Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż ma nową

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj spotkałam mojego męża wychodzącego z kliniki z jakąś kobietą, a później poszli do pobliskiej restauracji Tajskiej. Nie wyglądało to tak jakby było służbowo. Dopiero co się rozstalismy, a on juz ma nową. Czy mogę użyć zdjęć i całej sytuacji w sądzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nigdy nie jadal Tajskich potraw, nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie rozstaliscie to co ci do tego? znajdz sobie nowego naiwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolało? Do sądziku na skargę? Tylko sie ośmieszysz. Teraz to możesz go cmoknąć w wentyl. Aż mu sie pompa zassie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zabolało. Jesteśmy jeszcze małżeństwem. A ta kobieta - taka szczęśliwa, uśmiechnięta. Ciekawe czy się że spotyka się z żonatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz użyć takich zdjęć, ale przecież nic takiego na nich nie ma.... mógł powiedzieć, że spotkał dawną znajomą ze studiów i poszli na kawę czy obiad.... wiem co czujesz, sama byłam w podobnej sytuacji, mąż zaczął mnie zdradzać ja przed rozprawą powiedziałam, że albo przyzna się do kochanek albo wezwę je na świadków-wiedział, że z jedną z nich nawiązałam już kontakt w sądzie przyznał się i rozwód był z jego winy czuję satysfakcję że z orzekaniem o winie było, bo wcześniej chciałam uratować to małżeństwo, mi maż niczego nie zarzucał - różnicę charakterów "tylko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż będzie chciał rozwód z mojej winy ale nie ma dowód na moją zdrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko zdrada jest przyczyną rozpadu małżeństwa. Co mu zrobiłaś? - gadaj jak na spowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradziłam, ale ja walczylam o to małżeństwo, a on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej co zmusila meza - on powinien powiedziec prawde ze zdradzal bo - bo zona byla brzydka, slaba w seksie, zlosliwa, glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczyłąś o swoje małżeństwo???? Z kim? - z kochankami? - to musiał być niezły kocioł ;) - z mężem? - i kto odniósł większe rany? p.s. ty sie ciesz że takich jak ty nie wieszają już za peesde na haku. Bo należy ci sie jak psu zupa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowy wybryk. Zakończyło sie tak szybko jak się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem - o małżeństwo walczyłaś z JEDNYM kochankiem. I walczyłaś krótko. Czyli - w zasadzie to nie ma o czym mówić i czego ten mąż od ciebie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczyłam o meza, ale on dużo pracował, nie miał do mnie czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z KIM!!! walczyłaś o tego męża? Z kochankiem??? CZYM walczyłaś o tego męża? Peeesdą???? JAK walczyłaś o tego męża? Na plecach???? Tfu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że tutaj nie ma z kim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim chciałaś rozmawiać? Z takimi jak ty? To przejdź sie na parking dla TIRów,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradziłam jeden jedyny raz. To nie czyni mnie gorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie zabolało jak go zobaczyłaś z inną kobietą idącego do restauracji. Wyobraź sobie co on poczuł jak się dowiedział że cie inny mężczyzna pier/dolił i sie spuszczał w ciebie. Czaisz blusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy to on zachował się jakby nie miał uczuć, odwrócił się ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta - taka inna odszczelona jakby z korpo uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wtedy to on zachował się jakby nie miał uczuć, odwrócił się ode mnie " Nie możliwe? Dowiedział się o twojej zdradzie i się od ciebie odwrócił?? Jak on mógł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz szmato jak mu walą skarpety? :D Nieprane są od kilku dni, gacie też. :D Wypierz mu teraz śmierdzące gacie i skarpety. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wynajmij do tej sprawy detektywa. On Ci dostarczy twardych dowodów. Specjalista w tych sprawach jest detektyw Rudnicki - http://detektywrudnicki.pl/ Warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona ma na siebie nasłać tego "specjaliste Dedechtywa"? Bo to przecież ona zdradziła męża, a nie mąż ją ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja w ogóle z tego co piszesz wydaje się być pogmatwana. Myślę, że detektyw będzie w stanie sporo wyprostować i wydobyć z tego wszystkiego jakiś spójny i logiczny łańcuch przyczynowo-skutkowy. Przy okazji znajdzie dowody, które mogą pom przydać się w sądzie. Zatem ja też polecałabym detektywa, a komentarz poprzednika wydał mi się sensownym wyborem. Rzeczywiście detektyw Rudnicki ma wyrobioną renomę w środowisku i wie co robi. Ja również stawiałabym na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto,daruj sobie to zalosne prowo bo ani to smieszne ani straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw Paweł Rudnicki Bardzo dobry detektyw! Wielkim plusem jest przede wszystkim to, że informuje klienta o wszystkim co się dzieje w sprawie do tego duże umiejętności i profesjonalny sprzęt. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym z tego ,,sprzętu,, skorzystać :-) lubię ogólnie spore ,, sprzęty,, ...... ma który takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×