Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hope28

Mój świat się zawalił:( zdrada...

Polecane posty

Wczoraj odkryłam zdradę męża. Dzieciaki poszły spać. Siedzieliśmy w salonie, chciałam obejrzeć jakiś film. Mąż kazał mi wybrać wśród filmów na jego laptopie,bo niedawno wykupil konto na jakims portalu,z ktorego sciaga. Mówię, no ok. Miał całą masę filmow. W międzyczasie on robił mi herbatę. Weszłam na net...miał zapamiętane hasło do fejsa. A tam multum wiadomości od różnych kobiet. Maż jest lekarzem. Pochozi z Tunezji, jego typ urody cieszy się powodzeniem wśród pań. Powiedzcie mi, wiem,ze jest jakis sposob,żeby poznac wszystkie hasla. On uzywa internet explorer. Za kilka dni znow powiem,ze chce wybrac film. Jestem zalamana. Zobaczylam,ze spotyka się z jedną kobietą. Nie znam jej. Ja jestem położną,ale pracujemy w różnych szpitalach. Załamka:(.... trudno mi zachowac klasę, nie wybuchnąć, ale wiem,ze na tym strace, on zaprzeczy,zacznie się kryc.Mam ochotę go k urwa rozszarpać:(. Mamy 2 dzieci:(. K****, poświeciłam mu swoje najlepsze lata, kończyłam studia już jako matka, zrezygnowalam ze wszystkiego,nawet ze znajomych:(...i co??? g****:(. A on teraz flirtuje z inną. Nie znam jej, ale zapewne wie,że on ma żonę. Mamy status na fejsie, zdjecia dzieci. Ale ona nie ma wobec mnie zobowiazan,wiec nie interesuje mnie ta pani. Co mogę zrobic? Przyjaciolka radzi,zebym poszla na ich spotkanie. Beda sie widzec w czwartek... w srode wyjezdzam z dzieciakami w gory. On ma pracę....k****. Co robić:( Przepraszam za haotycznosc,ale cala chodze,. On teraz sobie siedzi spokojnie i zre chipsy. Mam ochote go zaje***ać tym talerzem:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze gnojek mnie zapytal minute temu " slonko, wszystko ok? dobrze się czujesz"?....jakiz on k urwa troskliwy.... Jezu,jak wytrzymac i nie wybuchnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mnie gnojek zapytał, czy się dobrze czuję,bo wygladam jakbym miala jakis problem,i czy chce o tym pogadac...alez on k urwa troskliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ty
Bardzo współczuję. Chciałabym Ci jakoś pomóc, ale nie potrafię. Ja na Twoim miejscu podeszłabym do męża TERAZ i go zapytała, dlaczego mnie zdradza. To, że pójdziesz na ich spotkanie będzie dla Ciebie bardziej krzywdzące, niz dla niego, nie opłaca się siebie jeszcze bardziej ranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ty
Bardzo współczuję. Chciałabym Ci jakoś pomóc, ale nie potrafię. Ja na Twoim miejscu podeszłabym do męża TERAZ i go zapytała, dlaczego mnie zdradza. To, że pójdziesz na ich spotkanie będzie dla Ciebie bardziej krzywdzące, niz dla niego, nie opłaca się siebie jeszcze bardziej ranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mnie gnojek zapytał, czy się dobrze czuję,bo wygladam jakbym miala jakis problem,i czy chce o tym pogadac...alez on k urwa troskliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżony33
jaka sciema, nudzi ci sie? podac ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie idź na te ich umówione spotkanie i poobserwuj, jak będą flirtować itd to wtedy wkrocz! a tak w ogóle to ci współczuję, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Poczytajcie sobie tą idiotkę na paru innych spłodzonych przez nią tematach sama z dupą nie wie czego chce wpierw chce się rozwieść potem pyta czy kolejne dziecko uratuje związek,mąż ją bije itp.Niech ją leje po gębie zdradza na prawo i lewo a ona niech dalej płodzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
No to Twój arab jednak nie należy do tego 1% z 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matacz,.,.,.,,.,
NO I CO Z TEGO !!! ogarnij sie kobieto nie mydlo sie nie wymydli ,a i dla ciebie nie zabraknie ! jak masz meza czułego robiacego ci herbatki to przymknij oko i wymarz z pamieci co nieistotne , inaczej mozesz zostac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
tak to jest jak sie z brudasami zadaja polskie pustaki....dobrze ci tak kocmoluchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwintour
Pieprzeni nieudacznicy, ulżyło wam? w twarz nawet 1% z was nie ma czelności powiedzieć tego, co w necie. Żal...polacy nie zdradzają? zdradzają...jeszcze mają piwne brzuchy i przkrtótkie penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odadorazdwatrzy
