Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieczysławoj42

kto idzie ze mną na mikołajkowe kręgle dla singli??

Polecane posty

Gość mieczysławoj42

znalazłem w internecie ostatnio fajną stronkę mydwoje.pl - portal matrymonialny, a tam informacje, że organizują Mikołajki w kręgielni i wszyscy single (nie-single pewnie też) mile widziani. ja sie zapisałem, bo jestem z Warszawy, więc będzie mi łatwo tam dotrzeć. Kto jeszcze chętny?? może jakieś fajne koleżanki singielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuszka1970
oooo, ja jestem zalogowana na mydwoje.pl, a nawet nie zauważyłam takiej informacji o tych kręglach mikołajkowych.hihi, pewnie się za bardzo wciągnęłam w czatowanie z moimi serwisowymi kolegami z mydwoje.pl :) Przyznam, że propozycja spędzenia Mikołajków w kręgielni jest bardzo kusząca :) a jakieś prezenty będą? może jakiegoś przystojnego pana w prezencie dostanę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto o kim pamięta
na kręgle tylko z moim Przytulaskiem :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniolek...........
fajny pomysl, jestem po bolesnym rozstaniu, wypad na kregle w taki dzien moze poprawic humor choc na jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulijkaja44
poszukałam na tej stronce mydwoje.pl i zapowiada się całkiem fajna mikołajkowa impreza - z drinkami :D i mini cateringiem to ja już się wpisałam na listę uczestników. do zobaczenia 6.12.2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka wiliamsa
Miejsce Kręgielnia Hulakula w Warszawie ul. Dobra 56/66, budynek Biblioteki Uniwersyteckiej, poziom -1 Czas trwania sobota 06.12.08, godz. 19.30-22.00 (turniej od 20.00) Cena 140 zł Liczba Uczestników 10-14 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj drogo, a do Hulakuli nie mam szczęścia.. byłam dwa razy do zamknięcia i dwa razy była jakaś awantura z bijatyką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego się spodziewałaś
buuuuuuuuu nie jestem z Wawki :( bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×