Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidze go z calego serca

jak nisko mozna upasc

Polecane posty

Gość nienawidze go z calego serca

Rozwodzimy sie, a scislej jestesmy w separacji- rozwod dopiero na jesien. On zeby mi dokuczyc siega dna. Moja corka , od 6 lat zbierala pieniadze, ktore dostawala od rodziny i znajomych na rozne okazje, poczawszy od komunii, przez urodziny, swieta, kieszonkowe, itp. Skrupulatna byla i uzbierala sobie calkiem spora kwote. Za te pieniadze kupila sobie taniego laptopa w sklepie internetowym. Byla bardzo dumna z siebie. Teraz on, twierdzi, ze zaplacil za sprzet i ze nieprawda jest, ze corka sama za niego zaplacila. I zada zwrotu laptopa lub pieniedzy! Rozumiem, ze zrobi wszystko zeby mi dopiec, ale czepianie sie dziecka to juz jest dno. Czy tez tak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologiczna rodzina
marginalne spoleczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej no to ja
to jest poniżej dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej no to ja
ten facet znaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze go z calego serca
nie, nie jest jej biologicznym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze go z calego serca
bylismy malzenstwem, cos nas kiedys laczylo, niepasowalismy do siebie- trudno, ale zeby strzelac w uczucia dziecka. Podlosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze go z calego serca
nie uwazam zebym kiedykolwiek zyla w patologicznej rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*_8
Brak słów, wstyd, hańba i pazernosc bez względu na wszystko...Współczuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze go z calego serca
nie moge ochlonac, rece mi sie trzesa... Jego postawa rozwiala resztki moich niklych watpliwosci czy aby napewno dobrze robie rozstajac sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...olala
dziewczyno uciekaj poki mozesz..robisz bardzo dobrze..za 10 lat ockniesz sie jako wrak czlowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
A dlaczego tak się przemujesz tym co mówi ten skunks? Olej gnoja, nie jest wart Twoich nerwów. Wiem, że przy rozwodzie ciężko opanowac emocje ale wierz mi, brak reakcji z Twojej strony będzie go bardziej bolał niż najgorsze wyzwiska. I masz pełne prawo go nienawidzic! Trzymaj się, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirginia Wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze go z calego serca
dziekuje, staram sie ignorowac jego zaczepki, nawet w takim stylu, jak ta wyzej opisana, ale mimo wszystko gdzies zostaje. zadra Kochalam go ,bylam jego zona , dzielilam z nim lozko, a teraz nie siadlabym z nim przy jednym stole. Przeciez to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu, że laptop jest dziecka a nie Twój, więc nawet jeśli on za niego zapłacił to darował córce i należy do jej majątku. teraz, ponieważ jest niepełnoletnia (czy jest?), to o oddaniu lub sprzedaży go musi zadecydować sąd. tak więc on może wystąpić do sądu o zwrot majątku niepełnoletniego, oczywiście będzie musiał przed sądem udowodnić że on ten laptop kupił... to nie jest tak całkiem według prawa, to co piszę, ale co Ci szkodzi sprzedać mu taki tekst, niech on się z tym gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×