Odpowiedz na ten temat

niedroga kancelaria w Łodzi - ktoś zna?

• zikko 2012.11.15 [12:05]
    Szukam kancelarii prawnej w Łodzi, takiej dosyć taniej. Mam do ogarnięcia kilka spraw, prywatnych i nie tylko i summa summarum nie chcę być nadto stratny prowadząc je w podobnym czasie, bo trochę mnie to będzie kosztowało. Współpracował ktoś z kancelarią, która wypadała bardzo korzystnie cenowo?
  • Anielica333 2012.11.15 [12:26]
    Prawników w Łodzi na pęczki. Powiedz lepiej czego dokładnie dotyczą sprawy? Najlepiej wybrać specjalistę.
  • Tanio to można powąchać bąka 2012.11.15 [14:21]
    Tu masz niedrogą kancelarię
  • DorianGray 2012.11.30 [13:47]
    Łodź duża to i niedroga kancelaria się znajdzie. Mój znajomy współpracował ostatnio z jedna kancelarią przy spadkowych kwestiach. Chwalił ich za ceny właśnie. Wiem tyle, ze mieści się w centrum miasta a mecenas nazywa się Wawrzyniec Chróścielewski. Poszperaj trochę, może coś więcej o nim znajdziesz.
  • zikko 2012.12.03 [14:24]
    To sprawy raczej spadkowe, przepisanie majątku to jedno, podział to drugie. Chce wszystko załatwić w miarę szybko i sprawnie, żeby w nowym roku już z tym finiszowac albo mieć w ogóle skońcozne.
    Czy ktoś wie gdzie przyjmuje ten Wawrzyniec Chróścielewski? Nie mogę znaleźc jego strony w google. Albo numer telefonu jakiś? Jakiś kontakt do niego by się przydał.
  • piotr z piotrowa 2013.01.03 [10:05]
    on chyba nie ma strony bo tez nie znalazlem. jedyny nr tel wyskakuje w jakims katalogu 600385044 ale spoko, jest sprawdzony usmiech.gif
  • tyyy 2013.01.03 [22:47]
    ja polecam mec Zbigniew Małecki ul Zwirki 6
  • sylwia 270 2013.01.06 [20:49]
    Polecam adwokata Chróścielewskiego. Ktoś tutaj pytał się o namiary na tego adwokata, więc podaję:
    Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski
    ul. Kościuszki 98/5Łódź (centrum)
    tel. 600-385-044.
    Polecam!!! Prowadził moją sprawę spadkową. Profesjonalista, który ludzko podchodzi do klienta i jest skuteczny usmiech.gif
  • marakanka 2013.01.17 [12:53]
    Młody z niego adwokat, ale opinie zbiera niezłe. Jak bym miała wybierać w Łodzi, to pewnie postawiłabym na niego, bo w niezłej plątaninie był adwokatem mojego kuzyna i pieknie wyszli obronną reką.
  • marakanka 2013.01.17 [12:55]
    Młody z niego adwokat, ale opinie zbiera niezłe. Jak bym miała wybierać w Łodzi, to pewnie postawiłabym na niego, bo w niezłej plątaninie był adwokatem mojego kuzyna i pieknie wyszli obronną reką.
  • desertrose3005 2013.02.06 [22:43]
    Bardzo dobry adwokat - pomógł mojej koleżance w dosyć skomplikowanej sprawie karnej. Zawsze przychodzi na rozprawy przygotowany, nie ma również problemów z kontaktem. Ceny też są ok.
  • marakanka 2013.02.27 [13:20]
    hej, możesz go już na stronie wyszperać http://www.chroscielewska-chroscielewski.com/ Siedziby kancelarii nie zmienił.
  • Aarek 2013.03.25 [00:07]
    A ja znam kancelarię i dobrą i tanią oczko.gif Ooo patrz taki wyjątek oczko.gif Dla małych firm mają ciekawa ofertę, więc może Cię zainteresuje. Płaci się 99 zł netto miesięcznie, a w tym nielimitowane porady udzielane tel. i mailowo, sporządzanie umów (3 godz. w pakiecie), sprawdzanie kontrahentów, windykacja należności, itp. Doczytaj na stronie http://e-koksztys.pl
  • teofil stonoga 2013.04.04 [08:41]
    Ręka do góry kto chce kancelarii taniej a kto skutecznej??? jezyk.gif
  • tandori 2013.04.09 [13:33]
    Ja uważam że obie te rzeczy mogą iść w parze. Nie jest powiedziane, że jak coś tanie to słabe. Szczególnie byłbym ostrożny z takimi wywodami jeśli chodzi o adwokatów. Ci co sa drodzy to najczęsciej rozbudowane kancelarie w drogich punktach miast, a utrzymanie zespołu i lokalu kosztuje jezyk.gif Tak ja to sobie tlumaczę. Akurat wymieniany wyżej mec. Chróścielewski nie jest zbyt kosztowny a opinie o nim najczęściej powtarzane to te, że jest skuteczny.
  • DorianGray 2013.04.18 [12:38]
    Spoko tandori, ja Ci przyklasnę. Znajomy mówił o Chróścielewskim to samo.
