Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miaaa21

Oskarżenie o molestowanie córki

Polecane posty

Gość miaaa21

Witam, Jestem w małżeństwie od 8 lat. Mój mąż jest po rozwodzie , ma dwoje dzieci. Córkę i syna. Od ok. 3 lat toczy się sprawa o podział majątku. Była żona wniosła sprawę i musi spłacić męża w kwocie ok 80 tys. zł. To jednak nie było jej celem gdyż żądała ok 400 tys.zł . W momencie kiedy ,,przegrała" odgroziła się, że pozwie do sądu mojego męża o molestowanie córki, która ma już 21 lat. Tak tez się stało .... córka wniosła sprawę do sądu... w rozmowie telefonicznej (byłam jej świadkiem) płakała że nie wie co robić , że ma mieszane uczucia.... że krzywdy jej nie zrobił no ale jednak... kiedy pytał ją co takiego się stało co Ci zrobiłem, co powiedziałaś na komendzie nic nie chciała powiedzieć... powiedziała że nie chce o tym rozmawiać, że się wstydzi... Więc moje pytanie do Was .....O co tu do cholery chodzi? Co grozi mojemu mężowi... on się do niczego nie przyznaje.... W internecie czytam że za molestowanie grozi od 2-12 lat pozbawienia wolności... Jak on ma się bronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkj
skoro córka tak reaguje ...moze Ty porozmawiaj z jego córka , spotkaj sie z nią czy to prawda czy matka tak ja nakreciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie , mąz niech sie broni idzcie do adwokata .Poza tym zadajcie testów w tym kierunku na sprawie .Sad wyznaczy psychologa - psychiatrę jezeli chodzi o taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscio
ale ona wnosi po ilu latach ? po więcej niz 8 latach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
córka już mu wytłumaczyła że to się przedawnia po 15 latach. 15 lat nie minęło... nie wiem ... rozmawiałam z nią.... ona nic nie chce powiedzieć... zaczyna płakać... u psychologa była .... w ogóle twierdzi że ma uszczerbek na psychice.... on jej pytał ale co Ci takiego zrobiłem.... skrzywdziłem Cię? kazałem Ci coś robić, cos Ci wkładałem.... a ona; no nie... no to co takiego się stało a ona; nie chcę o tym rozmawiać... no kuźwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że ją dotykał a to był zły dotyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
a tak w ogóle to wniosły to dopiero jak przegrała tą sprawę o podział... wcześniej o ,,krzywdzie" córki dowiedziała się 2 lata temu... więc o co tu chodzi? o kasę ? czy o krzywdę dziecka... Do tej pory jak się widywali to wieszała mu się na rękach ... tatusiu kocham Cię , stęskniłam się , jak potrzebowała czegoś to dzwoniła że potrzebuje kasy... i nie wyczuwałam w jej głosie ani zachowaniu dziecka które jest skrzywdzone.... uważam że jakby mnie tata skrzywdził to bym nie chciała go na oczy widzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Dobrze zły dotyk.... ale jak oni teraz to udowodnią? Komu uwierzą? Bo przecież nie jemu tylko jej zapewne... ;/ I co ? wsadzą go do więzienia?? Żyję z nim 8 lat i nie zauważyłam takich sytuacji u nas... co prawda teraz spodziewamy się własnego dziecka.... Nie wiem czemu chcą nam zepsuć życie... a mamy spokojne życie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby to nie okazało się prawdą. Ale jeżeli był to zły dotyk to dziecko mogło nie rozmawiać nigdy o tym z nikim nawet z matką bo to był jej ojciec, kochała go i jako mała dziewczynka nawet nie rozumiała dlaczego coś jest nie tak z tym dotykiem chociaż sprawiał że czuła się źle i cierpiała. Teraz jako dorosła kobieta zdaje sobie sprawę, że ojciec ją wykorzystywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia43
Spokojnie , wiezienie to najgorszy scenariusz . Sędzia czy prokurator myslacy logicznie zauważy przesłanki które kierowały osobą która zakładała sprawę . Sama piszesz , ze gdyby cos takiego miało miejsce u ciebie nie mogłabys patrzec na ojca a jej zachowanie było zupełnie inne . Są psycholodzy którzy to ustalą . Bądź dobrej mysli bo gdy będziesz się niepotrzebnie zadręczać odbije się to na waszej rodzinie . Kto sieje to będzie to żąć - jesli eks sieje kłamstwa to pozbiera to samo :) Bądz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
no dramat po prostu...... i co teraz? a jak się okaże że to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia43
Co to znaczy zły dotyk ? To wykorzystanie seksualne lub molestowanie . Córka wyraźnie powiedział ze cos takiego nie miało miejsca . To o jakim złym dotyku tu mowa ? o przytuleniu ? to ojciec nie może córki przytulić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia43
