Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bootsyyy

Po rozwodzie i unieważnieniu to panna czy nadal rozwódka?

Polecane posty

Gość bootsyyy

tak jak w temacie mam unieważnienie małżeństwa, irytowało mnie że w wielu urzędach itp. jako stan cywilny oprócz panna/mężatka było - rozwódka:D czy rozwódka to stan cywilny??? dla mnie - stan wolny lub nie, a teraz?? Jestem już panną czy nadal rozwódką? Jak wy podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia a
zapytaj w urzędzie najlepiej ja jestem rozwódką bez unieważnienia i podaję stan wolny ale tak prywatnie czuję sie jak panna bo nie mam dzieci a małzeństwo było krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootsyyy
jak wymieniałam dokumenty (dowód, pr.jazdy ..) to w urzedzie na kwitku były tylko rubryki STAN CYWILNY : panna / mężatka / rozwódka / wdowa...:O więc gdzie teraz miałabym siebie wpisac?? wtedy wpisałam - rozwódka, teraz mam uniewaznienie, czyli panna? bo małzenstwa niejako nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli unieważneinie masz
cywilne, małżeństwo zostałao anulowane sądownie, to jestes PANNĄ jesli masz rozwód w sądzie, a unieważneinie kościlene to jesteś ROZWÓDKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co da się wyczytać z twojego bełkotu, to dostałaś rozwód w sądzie cywilnym i unieważnienie w sądzie kościelnym państwa nie interesuje, co sie działo w kościele i odwrotnie dla kościoła jesteś panną, dla państwa jesteś rozwódką proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materonka
ale pieprzycie, zwłaszcza ty EWo, pusta krowooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febbaa
alesz ewa bełkoczesz ;) jeszcze cię trzyma po sylwestrze? chyba odwrotnie - jeśli jesteś po cywilnym rozowodzie - jestes rozwódka, jesli masz uniewaznienie małżeństwa, jestes panną - tak jakby małżeństwa nigdy niei było! zrozumiałe?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfg545545
Jesteś rozwódką, już jesteś naznaczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa ma rację tępe krowy
jw unieważnienie kościelne nie interesuje państwo. Dla państwa, czyli dla urzędów, taka osoba, która uzyskała rozwód cywilny jest ROZWÓDKĄ! w kościółku możesz podawać się za panienkę. W urzedzie będzie to kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toh prostee
w życiu świeckim.......po rozwodzie jest się rozwódką, po świeckim unieważnieniu małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego, jest się ponownie stanu sprzed unieważnionego małżeństwa czyli powrót do stanu panny W życiu koscioła katolickiego....rozwodów nie ma , mimo rozwodu swieckiego nadal się jest związanym nierozerwalnym sakramentem małżeństwa i nadal jest się żoną i mężem (czyli według prawa państwowego jest się rozwódką a według prawa Bożego jest się nadal żoną sakramentalną). W kościele nie ma unieważnienia małżeństwa które zostało ważnie zawarte i zostało sakramentalne. Ale wprowadzono taki twór który nazywa się "stwierdzenie nieważności zawartego małżeństwa" , jeśli były ważne powody przed ślubem takie jak zatajone pierwsze ważne małżeństwo sakramentalne (czyli on/ona ma już żonę /męża) czy inne istotne powody.............to znaczy że zawarty ślub kościelny był od początku nieważny i nigdy sakrament nie zaistniał....w takim przypadku następuje "stwierdzenie nieważności zawartego slubu" ............czyli jak ślubu nie było to pozostaje się panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro po uniewaznieniu kobieta jest panna to jej dziecko jest bekartem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z odzysku niższej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dostałaś cywilne unieważnienie małżeństwa, to wg prawa państwa polskiego jesteś panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu że zgodnie z nauką zwaną ginekologią, jesteś rozklapioszką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozklapioszką to jest twoja szanowna mamusia, trollu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeś błysła :( Pewnie w przerwach między kolejnymi facetami, w ramach treningu masujesz prostate swojemu tate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zamiast pyszczyc, lepiej uwazaj, nieudaczny prawiczku, by ci graba nie uschla od wiecznego trzepania pod panienki .jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty sie tak silisz na uszczypliwości?Mame kupiła ogórka, ale nie dała? Od razu zrobiła mizerie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te facet, zamknij się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Wymiękłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jesteś nudny .Ot, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale błyskotliwy. ;) A ty głupia i pełna złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×