Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obecne kobiety to szatany a nie zony

Polecane posty

Gość gość

strach zawierac zwiazek w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzasadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stripiz na rurze
tia, szatany nie do spozycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan to jest mały pikuś w porównaniu ze współczesną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest tak szanowne panie :)) Facet rozglada sie za fajna kobieta, mylsi o niej, onanizuje sie dla niej, uwielbia ja. Rano budzi sie obok swojej brzydkiej zony, kury domowej ktora robi mu wszystko ale on i tak marzy o innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym marzy kura? O orle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wynika, że mężczyźni najbardziej cenią w kobietach brzydotę, wredny charakter, bezczelność i chęć rozmnażania się. Polacy takie właśnie kobiety wybierają na żony. Jak ognia natomiast boją się kobiet ładnych, inteligentnych, seksowych, ciepłych i wrażliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takich kobiet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiedzą ze nie ma wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegoryB
JA właśnie żone miałem i mam po studiach zrobiła w małzenstwie a po tym pani odchudzała i piękniała dla innych dotknąć mi nie pozwoliła i miała mnie jedynie za robola i ze urody niby nie mam Złozyła pozew o rozwod po 25 latach az zbudowałem dom i moja wina bo nie budowałem rodziny a dom ,którego nie chciała ale dziś chce i nie mam rozwodu 5 lat a dziś pisze na mnie donosy gdzie się da tak wybieramy na zony wredne brzydkie zołzy myslac ze brzydka to wierna a tak nie jest bo ładna nie szuka faceta by dowartosciowac się a taka szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie zona ktora nie da sie dotknac to nie zona,trzeba sie jej szybko pozbyc,bo ona sie ciebie pozbedzie z forsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona nie da się dotknąć? a to dziwne... tak bez powodu nie chce dotykania? kręcisz coś. a może to mąz za rzadko dotyka i sam daje się dotykać i żonie zwyczajnie znudziala się taka dziecinna zabawa w patrz na mnie i nie rusz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość żona nie da się dotknąć? a to dziwne... tak bez powodu nie chce dotykania? kręcisz coś. a może to mąz za rzadko dotyka i sam daje się dotykać i żonie zwyczajnie znudziala się taka dziecinna zabawa w patrz na mnie i nie rusz mnie """"" Pewnie jedno i drugie ma powody.Dziwne ,że dotykali się wcześniej i problemów z z tym nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona nie da sie dotknac bo dotyk ma dla innego a mezowie sa tylko ich pochołkami i bankomatami a jak wpadnie to i tak mąż bedzie chował bo jak kocha to nic nie zauwazy mowie to o sobie po 30 latach widze te rogi i jak przebiego rozwod o ktory sama podała bo schorowany od cieżkiej pracy emeryt nie wiele ma to po co on jej to opieki nad nim nie won go niech inni nim sie opiekuja Taka jest prawda o żonach wycisną co sie da i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia i obserwacji facet jednak powinien byc z facetem a kobieta z kobieta lub psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×