  • Aarek 2013.04.19 [20:28]
    Większość kancelarii ma naprawdę wysokie stawki i nie ma tu co dywagować. Są jednak wyjątki, o czym wspomniałem wyżej. Chyba nikt nie powie, że 99 zł miesięcznie, które trzeba zapłacić prawnikom Koksztysa za wsparcie z zakresu wszelkich dziedzin prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, to dużo oczko.gif
  • teofil stonoga 2013.04.23 [10:12]
    Wydaje mi się, że cena/wartość to pojęcie względne. Osobiście uważam, ze 99 zł to bardzo przystępna cena, wręcz zachęcająca. Ale tu rodzi sie pytanie - po co płacić komuś co miesiąc 99 złotych? Czy naprawdę jest potrzeba na to aby co miesiąc utrzymywać kancelarie niezależnie od tego czy będzie się miało akurat coś do załatwienia? Wydaje mi się, ze prawnik to pomoc doraźna - potrzebny tu i teraz, keidy akurat trzeba z niego skorzystać. Swoją wypowiedź podpieram tylko i wyłącznie własnym odczuciem.
  • jaskier890 2013.05.16 [14:43]
    Moge ci polecić e-kancelarie, która udziela porad prawnych online, e-prawnik.pl
    Ponad to sam portal też może okazać się bardzo pomocny z bazą dokumentów, ale tylko część znich jest darmowa - no ale nie ma co liczyć na wszystko za darmo oczko.gif
  • olivia222 2013.07.12 [11:20]
    Ja polecam prawniknonstop.pl - nie wazne gdzie mieszkasz porady są drogą telefoniczą i internetową. przystępne ceny
  • greg krasinsky 2013.07.25 [13:39]
    Dla mnie pomocny okazał się Wawrzyniec Chróścielewski ale nie o rozwód chodziło tylko o sprawe o spowodowanie wypadku.
  • majkak9 2013.07.28 [23:36]
    Też uważam, że Wawrzyniec Chróścielewski to dobry i niedrogi adwokat w Łodzi. Koleżanka poleciła mi jego kancelarię. Pomagał mi uzyskać odszkodowanie powypadkowe. Dzięki niemu moja sprawa nie ciągnęła się latami i całe szczęście.
  • tajker 2013.07.30 [21:04]
    witam poszukuje dobrego adwokata w sprawie o bójke co byscie doradzili?
  • majkak9 2013.08.01 [19:30]
    Tajker. Takimi sprawami zajmuje się właśnie wspomniany przeze mnie adwokat Chróścielewski. Jest specjalistą od prawa karnego, a to bardzo ważne by znaleźć specjalistę, który jest ekspertem w danej dziedzinie. Jeśli jesteś z Łodzi to jak najbardziej zachęcam do sprawdzenia jego kancelarii.
  • gość 2013.08.01 [20:20]
    A tego pana to nie stać na profesjonalną reklamę?
    Tylko tak ślumpi po kafeteriach po darmości.
  • Marvina27 2013.08.29 [14:36]
    Miałam styczność z mecenasem Chróścielewskim - mam o nim bardzo dobre zdanie i nie jest to żadna reklama, ale moje osobiste odczucie. Na początku roku spowodowałam wypadek drogowy i to właśnie ten adwokat wyciągnął mnie z tarapatów. Bardzo profesjonalnie zajął się moją sprawą i nie miałam wrażenia, że to, co robi, robi wyłącznie dla pieniędzy.
  • gość 2013.08.29 [15:26]
    Czy należy to rozumieć tak, że oprócz pieniędzy można płacić w innych dobrach?
  • En55 2013.08.30 [11:53]
    Jakiś czas temu korzystałem z usług mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Ceny ma tanie na pewno, szczególnie jeżeli popatrzymy na jakość oferowanych usług. Ja prowadziłem i Niej 2 sprawy, kazda wygrana, z każdego przeprowadzenia jestem jak najbardziej zadowolony. Polecam! usmiech.gif
  • gość 2013.08.30 [12:06]
    Kancelaria Pana Dariusz Jasaka. Wyprowadził mi wiele spraw na prostą. Kompetencja na najwyższym poziomie, a ceny do dogadania w zależności od sprawy. Bardzo fajny i konkretny facet POLECAM ul . Narutowicza w Łodzi
  • gość 2013.09.19 [22:16]
    A może Salomon? http://www.kancelaria-salomon.pl/
    Świetne doradztwo i skuteczna pomoc. Polecam wszystkim, ja im wiele zawdzięczam.
  • zuzu6 2013.09.23 [14:01]
    Kancelarii w Łodzi trochę jest, więc każdy może sobie wybrać taką która najbardziej mu będzie odpowiadać cenowo, jakością usług itd. Ja szukałam kogoś, kto zajmie się moim rozwodem z orzeczeniem o winie byłego już męża. Przeszukałam w necie fora, ludzie polecali różne kancelarie, sama też dzwoniłam do wielu i pytałam ile kosztuje porada oraz poprowadzenie sprawy. Ostatecznie zaufałam kancelarii przy Żwirki 6. Wspólnie przygotowaliśmy pozew rozwodowy. Uważam, że moja sprawa była naprawdę dobrze poprowadzona. Obyło się bez wywlekania rodzinnych brudów, wszystko było w atmosferze wzajemnego szacunku, jeśli można tak powiedzieć.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...