Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak sie powstrzyma! zeby zonie nie zaje... na rozprawie rozwodowej

Polecane posty

Gość gość

Krotko Oskarza mnie o gnebienie psychiczne, wczoraj dostalem sms, ze Jeszcze dzieci gnebilem. Czy moge na rozprawie jejj przerywac? Czy te bajeczki musze wysluchac do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powstrzymuj sie! sedzie bedzie widzial, ze sama prowokuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaga? Mozna Jej przerwac? Wow to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bedzie klepac klamstwa to moge sie wtracic i wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz że kobiety to szataństwo perfidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie prawo, o ile już nie jest czystą lewizną daje możliwość wypowiedzenia sie oskarżonemu, tylko musisz pamietać co ci wymyślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok przykladowo powie moj moz mnie i dziecii gnebil psychicznie, ja przerywam i mowie ble ble? Czy wysluchuje jej grzecznie do konca i skrupulatnie notuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli ma zaczac tyrade na 10 minut o du.pie maryni a te gnebienie to bylo tylko jedno slowo i nic wiecej na ten temat w elaboracie nei wspomina, to albo jej przerywasz by podala te przyklady gnebienia i dowod na to, bo ty tez mozesz powiedziec, ze cie gnebila, albo wstajesz i je/biesz jej z liscia by sie histeryczka uspokoila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe przypieprze to jej na pewno najlepiej przed rozprawa, zeby sie nie podnieCala :-) ma z 4 nagrania. Z wrzesnia z awanturami, nagrania na tel. Bo sie do tego idiotka przygootowywala teraz lata po miescie i puszcza je wszystkim jakim katem bylem , a w rzeczywistosci miala romans hehe chore babsko mowie Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat. Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co debil, ze dalem sie nagrac? Ja nawet nie wiedzialem o tych nagrania sa glosowe miala wlaczona komorke, prowokowala a pozniej wlaczala ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze jakies kolejne glupie babsko sie odezwalo tobie, Juz dziekujemy, krzywdzona przez los.nieroby zasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jestem w czarnej d***e bo dalem sie Zmanipulowac? Wy babska tempe jak zwracasz uwage komus z podniesionym glosem to juz gnebienie psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Jeżeli chcesz przerwać, to zapytaj sądu czy możesz. Jeżeli sąd uchyli Twoje pytania ... bo tak się niestety zdarza .... wyślij to pisemnie. Wnieś o odroczenie rozprawy. Żeby mieć czas na złożenie wniosku w sprawie .Czego w tych szkołach uczą ? Rozmnażania muchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu men jest taki tutaj bezbronny i niewinny?I bardzo ci tak dobrze tacy jak ty to wstyd dla pleminków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale jestem tym co robia wstyd dla plemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe przypieprze to jej na pewno najlepiej przed rozprawa xxxxxx Uważaj, żeby ona tobie nie przypieprzyła kaleko psychiczna i fizyczna z wklęsłym penisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas rozprawy nie dyskutuje sie z innymi uczestnikami. zwracasz sie tylko i wyłącznie do sędziego, w postawie stojącej i tytułujesz go "wysoki sadzie". Wdawanie sie w pyskówki jest niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w sądzie i nie radzę wdawać się w pyskówkę... jej słowo przeciw twojemu - musi poprzeć swoje zarzuty mocnymi dowodami tylu świadkowie którzy to widzieli na własne oczy albo sms/maile od ciebie jeżeli jesteś niewinny to nie masz się czego bać, nie takich oskarżeń sąd był świadkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×