Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arleta M

Kochanka mojegojeszcze męża rozpowiada ze ....

Polecane posty

juz nie sa razem. W jakim celu? Juz rok trwa nasza rozprawa, ona miala 3 mężow a teraz bedac z moim prawie eks spotyka sie tez z kochankiem.Jest 13 lat starsza od mojego meza. Moze to szczegol, ale sie nie rozwiodla ze swoim ostatnim mezem, moze chce do niego wrocic... Nie rozumiem tego, co Wy o tym myslicie? Dodam ,ze nie znam anio jej rodziny ani znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Cie obchodzi, co ona gada????? ręce opadają, jakie ludzie mają problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky_27
a co on na to? napisz coś więcej, bo na razie pewne jest tylko to, że facet ma nierówno pod sufitem pchając sie w takie bagienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje. ze nie powinnam sie tym przejmowac, ale ja juz taka jestem ze wszystko przemyslam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krani
"Przemyślasz "? No tak, widać. Po co "przemyślasz", skoro z nim nie gadasz? Następna od stwarzania sztucznych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
No to masz przechlapane, bo on teraz przedłuży rozwód. Będzie mógł powiedzieć w sądzie, że Cię kocha i chce wrócić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się widujecie, jak ze sobą nie rozmawiacie???? Popatrzeć se w oczęta?????? ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skoro się na niej zawiódł, to może będzie chciał wrócić do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciec to on sobie moze... nie rozumiem jak to przedluzy rozwod skoro ja nie zmieniam zdania i chce nadal z orzeczeniem jego winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ile ta kochanka ma lat?:DCzyzby Twoj ex mial pociag do dojrzalych pan :D?hmmm to chyba cos bardzo ponizajacego,jak chlop zostawia kobiete dla duzo starszej prokwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego nowa pani może i starsza
ale na pewno rozsądniejsza.... Panowie nie cierpią "idiotek", ale tolerują je na pierwszych randkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Chodzi o to żebyś się zgodziła na rozwód bez orzekania winy. Proste. Zeby zrobić ci złudną nadzieję,że on do ciebie wróci.Poprostu coś knują oboje.SZukają korzyści dla siebie. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opinie. Byc moze tak jest, ale on wie ze jestem nieugieta. Nie zmienie zdania! Poza tym po co ona to opowiada skoro ja nie znam ani rodziny ani jej znajomych, dziwne. Nie wystarczyloby to powiedziec na rozprawie? Co do wczesniejszej wypowiedzi to za slodka idiotke sie nie uwazam, a razem bylismy 12 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Nie przejmuj się podchodami jakiejś lafiryndy. I mężusia trzymaj z dala. Pewnie, że kombinują rozwód bez orzekania o winie i liczą na Twoją naiwnośc. Zdradzaczom mówimy NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takkk
kalyna666 --------> ales ty brzydka fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×