Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Narzeczony odszedł do innej z dnia na dzień, po miesiącu znajomości planują ślub

Polecane posty

Gość gość

Witam Zaczne od tego, ze mam 26 lat. Moj byly narzeczony 37 (rozwodnik, ma dziecko). Bylismy ze soba 4 lata (rok jako narzeczenstwo), za 5 miesiecy mial byc slub. Zostawil mnie miesiac temu z dnia na dzien twierdzac, ze wszystko się w nim wypalilo, ze on juz mial jeden slub i 2 nie potrzebuje. Na 2 dzien po wyprowadzce z domu poznal kobiete 5 lat od siebie starsza i strasznie sie w niej ponoc zakochal. Po 3 tygodniach znajomosci planuje z nia dziecko i slub. Moje pytanie brzmi czy to jest realne? Czy to jest jakies odegranie sie na mnie ? Bo ja nie moge uwierzyc w ta ich milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja ci coś powiem kochana. Wcale nie poznał jej 2 dni po rozstaniu, kit ci wciska. Poznali sie dużo wcześniej. Wiem, bo przerabiałam to samo. Co moge dodać - współczuje ci serdecznie. Olej dziada i zacznij żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy to jest normalne, ze juz planuja slub i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jest normalne. Lżej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda piz.ą ma inny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznal ja wczesniej jak byl jeszcze z toba na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na pewno poznał ją dużo wcześniej i pewnie spotykali się, jak jeszcze był z Tobą w związku. czy normalne jest tak szybkie planowanie slubu i dziecka? Nie, ale pewnie śpieszy jej się z racji wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóz sa tacy ludzie , którym miłośc kojarzy się tylko z okresem wzmozonego podniecenia z początków znajomości, a jak to się skończy to sie nudzą i myslą ze związek sie wypalił. On teraz działa własnie w tym stanie dlatego jest skłonny do deklaracji. pobiorą się, zrobia dziecko i za dwa lata też mu ptak opadnie i zacznie się nudzić. A ty poszukaj normalnego, który wie, ze prawdziwe uczucie to to co zostaje po fazie pierwszej namiętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jeszcze ktos ma sie wypowiadać? co to zmieni?ankietę prowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ona zarabia dobrze dlatego odszedł. Rozwodnicy mają jeden i ten sam stary system. Najpierw sprawdzają stan majątkowy potencjalnej kandydatki i możliwości szybkiego zamieszkania. Pomyśl sama... On mieszkał u ciebie ale gdyby nie miał możliwości mieszkania u niej to dalej byłby z tobą. Facet był z Tobą ze względu na dach nad głową. Znalazł lepsze gniazdo. Ciekawe gdzie mieszkał po rozwodzie? Pewnie od razu wpakował się do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda-im sie nic nie zmienia po rozwodzie,bo wyszukują kobiety z mieszkaniem i kasą,mają ugotowane,podane,uprane,ubranka w szafie poukładane,seksik niemal na żądanie (umówmy sie,my-panie też potrafimy miec uszy otwarte tylko na to co chcemy usłyszeć ,zagłaskujemy rzeczywistość,bo misio taki biedny,bo ta żona taka okropna była,trzeba pomagać,wspierać,itd az do chwili,gdy przychodzi otrzezwienie i nie ma tej bajki ani tego księcia,co nam wciskał "królewicz"). Zmienia się tylko twarz kobiety,ale czasem też potrafią urobić na podobienstwo eks !!! Przyznaj ile razy slyszałas,ze w tym m-cu on nie moze dołozyc do utrzymania domu,bo ma większe wydatki alimentacyjne a ty 'zrozum kochanie,w przyszlym miesiacu dołożę wiecej' i guzik to prawda. Nie piszę za kobiety i w imieniu kobiet,ale przyznacie,ze nie raz i dwa slyszy sie jak nam rozum odbiera zwłaszcza,gdy sporo czasu byłyśmy same. Jak sie ockniemy to facet z walizką (jesli w ogóle taka miał) wywalony za drzwi. Ciesz sie,że nie zaciażyłaś z takikm typkiem i,że sobie poszedł,bo miałabys niemalo,gdyby to sie stalo wkrótce po slubie.Przeszłabys to,co byłe żony. Wyslij kwiaty pocztą tej nowej,że to ona ma teraz krętacza,manipulanta,dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnik to na spotkanie z walizką potrafi przyjść. Autentycznie. Walizki miał w samochodzie. Czekał na wprowadzkę na pierwszym spotkaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj mi sie przyszedl pochwalic, ze bierze kredyt i kupuja dom z owa pania. Co za tupet trzeba miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po co dajesz sobie opowiadać takie rzeczy, powiedz ze od zwierzania to ma juz nowa i niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris88
Zycz im szczescia. Sa siebie warci. Dla ciebie odpowiedni, ktory da ci szczescie gdzies na pewno jest. Tamten nie byl ciebie wart. Poza tym to bylo z gory skazane na porazke - za duza roznica wieku. Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów na http://air-jordan.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny gosciu nie rozumie, ze ciebie juz ani on nic nie interesuje, ani co sie u niego dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
realne, utnij z nim wszelki kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba próbuje przez to pograzyc mnie psychicznie. Pogratulowalam mu, ze prawie w wieku 40 lat cos osiagnal oprocz samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz widze jak facet specjalnie przychodzi do ciebie oznajmic ze kupuje z next dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjasniam troszke. Nie polecial na pieniadze. Dom wynajmowalismy wspolnie. Jestem w trakcie wyprowadzki. On miesiac temu sie wyprowadzil ale wiele jego rzeczy zostalo, wiec przychodzi czasem. Sa rozni ludzie popaprani psychicznie i owy ex przyszedl pochwalic sie, ze kupuje dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA JAKIS CZAS BEDZIESZ SPOKOJNA ZE MASZ TO Z GLOWY,BO PEWNIE OD DAWNA CIE OSZUKIWAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli to wszystko... przez 4 lata obiecywal zlote gory a teraz w ciagu miesiaca inna to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po czynach ich poznacie"... .nie po obietnicach słownych. Wyciagnij wnioski zweryfikuj przy innej,następnej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dopiero 26.lat dziewczyno.Na cóz ci "zwichnięty" przez los i na dodatek z dożywotnim balastem (dziecko .Małe dziecko-mały kłopot.Duze dziecko -duży kłopot... ) mężczyzna ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:33 dokładnie. Zwróć uwagę na to jak traktuje swoją matkę/siostrę. Sprawdź czy na pierwszym spotkaniu zapłaci za kawę, pomyśli o kwiatku. Później czy słucha i czy możesz na niego liczyć. Pierdolić można wszystko. Tylko czyny się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje, ze bylam dla niego tylko taka zabawka i nie traktowal mnie nigdy powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×