Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćtsaa

Koham..

Polecane posty

Gość gośćtsaa

?Jak postapic z facetem z którym ogólnie jest dobrze, nie zdradza, czuje ze jest szczery, ze mnie nie oklamuje,wiem i czuje,ze darzy mnie uczuciem,pomaga mi jak mam problem, nie stwarza sytuacji że mogę być zazdrosna czuje ze kocha i wiem ze to nie tylko słowa ale... no właśnie zaufania do mnie. Jest dobrze dobrze i nagle wyrzut z jego strony ze go zdradzam ze się z kimś spotykam poza nim, ze go oszukuje, że mam go za idiotę, że coś kręcę, bo mu nie powiedziałam czegoś tam, bo godzinę nie odpisywalam, bo nie odbieralam telefonów przez jakiś tam czas, bo mu nie powiedziałam jakiegoś tam szczególu ze swego życia i dowiedział się od kogoś innego.Robi mi tym przykrosc. Czasem go pytam... czy ty takimi tekstami chcesz mnie zniechecic bym odeszła? a on odpowiada:nie gadaj głupot wiesz ze mi na tobie bardzo zależy.Powiedział ze jak ma podejrzenia jakieś obawy to bardzo chciałby usłyszeć ze to nieprawda ze jest jedynym ze szuka potwierdzenia u mnie ze nie ma się czego obawiać. Chyba ma problem z poczuciem własnej wartości. Dodam że ma za sobą przykre doświadczenia z kobietami i dzieli nas duza roznica wieku ja 22 on 34. Co robić ?4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×