miaa21 a skąd Towje mysli , że to może byc prawdą ? Nie nakręcaj sie niepotrzebnie .Moim zdaniem eks manipuluje córką by się zemścic bo zazdrośc ją zżera z Waszego powodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Czemu domysły, że to może być prawdą? Bo jak można coś takiego wymyślić ... coś w tym musiało być? Dlaczego dziecko miało by kłamać? Tylko właśnie ta granica..... Nie wiem co dla niej jest złym dotykiem... czy on kazał się jej dotykać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko poczytaj o pedofili ,tam się dowiesz ,że dziecko mimo złego dotyku jak ktoś napisał nadal kocha ojca .Matka dowiaduje się o zaistniałym fakcie po odejściu ojca ,kiedy córka czuje się bezpieczna .Podjęcie decyzji o ukaraniu winnego nie jest łatwe jednak zastanawiające jest to ,że córka mówi o zniszczonej psychice czyli coś się podziało .Nie spodziewaj się ,że on przyzna sie ale jeśli będziesz miała dziewczynkę zrób wszystko aby nie miała sytuacji jak starsza jego córka bo żona matka dowiaduje się ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Więc mogą go skazać do więzienia? Boże czemu tak się dzieje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno jak to udowodnią ?psychologowie i fachowcy po dokładnych badaniach psychologicznych udowodnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
To za dotykanie skaza go do więzienia? Czy w zawieszeniu? Co musiało się stać żeby tak to wszystko by się potoczyło. Jestem przerażona. Spodziewam się dziecka ; ( a teraz taki stres ;( dobrze mi z tym człowiekiem ... ; ( nie wiem co mam o tym myśleć ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
miaa21 jestes dziwna . zachowujesz sie jakbys juz wydala wyrok . Gdyby naprawde molestwował ja , gdyby zg****il to by dostal wyrok a nie za przypuszczenia typu : moze ja dotykał ! jesli cokolwiek mu udowodnia w co wątpie to wyrok w zawieszeniu . Skad u ciebie nastawienie ze On cokolwiek ma w spolnego z ta sprawa . Wierzysz obcej zadrosnej zadufanej babie a męzowi nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Tak jak mówiłam. To jest dziecko. W sumie już dorosła dziewczyna. Więc czemu miałaby by kłamać i urządzać takie sprawy ojcu którego kocha. Po drugie w momencie kiedy była żona groziła mojemu powiedziała coś w tym stylu: nie bój się, to tak jak ślina. ... że to powiedziała ta córka. Więc co tam mogło zajść. Masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
chyba nie rozumiem co ta córka powiedziała . a dlaczego sie rozwiedli wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Ty nie możesz obciążać siebie za zaistniałą sytuację ,to bardzo trudna sytuacja dla Ciebie ,współczuję .,Ta granica tego dobrego dotykania i tego złego jest trudna do odczytania dla dziecka ,dziecko nic nie mówi bo się wstydzi ,bo nie rozumie .Po latach ma zrytą psychike i nienawidzi siebie ,paradoks ale tak jest ,niestety ale takie doświadczenia odbijają sie na dorosłym życiu.Nie oskarżam Twojego męża jednak takie zaburzenia są skrywane a zachowanie takiego tatusia będzie zaprzeczeniem jego postępowania ,umie grać aby nikt się nie domyślił jego czarnej strony oobowości.Nie wiem co powoduje jego byłą tylko mogę współczuć tej córce a moze pomyśl co Ty byś zrobiła gdybyś była na jej miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
aaa juz rozumiem . A dlaczego dopiero po tylu latach zaklada sprawe ? pytalam córke męza dlaczego tak pozno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
Nie rozumiem dlaczego wszyscy osądzacie tego człowieka ze rzeczywiscie " zle dotykał " ? ej no nie stawiajcie wyroków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
a eks - matka tej dziewczyny niby od kiedy o tym wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Była wie o tym od dwóch lat.... wtedy córka jej o tym powiedziała....My dowiedzieliśmy się dopiero teraz że matka wie od dwóch lat... córka do tej pory zachowywała się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
no to jakies to dziwne dla mnie . skoro nwiedzial od dwoch lat to dlaczego wtedy nioe wniosla do sądu ? tylko teraz niby jako odwet , co zreszta powiedziała? ja mysle ze córka płacze bo znalazla sie miedzy młotem a kowadlem . miedzy matka a ojcem a obojga ich kocha . matka nastawia ja przeciwko ojcu i stad nie wytrzymuje psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Ja jego nie osądzam ... po prostu próbuję postawić się w tej najgorszej sytuacji .... mówicie o czarnej stronie człowieka... no właśnie... a jeśli on ją ma a ja o tym nie wiem ? Boję się tego , bo naprawdę dobrze nam się żyje... spokojnie ... czekamy na dzidziusia upragnionego a tu takie rzeczy .... :( jak tu rodzinie w oczy spojrzeć? wstyd... i w ogóle co oni sobie wszyscy teraz pomyślą... z takimi sprawami nie ma przelewek ... słyszy się w tv że dzieci są chronione i taki mężczyzna choćby był niewinny lub zachował się nie do końca tak jak trzeba... to i tak będzie winny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhg
acha a w jakim wieku niby ja dotykał i jak długo to trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Była powiedziała ... że córka jej opowiadała jak to było... i użyła takich właśnie słów.....że tatuś jej mówił że nic złego nie robimy że to tak jak ślina... nie wiem co o tym myśleć ... że co ? że sperma to była... no nie wiem ... mój mąż się wypiera... twierdzi że nie było czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×