Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja Mama zawsze trafia na kretynów

Polecane posty

Gość gość

Zawsze za każdym razem. Od śmierci mojego Taty próbuję ułożyć sobie życie, ale na próżno... Zawsze trafia na Debili, Damskich bokserów,erotomanów, pijaków , albo żonatych po czym dowiaduję się po fakcie... Ona ma 47 lat i nie mogę już patrzeć jaka jest samotna chciałabym aby znalazła mężczyznę który w końcu ja pokocha i będzie "normalny", będzie z nią na dobre i złe. Nie potrafię patrzeć jak cierpi za każdym razem gdy się okazuję że to kolejny d**ek. Czy na świecie naprawdę nie ma już facetów w tym wieku którzy też by chcieli być szczęśliwi i ułożyć sobie życie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, ale może niech twoja mama się skupi bardziej na sobie niż na szukaniu mężczyzny? Jeśli będzie silna, niezależna to i wartościowy facet sam się pojawi. I niech następne związki traktuje z większym dystansem, niech będzie trochę bardziej krytyczna i wybredna, większe szanse, że wyeliminuje potencjalnego frajera bo tacy to głównie lecą na łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tak jej mowiłam. Powiedziala ze tak zrobi :( ale caly czas powtarza ze nie chce skonczyc tak jak babcia ( jej matka) czyli sama zostac na starosc :( widze po niej ze ona potrzebuje kogos chociazby przyjaciela do rozmow bo jak narazie to tylko praca, dom, praca, dom i tak w kolo. Przykro sie patrzy na taka sytuacje po za tym ze moi dwaj bracia maja juz swoje domy i rodziny i ja rowniez. :( nie wiem juz co mam robic :( to widac jaka przygnebiona ostatnio chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niech się zapisze do jakichś stowarzyszeń/kółek zainteresowań? Moja mama ma tyle samo lat i co środę chodzi do powiatowego centrum kultury na zajęcia z ceramiki. Ma w tym niezły ubaw, spędza czas z innymi kobietami w podobnym do niej wieku, zawsze wraca zrelaksowana z zajęć. Może jakiś kurs językowy? Może niech weźmie koleżankę i się zapiszą razem na siłownie/basen? Po prostu niech wychodzi do ludzi. Facet to tylko dodatek a nie kwintesencja życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super musze nad tym pomyslec, i z nia porozmawiac. dziekuje za porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na dzieje ze sie zgodzi na taki uklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech zluzuje troche z tym szukaniem, bo jej sie szukajka wymudli. ;) Poza tym wartościowi mężczyźni rzadko szukają takich mocno wyszukanych, przeszukanych i obszukanych kobiet po zbyt wielu rewizjach osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech zluzuje troche z tym szukaniem, bo jej sie szukajka wymudli. ;) Poza tym wartościowi mężczyźni rzadko szukają takich mocno wyszukanych, przeszukanych i obszukanych kobiet po zbyt wielu rewizjach osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział ze moja mama z każdym poznanym facetem od razu do wyra wskakuje ??? jej bardziej chodzi o kogoś do rozmów, spacerów a nie do łóżka... Czy jak kobieta szuka mężczyzny na dobre i złe to oznacza ze zaraz chce go na siebie wciągnąć ??? tu chodzi o coś więcej niż seks. pisałam ze trafia na erotomanów, a to jej nie kreci... rozmawiam z mama o wszystkim, nawet o tych sprawach i wiem ze to nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny, zdrowy facet, jak chce sobie porozmawiać, to idzie na piwo z kumplem. A jak chce pospacerować - to kupuje sobie psa. A do czego facetowi kobitka - to chyba tylko cnotliwa Zuzanna nie wiedziała (i to przed wojną). Ale wiedziała jak to sie robi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×