Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gubie sie

odwiedziny taty

Polecane posty

Gość gubie sie

potrzebuje pomocy w kwestii odwiedzin ojca u dziecka po rozwodzie. niestety sad nic na ten temat w wyroku nie napisal, tyle ze moze odwiedzac. no ale mojemu bylemu nigdy nic nie pasuje, a dziecko sie gubi bo w tych odwiedzinach nie ma zadnego ładu. jak to normalnie wyglada? raz w tygodniu? rzadziej? czesciej? na ile godzin? teraz mam szanse to wyprostowac w sadzie rodzinnym, ale nie wiem jak to powinno wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkamma
Powinniście to wspólnie uzgodnić. Dla dzieci ważna jest regularność kontaktów, ponieważ to wprowadza w tej trudnej sytuacji jakąś stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubie sie
latwo powiedziec, on a to kumpli ma, a to obiadu zjesc nie zdazy, i takie tam. dlatego wolalabym to ustalic raz na zawsze czarno na bialym, ale w sumie nie wiem czy raz w tygodniu na 6 godzin jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubie sie
zaznaczam ze dziecko ma 3 lata i nie placze kiedy tata wychodzi, nie jestem pewna czy mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zajebisty temat
może byc raz w tygodniu, może byc dwa; myślę, że trzylatka ojciec powinien odwiedzac w domu (choc tutaj się dobrze zastanów!); wizyty taty nie są złe chociażby z tego względu, że wówczas masz czas dla siebie: zakupy, fryzjer, plotki z koleżankami, może nowy facet....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×