Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoProstuSzymon

Nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość PoProstuSzymon

Więc w 3 klasie gimnazjum poznałem dziewczynę z którą szybko się zaprzyjaźniłem. Byliśmy wręcz podobni. Pewnego dnia powiedziałem jej, że strasznie mi się podoba, na szczęście odwzajemniła te uczucia i tak zostaliśmy parą. Byliśmy razem przez półtora roku i poszliśmy do tej samej szkoły i klasy w technikum. Tam poznała swojego najlepszego przyjaciela, w którym się zauroczyła i postanowiła mnie zostawić bez możliwości powrotu do niej chociaż wiedziała, że dalej ją bardzo kochałem i kocham. Od naszego zerwania minął miesiąc, a ja dalej nie potrafię o niej zapomnieć i pogodzić się z myślą, że wolała go ode mnie. Najbardziej boli to, że muszę patrzeć na nich 5 razy w tygodniu. Tak chodzi on ze mną i z nią do klasy. Dzwoni i pisze dalej do mnie jeżeli potrzebuje pomocy z tym, że nie ma znajomych lub żeby w czymś jej doradzić, a ja po prostu nie potrafię powiedzieć jej nie. Pisze czasami do niej lecz ona po prostu mnie zlewa, wiem że jestem głupi i powinienem ją też zlewać i mieć w d***e ale nie potrafię. Wychodzę ze znajomymi i próbuje pisać z innymi dziewczynami ale nie daje rady o niej zapomnieć, bo ją dalej kocham i martwię się o nią bardziej niż o siebie. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez to że widzisz ich 5x w tygodniu, szybciej się pogodzisz z tym że nie jesteście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoProstuSzymon
Nie sądzę. To że widze ich 5x w tygodniu sprawia że nie moge się bardziej pogodzić z tym że ją straciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać nie była (twojego) h/uja warta. Taka dajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×