Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samozatrudniona

Koksztys Kancelaria - polecana?

Polecane posty

Gość Samozatrudniona

Witam, Dostałam mailing o pakiecie za 99 zł. To abonament miesięczny na stałą obsługę prawną, więc cena podejrzanie niska jak za to co jest w pakiecie. Czy ktoś z Was korzysta z ich usług? Podpisać umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....
tak to nie duzo ale warto a podejrzana to by byla kosmiczna cena. nowe kancelarie to niskie ceny bo jaks na rynek musza wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
Mysle podobnie.Podpisz nie masz nic do stracenia [oprocz 99zl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koksztys to baaardzo stara kancelaria - niekoniecznie samych prawników:) Oferują abonamenty dla firm/osób fizycznych na obsługę prawną tylko....radzę dokładnie przeczytać umowę i ofertę bo te 99 zł to tylko abonament płatny miesięcznie przez 24 miesiące zaś sporządzenie ekspertyzy każdorazowo ponosi dalsze koszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin82
witam, właśnie dostałem umowę i punkt 1 mówi, że w ciągu 30 dni można odstąpić od umowy pisząc oświadczenie o odstąpieniu od umowy-wysyłając je listem poleconym, czy to nie działa w Państwa przypadku? ja mam zamiar zapoznać się z tymi usługami przez jakiś tydzień i później zdecydować czy wysłać rezygnację czy nie, pozdrawiam, Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marttaaaa
nie czytają umowy i marudzą. po to jest miesiąc za darmo by przetestować i można zrezygnować. też właśnie podpisałam taką umowę i jak na razie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnx
a te pozytywne opinie chyba nie muszę pisać czyjego są autorstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAKIET 99
Witam ! Osobiście korzystam z pakietu prawnego za 99 zł z Kancelarii Koksztys i jestem bardzo zadowolona. Sporadycznie potrzebuje pomocy prawnej i taki pakiet jest bardzo przydatny., dostałam przydzielonego pranwika, z kotrym zawsze sie kontakuje i otrzymuje potrzebne informacje zwrotne. Poza tym pierwszy miesiac jest za darmo , a jak komus nie pasuje to moze po prostu zrezygnować.. Polecam wspołpracę z Kancelarią Koksztys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Każdy orze jak może. Dlatego tu też reklamują się prawnicy. Sami wymyślają bzdurne prawo a później mu się dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz Borkowski
Moim zdaniem, to osoby, które się tu wpisuja są naciagaczami i oszustami. Po co podpisywaliście umowę, żeby ją od razu wypowiedzieć? Chcieliście mieć za friko miesiąc, a potem pomachać naiwnym papa i cieszyć się, że wykorzystaliście za darmo prawników? ja podpisałem 99 bo potrzebne mi stałe usługi prawne - cena jest spoko, porady prawne przez telefon kiedy chce, pomoc w pismach i umowach. Traktujcie poważnie ludzi, a nie oczerniajcie - uważam, że Koksztys jest w porzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy dokładnie przeczytać dokument a potem narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażaa
Śmieszne są te wpisy przez "wydymanych" - jedno wielkie gadanie o ogółach, że okradzeni, naciągnięci - widzę, że niewiele osób wgłębia się w temat, tylko sieje flejmę. Ciekawe czy w sprawie np kredytów bankowych tez się tak wypowiadacie? W końcu bioorąc kredyt przez 10 lat płacisz najpierw odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vello
pozew zbiorowy - buahahahaha!!!! uderzcie sie w głowę malkontenty! obserwuję tą sprawę na tym forum od dłuższego czasu i moim zdaniem, to wpisują się jakieś trzy osoby, które chciały naciągnąc koksztysa, a im sie nie udało, bo nie potrafia czytać umowy i są ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Knapik
co za chamsto na tym świecie - zazdroszczą koksztysom i rzucają oszczerstwa. ja prowadzę dom pomocy społecznej, gdzie prawnicy koksztysa udzielają mi porad prawnych za darmo. wiem, że takich działań mają setki - nie chwalą sie tym, tylko muszą znosić jakieś oszczerstwa. wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co za chamsto na tym świecie... Fakt :( . Coraz więcej spamerów :( . x ...zazdroszczą koksztysom... Nie zauważyłem, by ktoś im zazdrościł. x ...rzucają oszczerstwa... A nawet usiłują zebrać się i wnieść zbiorowy pozew przeciw tej firmie :P :P :P . x ...ja prowadzę dom pomocy społecznej... Gdzie? Współpracuje z kilkoma tego typu placówkami i jeszcze nie spotkałem się z tym, by unikały podania swojej nazwy i lokalizacji. Nie podanie tych faktów, sugeruje działalność osoby, wynagradzanej za napisanie pozytywnego postu. x ...gdzie prawnicy koksztysa udzielają mi porad prawnych za darmo... Bardzo wiele kancelarii robi coś takiego. x ...wiem, że takich działań mają setki... A skąd pan/i wie? x nie chwalą sie tym... Co opisano powyżej :D :D :D . x wstyd!!! I to słowo, najlepiej pasuje do całego postu :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korg
