Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liljjanka

Jak uzasadnic pozew bez orzekania o winie?

Polecane posty

Gość liljjanka

Witam, zabieram sie za pisanie pozwu rozwodowego. Nie wiem jak go uzasadnic, zeby to zabrzmialo profesjonalnie. Jestem 5 lat po slubie (tylko cywilny). Mamy dwoje dzieci. Z mężem od dawna nam sie nie uklada, nie mozemy sie dogadac w zadnej sprawie, ogronme roznice charakterow. Codzienne kłótnie, wzajemne uszczypliwosci, spimy od dawna oddzielnie, poza dziecmi nie łaczy nas juz nic. Zero cieplych uczuc. Ja ze swej strony z calkowita pewnoscia moge stwierdzic ze go nie kocham. On twierdzi, ze nie wie czy mnie kocha. Uwaza ze MUSIMY byc razem mimo wszystko ze wzgledu na dzieci, natomiast ja chce sie uwolnic z tej matni i dac sobie i jemu tez szanse na nowe zycie, byc moze znajdziemy swoje drugie połówki. Zalezy mi na dobru dzieci, ale nie sadze by byly szczesliwe w domu, gdzie sa ciagle klotnie i zadnych uczuc, wspolnego spedzania czasu e.t.c. Jak uzasadnic pozew, by bylo tam wszystko jasno i obrazowo napisane. Czy na sprawie rozwodowj bedzie koniecznosc powolywania swiadkow? Prosze o wszelkie info na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wczesniej nie wiedzialas kogo poslubiasz? Zero cieplych uczuc? ale 2 dzieci sie zmachalo co? kto by chcial babe z bekartami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljjanka
Moje pytanie nie dotyczylo tego skad sie wziely dzieci itd. DZIECI a nie bękarty. A milosc czasem wygasa, jak sie nie uklada i nie dba o nia. Ale nie zamierzam konwersowac z kims na tak niskim poziomie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciana cynia
Jeśli bez orzekania o winie to świadkowie niepotrzebni. Uzasadnij tak jak opisałaś w swoim wpisie. Może nie pisz całego pozwu od razu tylko dopisuj przez jakiś czas partiami uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×