Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ismena20

Nękanie

Polecane posty

Hej, chcę się zwrócić do Was z prośbą, żebyście mi jakoś doradzili co mogę zrobić w tej sytuacji. Więc... od roku czasu nie jestem ze swoim byłym chłopakiem, gdzie byliśmy ze sobą 3 lata. Jak się okazało byłam z człowiekiem, którego w ogóle nie znałam. Z czasem pokazał swoje prawdziwe oblicze. Po rozstaniu mieliśmy dużo nieprzyjemnych sytuacji lecz po czasie stwierdziłam, że będzie dobrze jak zachowam swoją godność i z twarzą z tego wyjdę. Przez jakiś czas miałam normalne kontakty, by on niczego nie zrobił... do tej chwili. Stwierdziłam, że trzeba zamknąć stary rozdział i zacząć nowy, więc chciałam zerwać z nim kontakt (nie odzywając się do niego, nie odpisując, itp.) Przez to on zaczął znów mnie straszyć, że mnie zniszczy, że wszyscy będą wiedzieli jaka ja jestem... chce po prostu zrobić ze mnie za przeproszeniem ku*we... Do tego włamał mi się na facebook'a i czyta wszystkie wiadomości od znajomych i od chłopaka na którym zaczyna mi zależeć. Powiedział, że zmiana hasła i maila nic mi nie da bo za chwile i tak będzie mnie do swojej dyspozycji moje konto. Nie wiem co mam już z tym zrobić. Cały czas walczę by mieć swoje życie prywatne a nie mogę. Nie chcę by nagadał i nawymyślał na mnie jakiś głupot, bo dużo ludzi może mu uwierzyć. Co ja mogę z tym zrobić? Na policje boję się iść ponieważ on i tak jest podobno poszukiwany i nawet jeżeli to zgłoszę i przyjdzie do niego pismo w tej sprawie to będzie wiedział, że to ja, a wtedy to już totalnie będzie po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ,miałam podobnie ...ja byłam na policji bo juz nie mogłam tego znieść i tam doradzili by przeczekać ale milczeć, więc nie odbierałam tel,nie odpisywałam na smsy....trwało to troche az przestał. Powiedzieli mi ze owszem mogą interweniować ale zazwyczaj mezczyzni sie tłumaczą ze to z miłosci tak robią... Oczywiscie kazdy człowiek jest inny i trudno doradzić, mnie sie udało że dał spokój czego i Tobie życze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest psychopatyczny to sproboj poprosic o pomoc rodzicow ale moim zdaniem ludzie ktorzy ze soba byli powinni zachowac do siebie kontakt. nigdy nie wiadomo co sie w zyciu wydarzy. ja mialem tak ze prosilem o pomoc kolegow z kryminalu, i mialem tez tak ze kobiety z krotymi nie chcialem miec nic wspolnego prosily mnie o pomoc, a potem ja musialem prosic je... los jest bardzo przewrotny, czesto sie odwraca i bardzo dobrze miec wielu przyjaciol, znajomych i ludzi w pewien sposob nam bliskich/przychylnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×