Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZgrabnaKobieta

Moj facet nie chce uprawiac seksu co robic?

Polecane posty

Gość ZgrabnaKobieta

Witam jestem dojrzala kobieta (47lat) nie pamietam kiedy ostatni raz uprawiałam sex... Moj maz jest kilka lat starszy i zapomnial o moich potrzebach. Jakis czas temu poznalam milego mlodego mezczyzne w internecie na jednym z portali spolecznosciowych ma on uwaga : 24lata nie ukrywam ze jest bardzo przystojny lubi dojrzale kobiety a ja potrzebuje sexu! Nigdy nie zdradzilam swojego meza i do pewnego czasu w ogole nie przychodzilo mi to do glowy. z wyzej wymienionym mlodziencem wymienilam sie numerami tel. kiedy maz pracuje duzo rozmawiamy nie bede ukrywala glownie na intymne tematy. od miesiaca młody mezczyzna namawia mnie na spotkanie jest on bardzo zdecydowany i pewny siebie co mnie strasznie pociaga. od gornie mowi ze moze mi pomoc i zapewnic mi atrakcyna noc pelna doznan bez zobowiazan... czy jest tu kobieta ktora rozumie moj problem ? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a probowalas rozmawiac z mezem? zrobic cos? zachecic? ubrac cos sexi i miec fajna noc z Nim? jesli tak i nie dalo to rezultatow i jest to cos niezabowiazujacego czemu nie, ale uwazaj na tych kolesi z tych portali bo z Nimi roznie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabna Kobieta
probowalam ale on poza tv i piwskiem swiata nie widzi. A ja mam ochote przezyc cos prawdziwego pelnego emocji uczuc pozadania e t c poza tym juz postanowilam w najblizsza sobote zaprosil mnie do motelu na kolacje i wspolna noc. Zyczcie mi powodzenia i udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile mu zapłacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZgrabnaKobietka
zaplacisz? nie rozumiem? zadne z nas nie robi tego dla pieniedzy ! zycie ma sie jedno warto czasami zaszalec rzucajac na szale wszystko na co sie ciezko pracowalo przez cale zycie . ktos mi tak dzisiaj powiedzial cos w tym jest nie uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech ci chociaż jakiego trypla zostawi na pamiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' czasami zaszalec rzucajac na szale wszystko na co sie ciezko pracowalo przez cale zycie ." Nie trudno się domyśleć czym ty ciężko pracowałaś całe życie. Ale właściwie to możecie być całkiem dobraną parą: młody, zboczony przystojniak i stara, łajdacka ZgrabnaKobieta. Będziecie ślicznie wyglądać na mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flx
Wątek poruszony przez Ciebie Autorko jest bardzo popularnym zjawiskiem. Chłopak na pewno Cię przegrzmoci jak sobie zażyczysz, ale z drugiej strony to spowoduje, że staniesz się jak to mówią - "k-wą niewierną". Ale przecież decyzja już podjęta! Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest k***a bo tego nie zrobiła . Jeszcze. Najgorsze jest to autorko, ze jesli sie tobie to spodoba to bedziesz na bank cierpiała. Gdyż nasze oczekiwania sa główna przyczyna naszych rozczarowań. Bedzie gorzej niz jest wiec przemysł czy na pewno tedy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrisbablowad1988prvve
a probowalas rozmawiac z mezem? zrobic cos? zachecic? ubrac cos sexi i miec fajna noc z Nim? jesli tak i nie dalo to rezultatow i jest to cos niezabowiazujacego czemu nie, ale uwazaj na tych kolesi z tych portali bo z Nimi roznie bywa Jasne http://lastmesa.com/miurl/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piza nie ma licznika więc o co się boisz.Trzeba ją przeczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watyforback1988lmnft
Nie jest k***a bo tego nie zrobiła . Jeszcze. Najgorsze jest to autorko, ze jesli sie tobie to spodoba to bedziesz na bank cierpiała. Gdyż nasze oczekiwania sa główna przyczyna naszych rozczarowań. Bedzie gorzej niz jest wiec przemysł czy na pewno tedy droga. Jasne http://ohh.nu/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×