA STUDENTKA która wraz z koleżankami z uczelni uprawia taki proceder Rozszyfrowałem je wszystkie dorabiają sie na ciuchy perfumy kosmetyczki itd niedawać kasy wyzwać odrazu od

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu nawiązałam korespondencję z Rosjanką, zaprosiłam ją, pokryłam koszty przejazdu. Teraz przyjaźnimy się Ona kilka razy gościła u mnie. W ubiegłym roku my byliśmy jej gośćmi - zwiedziliśmy okolice Bajkału. Ja tam wrócę.... obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja Rosjanka nie prosiła nigdy o pieniądze - początkowo o zaproszenie z informacją, że wikt i opierunek na czas pobytu ja biorę na siebie.Teraz to niepotrzebne, strefa przygraniczna, możemy się odwiedzać - w sobotę wpadli do nas na grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo macie polek u siebie to po co ma rosjanki vel kacapki do szczescia potrzebne? niby w czym sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście idiotami, szajki kradną zdjęcia a później się podszywaja, te wasze "rosjanki " to faceci którzy zakładają profile na fałszywe zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo rosjanki nie szukają męża w Polsce , sama Moskwa jest pewnie więcej warta niż cała Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×