Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble

Polecane posty

Gość gość

witam, mam pytanie zakupiliśmy meble w sklepie Abra. Skręciliśmy juz szafke RTV i nie pasuje nam, czy taka skręcona szafkę nieużywana sklep przyjmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze nie powinno byc problemu. Ja mialam podobna sytuacje w salonie agata i bez problemu udalo sie zrobic zwrot. Zadnych nieprzyjemnosci, zadnych dodatkowych formalnosci, wszystko przebieglo perfekcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas taką szafkę kupiła żona, chociaż mówiłem że nie będzie pasowała. Po skręceniu okazało się że nie pasuje!! Więc wsadziłem szafkę żonie na łeb i zamknąłem drzwiczki na kluczyk i kluczyk zjadłem. Więc łeb w szafce już zostanie. Czy sklep przyjmie taką szafkę z której wystaje żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiś sie urodził i glupi umrzesz :( ja tez kupowałam meble w abrze i salonach agata ale nie mialam potrzeby aby reklamowac towar bo zawsze dostałam to czego szukałam. warto sto razy przemyslec, pomierzyc nim coś sie kupi, a jeśli o zwrot towaru to teraz chyba w każdym sklepie zwrocisz bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa... Ja za żone płaciłem na plebanii. Jak teraz poszedłem do księdza żeby oddał kase, a ja puszcze babe wolno, to powiedział że nie ma takiej opcji!!! I co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×