Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj pasierb ma za duzo szczescia w zyciu

Polecane posty

Gość gość

syn mojego faceta ma za duzo szczescia tak mysle, nie ma wyksztalcenia, skonczyl jedynie gimnazjum, rzucil szkole srednia, chodzil wieczorowo i to olal, dziewczyne ma studentke, wiec dziwie sie ze ona go nie moze zmotytowac do nauki, o ile wiem ze nie skonczyl szkoly, bo jakim cudem ona go moze chciec, najlepsze jest to ze mimo braku wyksztalcenia on co chwile zmienia prace, ze tez pracodawcy nie patrza na wyksztalcenie w obecnych czasach, ojciec kupil mu mieszkanie, zanim jeszcze skonczyl szkole, zrobil glupote moim zdaniem, nie chce zeby taka osoba miala kontakt z moim malym dzieckiem, 3 miesieczna corka, chlopak ma za duzo szczescia wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak na powaznie ? Synek pewnie niewiele młodszy od ciebie sikorko i boisz się o finanse,ze mało od goscia kasy wyrwiesz na swoje ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kasę się nie martwię, wole mieć z nim rozdzielność bo wiadomo ze synek dziedziczy po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki on dla ciebie pasierb, jak ty nie masz męża tylko faceta? Powinnaś o nim mówić: "syn tego star***** co mnie dmucha" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×