Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w separacji

mozecie mi cos wyjasnic bo czegos tu nie rozumiem

Polecane posty

Gość gość w separacji

Czym wlasciwie jest separacja???wiem ze wdg prawa jest to rozklad malzenski ale czy separacja nie jest srodkiem naprawczym w poprawie stosunkow w relacji???tak przynajmniej mi sie wydawalo.A jezeli jest srodkiem naprawczym to czy jedna strona ma sie tylko starac czy obie rownoczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
separacja jest po to, żeby nie pozwolić drugiej stronie zawrzeć nowgo związku małżeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle ci się wydawało. Naprawie służy terapia małżeńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ katolicy nie uznają rozwodów - to wymyślili separację. Prawie niczym nie różni się od rozwodu - pieprzyć też się mozna jak za panieństwa. Wystarczy sie potem wyspowiadać. I znów można sie pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będąc z mężem w separacji masz pewność, że nie chajtnie się z kochanką a jago majątek odziedziczą wasze dzieci a nie ta jego zdzira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w separacji
Zdzira albo fagas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj O ile dwie osoby daja sobie czas na przemyslenie i są tak to ujme madrzy zyciowo to separacja moze byc konstruktywna dla zwiazku i poprawic relacje.. W sytuacji gdy jedna osoba chce rozwodu i nic w te kwesti nie robi, zycie malzenskie nie istnieje i mieszkaja osobno to dla tej drugiej jest meczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×