Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

travelis

PODLE SAMOPOCZUCIE PO ZERWANIU

Polecane posty

na poczatku roku zostawilma mojego chlopaka,,,, chodzi o to,ze uwazalam ze za duzo pil /on uwazal ze nalezy mu sie skoro tyle pracuje/, i w sumie o to sie klocilismy... wtedy on odzywal sie do mnie zle, przekilinal wiec i ja zaczynalam... stwierdzilam ze go zostawie,bo nie potrafie tak zyc... wielokrotnie juz prosil mnie o wybaczenie i przepraszal obiecujac poprawe,z czasem przestalam mu wierzyc... wiem ze mu zalezy,ze chcialby ze mna spedzic reszte zycia,ze chicalby sie ustatkowac,chcial zebysmy sobie dzidziusia sprawili za rok,ale teraz sie wszystko popsulo...pierwsze 2 dni czulam ze dobrze zorbilam...potem 6dni z rzedu pilam,zeby lepiej sie czuc,,,teraz 3ci dzien z rzedu placze... czuje sie podle,jakbym to ja jego skrzywdzila nie mnie... wiem ze i on cierpi bo jak twierdzil bardzo mnie kocha,ja jego zreszta tez... i nie wiem co teraz ze soba zrobic... problem jest taki ze mieskzamy daleko i mozemy sie widywac co 2 miesiace... teraz on przyjezdza do polski na 2tyg i nie iwem czy sie z nim spotkac,czy nie... tesknie,ale boje sie ze sie zlamie i znow bwde do niego tesknila...a przeciez nie chce byc z nim skoro mnie tak traktuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszony szczypiorek
Alkohol nie zaltwi problemu!!!!!! Ja tez sie podle czuje po 1,5 roku zwiazku zostawil mnie chlopak nie wiedzialam ze to moze tak bolec,poszlo o mije zachowanie pod wplywem alkoholu podobno prowokuje mezczyzn moze i tak jest ale nie pije czesto raz na pol roku i mozna ten problem inaczej rozwiazac ale on spakowal moje rzeczy i przywiozl mi je wczoraj rano. Problem w tym ze on jest najbardziej stanowcza osoba na swiecie i wiem ze do mnie nie wroci a ja tez do latwych typow nie naleze i duma nie pozwala mi na to aby go nachodzic lub wysylac 1000ce sms ze przepraszam i kocham....od 2 dni wpatruje sie w teleon a on milczy,czuje sie naprawde fatalnie.... nadzieja matka glupich.... sorry za byki ale orlem ortografi nigdy nie bylam;( powinnam zainwestowac w slownik ............ pozdrawiam cieplutko.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zdarza22
daj se spokoj. zabaw sie z kumpelami. idz na disco, do klubu do knajpy.mysl tylko o sobie i swojej zemscie. widac scierwo nadaje sie do smietnika a nie zeby byc z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zdarza22
nie ma takiego chlopa, ktory bylby wart najgorszej kobiety. mowia o nas-ze jestesmy wszystkie takie same dziwki. nie. to oni sa wszyscy tacy sami-nie warte funta klakow huje....hihihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×