Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mya83

Mam 32 lata , gdzie szukać drugiej połówki ?

Polecane posty

Gość mya83

wiem to pytanie zostało już zadane tysiące razy i nawet nie wiem czy wybrałam odpowiednią kategorię. Własnie przewartościowuje całe swoje życie, zmieniam plany i cele ... marzy mi się dom przepełniony zapachem ciasta, aromatycznych przypraw, przepełniony śmiechem, dom szczęśliwy i ciepły .., z kochająca rodziną. Szukam osoby o podobnych planach i wartościach, chętnie poznam również wdowca / samotnego tatę do 37l. z Krakowa lub okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod kredensem szukaj. Albo koło zlewu. Czy gdzie tam ją schowałaś/zgubiłaś. Bo na zakładanie "rodziny" twój czas już minął. Jakieś 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie znajdziesz.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim podejściem do życia, to raczej nigdzie nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziesz. Jest wielu wartościowych ludzi w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że ona jest bezwartościowa w tej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze jestes z krakowa by mysle zebysmy szybko sie dogadali :) Powodzenia :) Szukamzwarszawy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz - już znalazłas połówkę. Tyle że to rochacz z Wa-wy. Ale-co -tam. I tak pewnie wyrochało ci pół kraju. Więc może ten z Wa-wy ci ciasta napiecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekaż z zamiłowania
chentnię Ciem poznam, jestem z Wieliczki, lubiem piec i gotować. Bendziesz miała co wonchać :). Dodam jeszcze, że ja tesz lubiem wonchać najlepiej stupki :P Podaj telefon to siem dogadamy buziaki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara panna załapała, że już nie bardzo ma z kim hulać, że jej wdzięki przygasły i chętnych na nie brak - to postanowiła, ot-tak, przerzucić się na pieczenie ciast z wdowcem. To sie dopiero nazywa: beret zryty przez dragi i drinki z palemką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrgość
jestemkawalr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuj na jakimś portalu randkowym ale ostrzegam: jest duża konkurencja ze strony młodszych od ciebie kobiet a facetów o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzinek0444
Może spróbuj na http://snapczat.pl ? To co prawda taka stronka dla nieco młodszych osób, ale jest też trochę takich pań w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×