Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość43

Krótki romans

Polecane posty

Gość gość43

Cześć Bo mam taka mała sprawę Poznałam około 3 miesiące mężczyznę przystojny wysportowany jednak po tygodniu znajomosci okazało się ze wyjeżdża za tydzień do Anglii cały czas mnie uwodził robił wszystko żebym się na coś skusiła , próbowałam się podtrzymać No ale jak to w życiu jest , jesteśmy tylko ludźmi , doszło do paru stosunków spotykaliśmy się codziennie przez ten tydzień jak jeszcze nie wyjechał , byłam świadomi jego wyjazdu lecz trochę się do niego przyzwyczaiłam , planowaliśmy jeszcze się spotkać w Anglii za kilka miesięcy i ogólnie utrzymywać jakiś kontakt , lecz po jakimś czasie od jego wyjazdu okazało się ze jest on z jedna kobieta w związku już przez 5 lat do której wyjechał i jeszcze uważa ze ja kocha , oprocz tego napisał Mi ze możemy się spotykać co kilka miesięcy tylko aby się zabawić , oczywiście bardzo się oburzyłam i z nim pokłóciłam , zastanawiam się tylko czy powinnam jej to wszystko powiedzieć jakim on jest mężczyzna czy jednak powinnam sobie po prostu odpuścić ? Co wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sądzimy że jako worek na sperme, powinnaś siedzieć sobie w kącie i czekać aż znów cię zawoła. Ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×