Skoro w czwartek sie widzi z ta kobieta,. Wymysl cos na czwartek jakas kolacje z rodzina wypad do kina z przyjaciółmi, zobaczysz czy bedzie sie wykrecał. jesli owtorzy sie to to zapytaj czy przypadkiem jakas kobieta o nie zajmuje mu tego czasu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama n kama
Pieprzonym nieudacznikiem to jest baba co zdradzacza,damskiego boksera,psychicznego frajera trzyma w domu i jeszcze na forum pyta się czy aby jeszcze jedno dziecko jej nie pomoże by te byle jakie portki zatrzymać. Facet lej mocniej używaj co chcesz odbierz dzieci jak skończy jako ludzki wrak będzie jej lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama, słyszałaś kiedyś o miłości, przywiązaniu, rodzinie? chyba nie, bo w przeciwnym razie,nie musiałabyś pluć jadem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Ja słyszałam ale twój mąż chyba nie.Poza tym słyszałam o głupocie bab dla ktrych para spodni i skurwiel koło niej jest ważniejsze od szczęścia,bezpieczeństwa i jej i dzieci.Jak ci z nim tak moło i tak bardzo go kochasz to po co wylewasz te żale?Siedź z nim bo on ma cię w dupie a ty mu koło tyłka skacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito..............
kama popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
HOPE kobieto co Ty pierdolisz????!!!!!!!!!!! masz meza który toba pomiata,zdradza cie, traktuje jak szmate a ty idiotko piszesz o rodzinie,przywiazaniu :D twój debilizm mnie rozwala,długo bedziesz jeszcze tkwiła w tym gównie w którym jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaaakri
czy ty już oszlałaś że takie tamaty zakładasz , cały czas new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z dziećmi u mojej babci w górach. Muszę odpocząć. W pracy też mam niezły sajgon. Kolega zaprosił mnie w poniedziałek na kawę po pracy. Zgodziłam się. Mam wyrzuty sumienia,ale jak kuba Bogu,tak Bóg kubie. Z kolegą znaliśmy się jeszcze z LO(on 2 lata starszy) i odnowiliśmy kontakt,gdy zabrałam syna do dentysty. Nie bylo naszej ulubionej pani, i on był na zastępstwie. Szok. Rozmawialiśmy wczoraj przez telefon. Kolega jest samotny, ma syna,który mieszka za granicą z jego byłą żoną, przyrodnią siostrą i mężem mamy. Akurat w poniedziałek mój mąż bęzie w domu. Ubiore się fajnie, wyjdę, nawet mi to na rękę,jak coś zauważy. Mam hasło do jego fejsa. Mój brat to geniusz;). Niech sobie pisze, romansuje. To boli,ale nie będę już płakać. Jeśli nic się nie zmieni, to ja jestem w dobrej sytuacji. Choć nie powiem, trudno wykreślić małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
takie małżęństwo jak Twoje skresliłabym łatwo,szkoda zycia marnowac z takim frajerem i gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impetblast
biala kur.. czarnucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
brudasowi znudzil sie kocmoluch wiec wymienia biala kurwe na nowy model wiec w czym problem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej buce
Grzebiecie w zdechłych tematach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Tak to juz jest meszczyzna ma swoje prawa ciezko na to pracujac naleza sie mu przyjemnosci z drugiej strony poszukaj sobie jakiejs dla siebie po co sie martwic taka jest natura nie rzadzi sie prawami dla niewolnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu radzisz?temat sprzed czterech lat!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam ochote go zaje***ać tym talerzemsmutas.gif ." hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresss
Skomplikowana sprawa, ale gościu perfidnie zdradza... I macie dzieci, co zaaa, grrr! Wiem, że to trudne, ale powinnaś podejść ze spokojem do sprawy. Przed Wami pewnie rozwód, ale powinnać mieć dowody zdrady, zeby pokazać przed sądem. Moja przyjaciółka miała kiedyś podobnie, tylko, że ona podejrzewała męża na podstawie takich symptomów typu ciągle wyjezdza, jest nieobecny, pozno wraca, nie chce się kochac... i wynajęła detektywów ze http://sprawdzwiernosc.pl/ bo to agencja profesjonalnie i legalnie zajmująca się sprawdzaniem wierności, żeby zbadali sprawę jej męza... miała racje, zdradzał. Dlatego warto udać się do takiej agencji, upewnisz się, zbiorą dla ciebie niepodważalne dowody zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×