Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja_1235

Odchodzę nie mając nic

Polecane posty

Gość patrycja_1235

Cześć. Mam 35 lat i nieudane 10 letnie malżeństwo. Moj mąż stosuje wobec mnie przemoc ekonomiczną. Dlugo zylam w tej przemocy nie rozumiejąc że moj mąż krzywdzi mnie i robi rzeczy ktorych robić mu nie wolno. Dostalam spadek, 30 tysiecy. Mąż jeszcze nie wie ze mam te pieniazki na koncie (założylam sobie inne konto w banku o ktorym on nie wie) Szukam mieszkania w duzym miescie do wynajęcia. Chcę znaleźć tam pracę i przeprowadzić się z dzieckiem. Myśle że mąż raczej nie bedzie walczył o opiekę nad synem, ponieważ nigdy się nim specjalnie nie interesował, nie spędzał z nim czasu, nie opiekował sie nim, choć oczywiście syn jest bardzo do niego przywiązany. Czy ktoś moze był w podobnej sytuacji? Uciekł ze swojego domu i zaczynał wszystko od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odeszlam od meza pijaka z dwu miesiecznym synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy: "stosuje wobec mnie przemoc ekonomiczną"? Zabiera c****eniądze? Jesteś głodna i nieubrana? W domu jest zimno i nie można się myć? Jak wygląda taka "przemoc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Pl jest ponad 60 .tyś.rozwodów rocznie to większosć zaczyna od nowa,w tym część uciekajac od przemocowca.Pewnie,że dajemy radę stawić czoła nowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się bać o spadek bo spadki i darowizny stanowią majątek odrębny i mężowi nic do tego. Natomiast nie powinnaś w żadnym wypadku uciekać z domu - będzie to odczytane jako twoja wina za rozpad małżeństwa i moze ci bardzo zaszkodzić w sądzie. Postaraj się o dowody tej przemocy - świadków, którym opowiadałaś jak wygląda wasze życie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik prawda Co sie ma meczyc. Ja odeszlam po 15 latach z duzego domu i zaczynalam od lyzki. Dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik prawda. Wiekszej bzdury nie slyszalam. Co sie ma meczyc. Ja odeszlam po 15 latach z duzego domu i zaczynalam od lyzki. Dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama uciekla z domu z 5dzieci tak jak stalismy nawet lyzki nie wzielismy ani ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ale potem pewnie wróciła i wzięła wszystkie łyżki i widelce i ubrania i garnki i meble i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×