Odpowiedz na ten temat

Ile dostajecie alimentów na dzieci???

• gość 2015.10.18 [13:11]
    zzzŻniecierpliwiony dziś [05:13]
    Dzieci to radość. Przeliczanie dzieci na pieniądze to nienormalność. Tym są alimenty. Ta instytucja już dawno powinna być zlikwidowana. To wymysł lewaków , feministek. One przynoszą szkodę samym kobietom. Robią im pranie mózgu. Później te kobiety szukają pomocy. W sobie zła nie widząc.
    xxx
    to razem z alimentami proszę zlikwidować płacenie w sklepach za jedzenie, leki, książki i zabawki a także proszę nakazać umarzanie wszystkich rachunków za prąd, gaz i wodę jakie dziecko zużyje - wtedy ja całkowicie zrezygnuję z alimentów!
  • zzzZniecierpliwiony 2015.10.18 [14:35]
    Obawiam się ,że nawet przy likwidacji rachunków ,żadna pseudo mamusia z alimentów by nie zrezygnowała. Im ciągle mało. Zresztą z alimentów zrezygnować nie można . Takie prawo. Tą samą mentalność mają Ci co watahami chcą się do Europy dostać. Swój kraj zostawili w bałaganie a sami go spowodowali ,w innym będą zaprowadzać swoje porządki. Ten sam bałagan.
    Obywatel powinien być w swoim kraju i go naprawiać a nie z niego uciekać.
  • gość 2015.10.18 [15:49]
    myślisz że na zachodzie nie ma alimentów?
    są! i to dużo wyższe niż w Polsce
  • gość 2015.10.18 [15:50]
    zzzZniecierpliwiony dziś [14:35]
    Obawiam się ,że nawet przy likwidacji rachunków ,żadna pseudo mamusia z alimentów by nie zrezygnowała. Im ciągle mało. Zresztą z alimentów zrezygnować nie można . Takie prawo.
    xxx
    co ty pieprzysz???
    sprawy o alimenty nie zakłada się ojcom z urzędu idioto!
  • gość 2015.10.18 [16:16]
    Panie zzzz - taka moja rada: przestań słuchać tego radia!!
  • zzz Zniecierpliwiony 2015.10.19 [00:15]
    W przypadku rozwodu ,alimenty są zasądzane z urzędu. Na dziecko. Takie prawo.Ta instytucja powinna być dawno zlikwidowana. W trakcie małżeństwa, instytucja alimentów jest gwoździem do trumny Małżeństwa. Rodziny.
  • gość 2015.10.19 [07:48]
    To zlikwiduj k******o u facetów w większości A instytucja alimentów nie będzie tak często potrzebna
  • gość 2017.02.22 [13:49]
    A Ja chciałbym syna miec u siebie i zeby mamusia zabierała go na 2 weekendy i nie musi nic płacić, może sobie zrobić nowe żele paznokcie, kupic cos ciekawego w Mohito do ubrania i jeździć z konkubentem po chorwacjach. Ale sady sa po stronie matek. Tak załośnie odnosicie się do męzów dajcie im dzieci proste i zyjcie za swoje. Ale nie marudzenie ile to kosztuje utrzymanie a jakie drogie te darmowe ksiazki ze szkoły i nowy strój na wf a komitet ubezpieczenia ledwo wiąże koniec z koncem. Hehehe robicie z siebie ofiary losu. Pozdrawiam rozwódki i przyszłe panie po rozwodzie. Zycie to nie bajka...
  • gość 2017.02.22 [14:00]
    Zazdrosny,że b.żona kogoś ma ?..........
    Niestety,wszystkie koszty trzeba wyliczać,żeby udowodnić tatusiowi,że to jednak koszty.
    Co ci do jej nowych paznokci ? zadbaj o siebie a nie jedziesz po byłej.
  • gość 2017.04.16 [21:02]
    Jestem szczęśliwym tatą dwójki dzieci,oprócz tego mam wspaniałą żonę i gdybym był kiedys w takiej przykrej sytuacji i musial płacić alimenty to z cala pewnością nie zadne 1000zl na dziecko.Na szczęście zarabiam nie najgorzej ok 16000zl msc ale na pewno nie dałbym własnej zonie 1000zl na dziecko.W Polsce ceny sa zachodnie a zarobki wschodnie.My na samo jedzenie wydajemy 2000zl a jest nas zaznacze czworo.Nie liczę czynszu bo mamy własny nowy dom.Gdybym juz musial płacić to przynajmniej 10000zl na rodzine.Przepraszam Wszystkich jesli urazilem kogoś wysokością zarobków ale dla mnie pieniadze nie sa ważne,bo najwazniejsza jest przeciez rodzina.
  • gość 2017.04.16 [21:21]
    A ile byś płacił gdybyś zarabiał 1600 zł/miesiąc (czyli tyle ile zarabia 90% młodych ojców)?
  • gość 2017.05.02 [11:38]
    A co jeśli kobieta się odkocha tan poprostu i człowiek chciałby dać dużo, ale też chcę założyć pełną rodzinę a zarabia 3200 też sam musi wynająć mieszkanie za 800 plus czynsz 400 plus media i druga rodzina też ma swoje potrzeby to żadna matka na to nie patrzy tylko potrafi powiedzieć że się odkochała.
  • gość 2017.05.02 [12:17]
    Alimenty sa na dziecko!
    Jak chcesz kolejnej rodziny to szukaj kolejnej pracy.Proste.
  • gość 2017.05.02 [12:44]
    Ja dostaje 2000 PLN na 2 dzieci 8 i 3 lata
  • gość 2017.05.02 [13:56]
    tak samo mogę powiedzieć że możesz sobie znaleźć drugiego faceta możecie sobie razem mieszkać Wtedy będziecie mieli wystarczająco pieniędzy skoro ci 500 nie wystarczy kiedyś zanim kobieta zostawiła faceta to się 3 razy zastanowiła a teraz z byle jakiego powodu Chcę rozwodu jak się mieszka razem całą rodziną to te pieniądze się inaczej rozchodzą atak to 500 dla samotnej matki jest mało Z czym się zgodzę ale to też wasza wina chyba że miałyście faceta który który chlał albo was bił na szczęście teraz dostajecie 500 Plus rodzinne i możecie złożyć dotacje do wynajmu mieszkania dlatego alimenty i jakaś praca za najniższą pensje
  • gość 2017.05.02 [14:00]
    i teraz może was zaskoczę Wyobraźcie sobie taką sytuację że jesteście w szczęśliwym związku małżeńskim i znikąd dostajecie 500 na dziecko a dodatkowo oboje pracujecie przynajmniej za 2000 zł każdy To chyba byłby fajny bonus więc skoro z jakiegoś błahego powodu rozstała się ze swoim facetem to znajdź sobie drugiego będziecie mieli po 2000 zł i 500 od ojca dziecka i żyć nie umierać
  • gość 2017.05.02 [23:30]
    Ja nic nie dostaje, ale mieszkam z mężem, bo nie rozwiesiliśmy się

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...