Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PodWłos

On ma już dziecko z inną, ja dziecka mieć nie mogę

Polecane posty

Gość gość
zastanawiasz się??? ten "związek" już dawno umarł ślepa dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu wcześniej nie wiedział jak to jest a teraz już wie,jak w życiu jesteś cierpiętnicą a chyba skupiasz się tylko na braku ciąży to on ucieka ,brak radości życia znaczy że będą Cię omijać więc skończ z cierpiętnictwem ,a Ty zaraz powiesz no ale dziecka nie mam ,no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co sie "nastarałaś" to twoje :D Nie wiesz w czym ona była lepsza?? Ona była ŻONĄ. A ty czym jesteś? WORKIEM NA SPERMĘ!!~Żeby w jajach nie zalegała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamstwo żenujące ,ale rzeczywiście bycie eks żoną to zaszczyt można być dumnym z farsy ślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamstwem żenującym to jest dawanie dopy facetowi, który już ma żonę. Nawet jak to jest była żona... Farsa ślubna?? A na czym polegają twoje "śluby"? - na położeniu się na plecach i na rozłożeniu nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, twoj zwiazek nie wyglada dobrze. Facet cie lekcewazy, ma gdzis twoje potrzeby. Co ty w ogole w tym zwiazku widzisz? Bo przyszlosci zadnej on na pewno nie ma. Pytasz, gdzie w tym wszystkim sa twoje potrzeby. Ja ci powiem - one sa tam, gdzie ty sama je ustytuujesz. Pamietaj, kazdy jest kowalem wlasnego losu. To od ciebie, a nie od tego faceta, powinno zalezec, jak bedziesz zyc. Jak bedziesz tylko materacem, jak do tej pory, to facet bedzie cie olewal. A jak wezmiesz sprawy w swoje rece, to zycie mozesz wygrac. Mysl o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Ten , kto w związku { małżeństwie } myśli o sobie , nigdy tego związku nie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecierpek. chciales powiedziec TYLKO o sobie chyba....bo jak nie myslicz takze o swoich potrzebach to rosnie w tobie frustracja a to dla zadnego zwiazku dobre nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego powodu tu tyle agresji, jakas nowa rozwodka wpadla i odreagowuje? Łaczymy się w bólu, ale to nie nasz problem, temat byl konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma to sens? Tak, skoro ma dziecko to od Ciebie juz nie bedzie oczekiwal, bo ma juz gdzie sie realizowac . Mam to samo, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też ma dziecko z poprzedniego związku. Ja nie mogłam urodzić, więc adoptowaliśmy wspólnie. Mąż oboje traktuje jednakowo, a jeśli któreś wyróżnia to raczej nasze. Nie wiem co było w pierwotnym poście, widzę, że został zmieniony. Ale wiem, że nie byłabym z moim mężem gdyby on stwierdził "mam już dziecko, nie muszę mieć kolejnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma to, na co sie godzi. Chcesz miec dziecko, to bedziesz miala. To zalezy od ciebie przeciez. A taki facet niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ze adoptowaliscie, jestem za. Ja chcialabym urodzic, ale jesli sie nie uda, bede zyla dalej. Moze z czasem najdzie mnie na adopcję, chwilowo zajmuje mnie praca i ta mysl jest odlegla. A mąż przynajmniej mnie nie dreczy, bo gdyby naciskal to pewnie dostalabym depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój mąż też ma dziecko z poprzedniego związku. Ja nie mogłam urodzić, więc adoptowaliśmy wspólnie. xxx swojego własnego nie wychowuje a obce sobie do domu wziął i na nie pracuje??? świnia nie ojciec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chcesz miec dziecko, to bedziesz miala. To zalezy od ciebie przeciez." Pewnie. Postawisz flaszke i cztery piwa i cie każdy z twojej ulicy przeleci. Wyjdzie taniej niż inseminacja krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Chcesz miec dziecko, to bedziesz miala. To zalezy od ciebie przeciez." Pewnie. Postawisz flaszke i cztery piwa i cie każdy z twojej ulicy przeleci. Wyjdzie taniej niż inseminacja krowy. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Dobrze sie czujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle ;) Manie dzieci zależy od obu stron, a nie tylko od kobiety. Chyba że kobieta to oszust, albo dajka. Kobieta-oszust oszuka mężczyznę i zrobi SOBIE dziecko. Kobieta-dajka da dopy byle komu (np. za wino) - i też zrobi SOBIE dziecko. Czy nie to miała na myśli autor wypowiedzi: "Chcesz miec dziecko, to bedziesz miala. To zalezy od ciebie przeciez."???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój mąż też ma dziecko z poprzedniego związku. Ja nie mogłam urodzić, więc adoptowaliśmy wspólnie. xxx swojego własnego nie wychowuje a obce sobie do domu wziął i na nie pracuje??? świnia nie ojciec!!! xxxxxxxx A skąd wiesz że nie wychowuje? Wychowuje. Pół na pół z matką dziecka. Tydzień na tydzień jest opieka. I dziecko jego jest szczęśliwe że ma rodzeństwo. Poza tym, prymitywie, nasze dziecko nie jest obce. Jest NASZE. Nie wypowiadaj się na takie tematy, bo nic mądrego nie jesteś w stanie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest wasze - ma cudze geny, które w odpowiednim czasie dadzą wam popalić!!! jego własne dziecko z krwi i kości ma rozbitą rodzinę a bękart po żulach dzięki kochance taty ma komfortowe warunki - brawo! - uało ci się kompletnie otumanić frajera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×