Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość764799

podział mąjątku

Polecane posty

Gość gość764799

Czy dobrze liczę spłatę męża Mieszkanie na dzień dzisiejszy warte jest 130 tyś odejmuję 70 tyś kredytu tyle zostało. Zostaje 60tyś i dzielimy to na pół czyli mam dać 30 tyś. Ja sama będę spłacać kredyt jeszcze 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kogo jest kredyt? Kto go będzie spłacał w razie jak ty przestaniesz? Cwana gapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyt jest na nas wspólny. ja będę spłacać bo jego nic nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczysz dobrze. Pytanie czy jego to urządza, bo kłopot w tym, że do końca spłaty on nie będzie miał zdolności kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jego miejscu na takie warunki bym sie nie zgodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, on się nie musi godzić - wtedy idzie się do sądu i sąd najprawdopodobniej właśnie tak orzeknie. Należy mu się taka spłata i tylko taka - sąd kredytu nie dzieli ani z niego nie zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ale kredyt tu nie będzie miał znaczenia - jeśli mieszkanie zostaje przy Tobie to rozliczasz męża z polowy wartości mieszkania... zwłaszcza jak spłacaliście kredyt w czasie małżeństwa wspólnie. W waszym przypadku nie jest najgorzej, bo wartość kredytu nie przekracza wartości mieszkania. Takie "suche" rozliczenie byłoby przynajmniej w sądzie, ale jak się porozumiecie polubownie na innych zasadach to tylko lepiej dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdźcie na warszawski portal rozwodowy - tam jest wszystko o podziale majątku, można do nich napisać lub zadzwonić i skonsultować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×