Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Algomo

Pomóżmy sobie

Polecane posty

Gość Algomo

Piszę w imieniu mojej mamy.W tym roku została wdową .Jest w pełni sprawna i niezależna(62 lata).Szuka kobiety lub 2 w jej wieku samotnej,która nie chce spędzić zimy sama.Chętnie zaprosi ją/je do siebie.Ma duże mieszkanie.Zapewnia oddzielny pok. i łazienkę, wszystkie opłaty z utrzymaniem mieszkania bierze na siebie.Szuka przyjaciółki z którą mogłaby pogadać,wyjść na spacer.Mieszka blisko Warszawy w super klimatycznej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algomo
Czy nie ma nikogo kto chciałby skorzystać z oferty?A może ktoś zna forum gdzie znajdę pomoc?Będę wdzieczna:-)za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryynkaa
wspaniały pomysł, moja mam też jest wdową ale ona w życiu by sie nie zgodziła na takie coś, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algomo
Cytryynko, moja mama mieszka daleko,ja nie mogę jej często odwiedzać.Nie ma nikogo bliskiego(rodzeństwa-przyjaciółki mają własne życie, nikogo z rodziny męża)Oboje rodzice jedynacy(ja też).Tak się ułożyło.Mam nadzieję,że znjdzie się miła Pani,z którą by się zaprzyjażniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to juz bywa
Takie to sa juz stare baby w tym kraju.Jak ktoras jest bardziej odwazniejsza i szuka normalnych znajomosci, co jest calkowita norma w normalnych spoleczenstwach, to inne kwoki, nie sa zainteresowane w najmniejszym stopniu.Bo po co im jakiekolwiek znajomosci.One juz sie nazyly i napozanwaly ludzi.Wystarczy im plawienie sie w tzw. zyciu rodzinnym (czesto patologicznym), ucieczka w zmywanie garow,calkowita rezygnacja z siebie,zgnusniala atmosfera zamkniecia i konserwatyzmu .no i glowny gwozc programu pieprzonych moherow to latanie do kosciola jak na sraczke i na poczte zeby zasilic konto ojca dyrektora.Twoja mama nie ma tu szans.Gdyby to bylo np. w Szwecji, Anglii, Francji-to bylaby norma. Tutaj?W tym popierdolonym ciemnogrodzie nie do pomyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to
smutne to i prawdziwe.... szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×