Odpowiedz na ten temat

Kto z Was po rozwodzie wrocil do ex meza/zony???

• gość 2016.11.23 [09:23]
    "jedna baba drugiej babie powiedziala,że.." a ty uwierzylas co kto mowi i "masz babo placek".
    Żonaty to czyjś mąż i nie wpuszcza sie takiego do swojego życia.
  • Agu233 2016.12.15 [08:21]
    Jestesmy rok po rozwodzie. Powod jego zdrada. 17 lat razem i zadnych i nnych zwiazkow wczesniej. Malzenstwem bylismy pięknym i moze to byl powod. Oczywiscie ze bardzo kochałam i nadal kocham ale tak ciezko naprawiac taka krzywde. Czasem lepiej sie rozejść. Mowilam ze musimy sprobowac z innymi osobami zeby docenić co mielismy. Caly rok go
    Otracalam a on sie bal. Teraz wiem ze zaliczył wpadkę z kobieta z ktora nie chce spedzic zycia. Oboje nie sa szczęśliwi, do tego ona ma powaznie zagrożona ciaze. Byly dostal nauczke na cale zycie, nie jest tym samym czlowiekiem, wie ze zniszczył zycie byłemu facetowi swojejaktualnej kobiety. Skrzywdził najbliższe osoby swojemu sercu. Jednak na naprawę błędów nigdy nie jest za pozno, najwazniejsze zeby wyciagnac lekcje i nie popełniać tych samych błędów. Wiec czy zdradzasz zawsze zostanie Zdradzaczem? Czy gdybym wybaczyła i walczyła o niego mialby szanse stac sie lepszym czlowiekiem?
  • gość 2016.12.15 [08:59]
    Ty masz mu wybaczać bo byłaś aseksualna i zapuszczona ?
  • Wrry 2016.12.15 [11:53]
    Osobom ograniczonym umysłowo podziękujemy za idiotyczne wypowiedzi.
  • gość 2017.01.27 [20:12]
  • gość 2017.03.14 [20:26]
    Byłem z kobietą przez pół roku. Niestety przez moje zachowanie Ona nie chce już ze mną być. Zanim się poznaliśmy Ona miała męża przez trzy lata. Okazało się, że jest hazardzistą. Odeszła od niego, zupełnie z niczym. Po dwóch latach poznaliśmy się. Ona ma 35 lat. Teraz nie chce ze mną być, chce wrócić do swojego męża. Czy któraś z Pań wróciłaby do byłego męża, który był hazardzistą nawet gdyby go nadal mocno kochała? Być może on się leczył i już nie gra.
  • gość 2017.03.16 [08:20]
    Prawdziwa miłość wszystko wybaczy- podobno. Jesli uczucia nie wygasły do byłego męża nie masz już szans. Nieważne jaki był i ile czasu minęło ona chce spróbować wiec pozwól jej na to.
  • gość 2017.03.16 [13:05]
    W życiu! Do tej wiedźmy? Już bym wolał cyjanek niż jeszcze jeden dzień z nią pod jednym dachem. Tfu, na psa urok!
  • gość 2017.03.16 [15:33]
    Była jeszcze taka sytuacja, że raz on ją popchnął, ona uderzyła głową o ścianę. Bała się, że następnym razem może stać się coś gorszego. Z tego powodu też od niego odeszła.
  • gość 2017.03.19 [09:41]
    Powinieneś przestać kurczowo trzymać się nadzieji ze jej były cham na nią nie zasługuje a ona popełnia błąd. Nic nie zmieni tego ze ona chce wrócić. Nic jej nie przekona jeśli podjęła taka decyzje. Jej wybór. Pomysł o sobie, napewno dla ciebie będzie lepiej jeśli zrozumiesz ze widocznie nie byliście dla siebie. Pozwól jej odejść i poczekaj na spokojnie na to co jest pisane tobie. Nie roztrząsaj już jej problemów bo robisz sobie krzywdę. Pogódź się z tym
  • gość 2017.03.25 [13:57]
    Moja kuzynka wróciła do męża, ale nie mieli jeszcze rozwodu, byli w stanie dość długiej separacji. Poszli na terapię małżeńską i powoli odbudowywali swój związek. Od tego czasu minęły cztery lata i dziś są szczęśliwym małżeństwem.
  • spell123 2017.04.06 [02:14]
    Jestem bardzo zadowolony dzisiaj z moją rodziną. Nazywam się Willma Suny mieszka w Stanach Zjednoczonych, moja żona zostawiła mnie dla 4 lat i kocham ją tak bardzo, szukałem sposobu, aby odzyskać od. Próbowałem wiele opcji, ale nie wróciła, aż znalazłem przyjaciela, który dał mi Dr.GBO czarnoksiężnika, który pomógł mi przywrócić moją żonę po 2 tygodniach. Ja i moja żona żyli szczęśliwie razem dziś, że człowiek jest wielki, można się z nim skontaktować przez e-mail Spiritualspellcaster12 @ gmail.com lub WhatsApp ... on +2349054927430 .. Teraz będę doradzać poważnej osoby, która w takich problemów kontaktować się szybko naprawić teraz Żaden sterylność .. zawsze cześć, teraz wzywam moje father.contact teraz, że jest zawsze online Email {Spiritualspel lcaster12@gmail.com lub WhatsApp ... on +2349054927430
    PONIŻSZE specjalizuje się w czary i WIELE WIĘCEJ
    (1) Jeśli chcesz ex powrotem.
    (2) jeśli zawsze mają złe sny.
    (3) Jeśli chcesz być promowane w jego biurze.
    (4) Jeśli chcesz kobiety / mężczyźni uruchomić po ciebie.
    (5) Jeśli chcesz mieć dziecko.
    (6) Jeżeli chcesz być bogaty.
    (7) Jeśli chcesz połączyć Twój mąż / żona będzie twój na zawsze.
    (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
    (9) Jak masz oszukani i chcą odzyskać utracone pieniądze.
    (10), jeśli chcesz, aby zatrzymać rozwodu.
    Spiritualspel lcaster12@gmail.com, WhatsApp ... jest +2349054927430

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...