Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uhihuhihuhmagda

Lubie żonatych facetów

Polecane posty

Gość uhihuhihuhmagda

mam 22 lata .lubie ich uwodzic i czasami spotykac sie . i czuje satysfakcje kiedy ich zony obrzucaja mnie zazdrosnymi spojrzeniami// wielu mężczyzn chcialo sie rozwiesc dla mnie ale ja nie chce tego. wole tak zyc jak teraz. dodam jeszcze ze nie chodze z nimi do łozka tylko na kawe, spacer ,do kina.rozkochuje ich w sobie a pozniej znikam. i powiem wam ze moliwe ze nigdy nie wyjde za maz bo wiem jacy sa zonaci faceci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko uważaj żebyś
na swojego tatusia nie wpadła bo w tej branży wszystko zdarzyć się może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychicznie chora jesteś
kolejna nawiedzona kobieta. Wiesz jak takie coś zwykle się kończy?? Kiedyś sama zostaniesz rozkochana i zraniona przez mężczyznę, bo bawisz się uczuciami innych.. Kiedyś koś potraktuje Cię właśnie w ten sam sposób. i nie zdziw się że nigdy nie będziesz szczęśliwa.... Znając życie wyjdziesz kiedyś za mąż i wedy też w życiu Twojego męża pojawi się taka "LASKA", która go rozkocha... Ale nie masz pewności że Ona nie będzie chciała się z nim związać i wtedy Twój mąż zostawi Ciebie dla Niej. Pamiętaj, że to co zrobilaś dla innych wraca do Ciebie z potrójną siłą. Gratuluję sposobu na życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baeupdt
jestes głupia a to prowokacja bo ten temat juz był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z onetu
Start Dusza i ciało We dwoje Lifestyle Rodzina W męskim świecie Babskie sprawy W pracy Wywiady Savoir Vivre WE DWOJE IVONA Webreader. Wciśnij Enter by rozpocząć odtwarzanie Nowa przyczyna rozwodów Nowa przyczyna rozwodów Frances Gibb Prawnicy rozwodowi twierdzą, że zdrada nie jest już pierwszą przyczyną rozwodów. Dziś, w epoce postmodernistycznej, została ona zastąpiona przez coś znacznie bardziej prozaicznego: odkochanie się. Coroczne brytyjskie badania dotyczące rozwodów wykazały, że dziś małżeństwa rozpadają się najczęściej z powodu "oddalenia się małżonków od siebie", "odkochania" czy też "wypalenia się miłości". Po raz pierwszy zdrada znalazła się na drugim miejscu. Doradca biznesowy i finansowy Grant Thornton przeprowadził wywiady z ponad setką prawników i pracowników kancelarii prawnych, zajmujących się sprawami rodzinnymi. Okazało się, że romanse pozamałżeńskie wskazywane były jako przyczyna rozwodów przez 25 proc. rozwodzących się osób, podczas gdy "odkochanie się" przez 27 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczny brzeg...
Ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikiy
Niedługo zaczniemy żyć jak zwierzęta współżyjąc ze sobą okazjonalnie a dzieci oddamy do jednego wielkiego żłobka. Okres przejściowy zanim to się stanie jest trudny, ale zmierzamy w tę właśnie stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes naiwna, skoro
myslisz, ze facet by sie rozwiodl z zona dla takiej malolaty jak Ty :D Nie znasz tych tekstow o separacji? Taki jeden z drugim ciagnalby romansik z Toba, ale w tajemnicy-w zyciu nie zostawilby zony. Ty-dobra do podupczenia bys byla, a do zony by wracal, bo ma tam wikt i opierunek :P Faceci nie szukaja milosci w takich lalach jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentlemen
Stary temat i może niektórych zdziwić, że go "podbijam", ale wkur...ł mnie kompletny brak szacunku dla tej dziewczyny. Czujecie się lepsi, bo ją zeszmacicie? Nikt wam nie każe żyć tak, jak ona, to jej wybór, ma do tego prawo. Są faceci, którzy lubią skoki w bok, są dziewczyny, który lubią podrywać żonatych - o co chodzi? Tak było od zarania dziejów i tak będzie w przyszłości a wasze plucie tego nie zmieni. Trochę kultury, o ile was na nią stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są dziewczyny, który lubią podrywać żonatych - o co chodzi? x jak do stanie w ryj od żony to przestanie lubić jedna z drugą - o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Gentlemen - od zarania dziejów byli ludzie, qrwy i qrwiarze. I od zarania dziejów ludzie kamienowali, topili i opluwali qrwy. Na qrwiarzy przymykano oko, ale czasami przybijano za moszne do mostu. Tak było, jest... i oby tak było w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jalk tak bedzie w przyszlosci to zostaniesz bez obecnego meza hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jalk tak bedzie w przyszlosci to ciebie oplują albo utopią. A mąż wróci - najwyżej jaja zostawi na moście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 22 lata i juz WIELU mezczyzn zabiegalo o twoje wzgledy...........gratuluje wyobrazni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to ona zabiegała o ich względy, a na kafe chciała się pochwalić jakie to ma powodzenie, tylko jej nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci moglibyscie zjac sie tematami odpowiednimi dla waszego wieku ? Rozumiem nudy ,straszne ,nikt na randke nie zaprosil .To nie jest sposob na odrzucenie przez rowiesnikow .To chwila dla was a innych dolujecie .Czas wlaczyc mozg .Zrobic cos z soba . Zyc w realu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W realu jest hu..owo. Wole tesco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna juz probowala, a ze bylam powiedzialam co o niej mysle, a na koncu moj maz ja od szmat zwyzywal, uciekla z placzem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręci coś nienormalnego bo chciałbym dać się uwiesc i wrobic w prawdziwy szantaz by musieć płacić za milczenie mój kontakt gg3552550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to prowo. Po drugie -wylopac temat z 2011,zeby wstawic ikonke?! Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×