Odpowiedz na ten temat

niedroga kancelaria w Łodzi - ktoś zna?

• gość 2016.08.19 [17:45]
    dodam, że Pan Krakowinski , to naprawdę fajny fachowiec, od posta płaci mi 80 groszy ale i tak mogę sobie nazbierać, a wy mnie nie interesujecie, może was wystrzyc do gołego jezyk.gif zwisa mi to smiech.gif
  • gość 2016.08.19 [20:49]
    a co sądzicie o kancelarii mec Z. Małeckiego z Piotrkowskiej? znajomy poleca ale słyszałam różne opinie, szczególnie o jego hmmmm..... niestandardowym podejściu do klientek...potrzebuję pomocy w sprawie rozwodowej.
  • gość 2016.08.20 [11:40]
    jak ktoś zna i chce się pochwalić opinią o adw. towww.wybierzprawnika.com oczko.gif
  • gość 2016.08.26 [10:47]
    Kryterium ceny spełnia kancelaria Meritum, w dodatku mogę poświadczyć, że zawodowo przeprowadzili mi sprawę rozwodową z alimentami. Sprawdzajcie na poradyprawne-kancelaria.pl, nie pożałujecie.
  • gość 2016.09.23 [20:49]
    Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kijak-Ruta, to gwarancja usług świadczonych na wysokim poziomie, prawna opieka od początku do końca, oraz pomoc niesiona na każdym etapie postępowania. Ceny przystępne jak na prawnika usmiech.gif Polecam z pełnym przekonaniem.
  • JustaBa 2016.09.28 [16:53]
    Proponuję odwiedzić i skorzystać z usług adwokata Jarosława Szkudlarka z Łodzi b.db. i skuteczny adwokat od spraw rozwodowych i podobno karnych, choć ja osobiście korzystałam z tej pierwszej opcji, a co do cen powiem tylko że konkurencyjny bo sprowadzałam też u innych z tego forum i nie tylko. Tak więc polecam Justyna
  • gość 2016.09.30 [22:54]
    ile ci zapłacił ten Szkudlarek za wysmarowanie tego posta?
  • gość 2016.11.18 [08:30]
    Witam. Z własnego doświadczenia mogę polecić kancelarię mecenasa Adriana Króla. Reprezentował mnie w sprawie karnej i wszystko przebiegało bezbłędnie. Wywalczył dla mnie więcej niż się spodziewałem. Co do cen to uważam, że nie jest najgorzej.
  • Anna007 2017.02.01 [12:57]
    Najgorsi są starzy adwokacki jadacy na opinii i zwalajacy wszystko biednym aplikantów wyrobnikom. Ja w trakcie zmienilam adwokata i postawiłam na młodą adwokatem której się jeszcze coś chce. Pisma pisala odobiscie no i przez to byla przygotowana. Mam winę męża i 1200 alimentów. Dziękuję jezcze raz i polecam adwokat Maje Majorek z Piotrkowskiej 37!
  • gość 2017.02.23 [14:56]
    Do Anna 007
    naprawdę jest skuteczna ta maja majorek? słyszała własnie kiedyś, że młodzi bardziej się starają. Ma dość skomplikowaną sprawę o ustalenie kontaktów i potrzebuję innego prawnika niż tego, którego teraz mam. Możesz podać jakieś szczegóły na priva
  • Iwonka9089 2017.04.15 [01:39]
    Natknęłam się na temat spadku na tym blogu https://mojmalyswiatsite.wordpress.com/
    Z tego co widziałam, to w komentarzach do posta o spadku były podane kancelarie, które ludzie polecają,

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...