Mi tam Koksztys dobrze doradza. mam pakiet indywidualny i jakoś zawsze tłumaczą mi przez telefon w konkretnej sprawie. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubaj
Z tego co czytam, to te pozwy zbiorowe funkcjonują jedynie w obszarze wirtualnym - czyli sposób na robienie złej opinii koksztysom w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirroo
Rozmawiałem z nimi na temat tego pakietu - całkiem spoko i profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregu
Dorzucę swoją opinie - mam pakiet indywidualny, bardzo dobrze mi sie pracuje z prawnikami z koksztysa, nie narzekam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska11
Wykupiłam ten pakiet pod koniec kwietnia, ale po tych wpisach postanowiłam zrezygnowac. Wysłałam zawiadomienie poleconym. Zadzwoniła pani, czy na pewno chcę zrezygnować, powiedziałam, że na pewno. Przyszło pismo, że wyrejestrowali i nie było żadnych przewałek. No i teraz żałuję, bo okazało się, że właśnie teraz mam sporo zapytań do prawników, a przez te idiotyczne wpisy się wystraszyłam. Czy mozna jakoś z powrotem wrócić do nich? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqq
Goska 11 - zapytaj na fejsbuku koksztysa, oni tam szybko odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej mozna wrocic trzeba do nich meila napisac albo zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david198818
witam mam mega problem z ta kancelaria zadz zaproponowali 30 dni za darmo w trakcie wyslalem wypowiedzenie lecz nie dostali ja potwierdzenia pocztowego niemam zadz chcialem rozwiazac sprawe tel lecz usluszalem ze polubowne zakoczenie sprawy kosztuje 615zl w ciagu paru dni do 14,07,2014 w umowie niema slowa o taki kosztach pomocy dawid__17@o2.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek111
ja też wypowiedziałem przed upływem 30 dni - zadzwoniła pani, spytała czy na pewno, potem mnie wyrejestrowali i nie ma żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita001984
Ludzie, czytajcie umowę, tam jest wszystko napisane. ja wziąłem pakiet za 99 i nie mam zamaru wypowiadać, bo przydają się w wielu sprawach, mogę do nich dzwonić i przez telefon mam bez limitu wyczerpujące wyjaśniena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raulllll
popieram Nikita, miałem przez jakiś czas innna kancelarie, kasowali za byle pierdołę, w Koksztys mam za stówę bez złotówki i jest wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989Michałło
Do mnie własnie zadzwonili i szukam opinii, ale chyba jakiś rzetelnych nie znajdę, bo tu same narzekania widzę. Z tego co sie wczytuję w umowę, nawet ta małym drukiem, to jest spoko. W porównaniu z prawnikami, z których korzystam do tej pory, dość sporadycznie, to taniej o dwie trzecie, a zakres jest taki sam. Według mnie jest spoko - stówa miesięcznie dla koksztys, to co innego niż półtora tysia w jakieś małej kacelarii za poradę i pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkaWrocław
Może nie dla wszystkich, ale dla mnie ta oferta Koksztysa jest dobra. Płacę mało za prawnika, bo stówka miesięcznie to jak na mój mały butik w sam raz. A teraz mam chociaż spokój z klientami (którzy odkąd jest pieczęć na fakturach kancelarii to płacą terminowo) i komfort psychiczny (bo wiem, że gdyby coś się działo to mam pomoc). Niektórzy narzekają, ale ja się akurat cieszę, że są takie tanie abonamenty. Na kogoś droższego nie byłoby mnie stać. I tyle w temacie. A to że nie każdego miesiąca mam do nich sprawę, to nic... Z tym się liczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł B
Wkurzają mnie posty ludzi, którzy wypowiadają się a nie skorzystali z umowy. jestem pewny że część z nich to spamerzy z konkurencji. Prawda jest taka że cena jest bardzo niska bo koksztys bardzo obniżył ceny co ma wpływ na reszte rynku. Jak mam klientow ktorzy nie placa to mi sie bardzo przydaje taka opcja. Jak probowalem z innymi kancelariami to zaspiewali takie ceny że masakra. Prawo w mojej branzy sie ciagle zmienia wiec czesto musze dzwonic i pytac sie czy jest cos nowego. I tez podobalo mi sie ze zrobili mi taką umowe, ktora podpisuja klienci i jak sa nieuczciwi to z nimi wygram ;) chwale sobie ten pakiet bo z tego co ściągneli z moich nieuczciwych klientów pokrywam kilkanascie razy koszt pakietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durrel
W końcu znalazłem kancelarię, która nie zdziera ze mnie kasy za byle jakie pisemko, a na dodatek mam prawnika przez cały dzień na telefon. Za stówę miesięcznie to sie opłaca. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×