Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gościem

Napisal po 6 latach

Polecane posty

Gość Gość gościem

Część wszystkim . nie wiem co myśleć o tym wszystkim , ostatnio napisał mój były po 6 latach ciszy . byliśmy gdzieś ponad rok czasu razem , moja pierwsza "Wielka młodzieńczą miłość " . napisał tylko "hej co słychać ?" . wymieniliśmy ze sobą kilka wiadomości i gdy napisał ze wyjeżdża za granice do tego samego miasta w którym mieszkam "obok mnie" - nie odpisałam . mój obecny chłopak z którym jestem 4 lata I mam Z nim dziecko jest bardzo zazdrosny o niego . ciągle teraz o nim wspomina i mi dogryza coś w stylu "jemu byś buzi dała " . i myśli ze z nim pisze potajemnie . myślę o byłym od kad napisał i chyba żałuję ze mu nie podpisałam potem już . jakoś nie wiem czy to dobry pomysł abym do niego samą pisała ale chciałabym wiedzieć co u niego . poza tym cały czas widzę jego aktywność na fb . zastanawiam się po co napisał ? Żeby mi chyba tylko namacic E głowie , kurde co zrobić ? Nie sądzę żebym go kochała Ale jednocześnie czuje chyba jakiś sentyment.. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz nam jak były chłopak cię "zgwałci", a obecny "pobije". Prosisz się o to bez cudzysłowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w czym mamy Ci pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj i nie zawracaj przeszloscia glowy! szkoda czasu! no chyba ,ze cipka cie swedzi to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz poukładane życie i odzywa sie do Ciebie przeszłość, miej to za przeproszeniem w swoich czterech literkach, bo cokolwiek powie nie ma Ci już nic do zaoferowania. Też nie byłabyś pewnie zachwycona gdyby mąż zaczął pisać ze swoją ex. Głowa do góry i skup się na teraźniejszości. Jednak z jakis powodow sie ze swoim byłym rozeszłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz poukładane życie i odzywa sie do Ciebie przeszłość, miej to za przeproszeniem w swoich czterech literkach, bo cokolwiek powie nie ma Ci już nic do zaoferowania. Też nie byłabyś pewnie zachwycona gdyby mąż zaczął pisać ze swoją ex. Głowa do góry i skup się na teraźniejszości. Jednak z jakis powodow sie ze swoim byłym rozeszłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz poukładane życie i odzywa sie do Ciebie przeszłość, miej to za przeproszeniem w swoich czterech literkach, bo cokolwiek powie nie ma Ci już nic do zaoferowania. Też nie byłabyś pewnie zachwycona gdyby mąż zaczął pisać ze swoją ex. Głowa do góry i skup się na teraźniejszości. Jednak z jakis powodow sie ze swoim byłym rozeszłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z JAKICHS powodow. Co to za kuzwa plaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego sie czepiasz? tak,z jakichś powodów a ty /ja /my /jacys inni ich nie znają,zresztą po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie znają? Wszyscy znają - gościnna w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×