Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia swieta syna po rozwodzie pomozcie

Polecane posty

Gość gość

moj narzeczony ma syna z poprzedniego malzenstwa. Bedzie mial w maju I komunie swieta. Byla zona mojego prtnera jest bardzo lasa na forse, mimo tego ze jej nie brakuje. Moj TZ placi co miesiac alimenty dwa razy tyle co powinien. Teraz ona sobie wymyslila ze komunia bedzie kosztowala 5tys zloty i ze maja sie zlozyc po polowie oczywiscie. Od mojego prtnera ba ta impreze przyjda prawdopodobnie rodzics i ciocia z wujkiem, wiec tylko 4 osoby. Mimo to ona powiedziala ze maja sie zlozyc po polowie bo bedzie duzo rodziny "tamtego" czyli jej obecnego meza, a ze on na codzien placi za prywatnych lekarzy itp ich syna to moj TZ jest zobowiazany zeby na komunie zaplacic tez za rodZine z jego strony. Mam nadzieje ze rozumiecie sytuacje. Czy to niw drobna przesada ze ma placic za obcych ludzi ktorych nie lubi za impreze na ktorej go nawet nie bedzie? To ze ona jezdzi z ich synem po lekarzach to sa tylko jej wymysly tak naprawde, a to ze "tamten" za to placi to przeciez wiedzial,ze bierze kobiete z dzieckiem wiec powinien sie z tym liczyc. Mam wrazenie ze ona chce naciagnac nas tylko na pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam zeby moj TZ zaplacil za osoby z jego strony,szatke rozaniec dla syna itp. Glupie po prpstu uczucie jak sobie pomyslisz ze naciagneli na tyle forsy i jeszcze sobie za to "imprezuja" i maja z tego satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry laska, może masz rację, ale to chyba twój TZ powinien sie puknąc w głowę i pomysleć za co chce płacić, i kiedy wydatki sa konieczne zeby dziecku było dobrze, a kiedy była go bezczelnie rabie na kasę. To on sam nie wie ze nie lubi jej rodziny, jesli wie to czego sie nie odwazy odezwać, że tym razem podział wydatku jest niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tata nie pójdzie na komunię syna? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, skoro wie że była jest naciagaczką, powinien kwestię alimentów i wszelkich wydatków na dziecko ustalić sądownie. Wszystko rozliczać z pokwitowaniem, nie na gebę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwazy i on z nia porozmawia,on to rozumie,tylko oczywiscie to nie bedzie przyjemna rozmowa.Sam o tym nie pomyslal ale ja mu troszke powiedzialam i zrozumial.Mimo wszystko chcialam tu zapytac na forum jak inni to widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojdzie do kosciola i spotka sie z nim ale na samo przyjecie raczen nie bo oni z "tamtym" sie nie lubia juz od dawiem dawna od czasow sZkoly.Ona za niego wyszla bo ma miliony. Nie jestem tu zlosliwa taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma sadownie ustalone ale odkad maly poszedl do szkoly to ona stwierdzila se sa zajecia dodatkowe itp i ze potrzebuje wiecej ,to bylo dosc zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro tak wzrosly potrzeby dziecka, to niech złoży sprawę o podwyższenie i sad uzna o ile podwyższyć. A co do ojca chłopca - myśle, ze skoro tak bardzo brata sie ta kobieta z rodzina nowego chłopa, to niech on płaci za ich ugoszczenie:/ I niech jej to powie otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twoj gach ma miliony to zalujesz jego dziecku 5 tys na komunie??? I jeszcze jedno - te miliony odziedziczy jego syn a ty grosza nie powachasz bo zawsze bedziesz narzeczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem.miliony ma obecny partner byłej żony nie autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki ze chociaz na niekotre z Was jeszcze mozna liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Jakto to ojca zabraknie na komuni syna dziwne i dla mnie niezrozumiałe. Była nie chce go widzieć czy sam tak zdecydował? Nowy facet nie ma obowiązku utrzymywać syna partnerki to obowiazek rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tamten" wiedział ze ma jego partneka syna i nich dokłada kase A Ty to co?nie niewiedzialas? Po co bealas się za dzieciatego ? Co Cię to obchodzi ile i co daje dziecku ??? Jesteś tylko NARZECZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kiedy planujecie wasz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×