Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiavongosia

JAK MAM, K**WA, ZYC NORMALNIE BEDAC SMIECIEM DLA CZLOWIEKA KTORY MNIE SPLODZIL?

Polecane posty

Gość nie ty jedna witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze sie da ale kiedy sobie przypomne o tym, kiedy jestem po sprawie sadowej, kiedy zobacze ojca gdzies przypadkiem, kiedy cos mi sie przypomni jestem wrakiem, jestem wkurwiona, smutna, zdolowana, nie mam sily jesc, myc sie, uczyc itp.. Jak sobie z tym radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemite haloooo
ojej, wielkie halo, facet włożył i wyjął, o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemite haloooo
ja nie kumam, dlaczego śmieciem?? bo się nie interesuje, alebo nie interesował, nie płacił? no i co? dla niego nic może nie znaczysz, odbył stosunek i tyle, no i co z tego dla wielu osób jesteś na pewno wartościowa osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciucha
własnie to tylko jeden debil który nie potrafi Cię docenić pomyśl ile jest osób które Cie kochają? a tą reszta populacji ludzkiej dla której jestes obojetna też sie przejmujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwuusia
mój ojciec jest takim samym bydlakiem jak Twój porzucił mamę i moje rodzenstwo dla suki młodszej od niego o 22 lata zapomniał o nas z dnia na dzień, ta szmata jest dla niego wazniejsza niż rodzina którą byliśmy 25 lat brak słów na gnoja, jak go widzę to mnie skręca zal, nienawiść, bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusia, dokladnie Reszta spoleczenstwa ktora sie mna nie przejmuje sie nie interesuje ale ta reszta mnie nie splodzila A jezeli ktos mowi ze dziecko to "wlozyl i wyjal" tzn ze jest skrajnie niedojrzaly psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel
wiesz, sorry ale jakoś nie rozumiem pytanka. jak to jak życ? normalnie najlepiej. jak masz problemy z emocjami nto lec do jakiegoś terapeuty, jak masz problemy z relacjami z ludżmi to jakies warsztaty interepersonalne czy o komunikacji, jezu tyle tego teraz, rozejrzyj sie. albo poczucie własnej wartości, też można sobie podbudowac, wiesz weź się za jakieś ksiązki na ten temat albo coś. za pezproszeniem jojczenie jaki był niedobry tatuś nic ci nie da. co mamy ci powiedziec, jezusicku, jakaś ty bidulka?! weż się do roboty, weź odpowiedzialnośc za własne życie, w końcu jesteś pełnoletnia! facet sie nie sprawdził i ch..... z nim, teraz sama możesz o siebie zadbac. nie ty pierwsza i nie ty ostatnia, uważasz że ktoś ci da jakieś ulgi bo tatunio cie nie wypieścił w dzieciństwie? kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknijcie sie niektóre
zgadzam się z kablem a do iwusi - a czemu obrażasz tą konietę? bo jest ważniejsza dla twojego ojca niż ty to od razu musi być suką i szmatą? bo jest młodsza? puknij się w łeb ok, ojciec jest gnojem, że o was zapomniał, ale co ma ona do tego? jakby ojciec wrócił do swojej matki i zerwał z tobą kontakt, to też by była wina jego matki? dzizas, ludzie, zacznijcie myślec trochę ojciec cię "zrobił" to jego odpowiedzialność, a nie jakiejś obcej kobiety, ona ci niczego nie jest winna, dla niej jesteś obca, tak samo jak dla sąsiadki z pierwszego piętra, na nią też bluzgasz, bo cie ojciec zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie oc oc chodzi
ja też nie obczaja, jak to jak masz żyć? bo ojciec cię zostawił? i co z tego? ludzie, tyle dramatów na świecie, ludzie muszą żyć ze śmiercią swojego dziecka, patrzeć latami jak umiera powoli żona czy mąż, których kochają nad życie, nie mogą mieć dzieci, albo patrzą jak ich dzieci się staczają w narkotyki czy prostytucję, a ty biedniutka nie możesz się pozbierać, bo ojciec ma cię w dupie? widać taki z niego ojciec, masz matkę, rodzeństwo, chłopaka, babcię, ciocię, koleżanki, studia, pracę - masz dla czego żyć to ciesz się tym, idiotko, bo są tacy, którzy mają poważne problemy i naprawdę nie mają dla kogo żyć i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie problem z wyrażaniem uczuc .Doradzając innym nie powinniście ich obrażać .Skalowanie tragedii jest niedojrzałe .Dla każdego człowieka co innego jest tragedią ,Przykłady ?Proszę .Dla pięciolatki zgubienie ulubionego misia ,dla nastolatki ,że On nie popatrzył się itp .Nauczcie się zanim wydacie opinię postawić w miejscu tej osoby . I napewno solidnych argumentów nie zastąpią inwekywy . A syty głodnego nie zrozumie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel
jubelka, co do sytego i głodnego, to po rozwodzie moi rodzice ze mną kontaktu nie utrzymywali, ani mamunia, ani tatunio. i co mam zrobic, teraz innym życie zatruc, bo on taki k..... ch..... jak to napisała założycielka w topiku niżej? jezu, ludzie! po prostu trzeba sie za siebie wziąc i robic swoje, mnie wychowywała babcia. i wiesz co? ciesze się że miałam kogoś bliskiego, rodzinę a nie wylądowałam w domu dziecka np. ludzie lubia wyolbrzymiac swoje krzywdy i żale i jak słysze takie idiotyzmy to wiem na 100% że potrzebny jest potężny kop w dupe na przetrzeźwienie. jak laska nie rozwiązuje swoich problemów jako dorosła już osoba tylko jojczy i wyzywa na tatulka no to sory ale za dobrze to o niej nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Też bym ryczała, gdyby własny ojciec miał mnie w dupie... Dajcie dziewczynie się wybeczec, w końcu to jakaś trauma!!! Ale popieram tych powyżej: jak się wybeczysz, bierz się w garśc! Żaden dupek nie jest wart Twoich łez! Pracuję z dzieciakami i znam całą kupę fajnych wychowanych tylko przez jednego rodzica. Bez żadnej łaski durnia, który się spuścił, a potem jak pies poleciał spuszczac się gdzie indziej. Może to brutalne ale podłych ojców i matek na tym świecie nie brakuje. Głowa do góry! Olej go, tak jak on Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
dziewczyno, śmieciem jest ktoś, kto wyrzeka się własnego dziecka. nie dziecko tu winne, a patologiczny typ, pozbawiony poczucia odpowiedzialności i uczuć wyższych. Traktuj swojego ojca jak upośledzonego emocjonalnie, to jest kaleka, ale taki, któremu się żadne współczucie nie należy. jak żyć? DLA SIEBIE, dla innych, dla swojej rodziny. to nie jest tak, że ojciec debil przekreśla twoje życie. Żyj tak, jakby nie istniał, nie oglądaj się za siebie a patrz w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluś
właśnie, powtórze za lamellą to nie jest tak, że ojciec debil przekreśla twoje życie. bo przekreślic je możesz tylko ty, nikt inny. pomyśl o tym i wyciągnij wnioski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co laska
już sie laska dowiedziałas jak masz normalnie życ? zauważyłaś że odpowiedziałas tylko tej osobie, która chciała biadolic razem z toba? a jak ci dawali mądre rady tożeś nawet nie raczyła ludziskom odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×