Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portale randkowe/matrymonialne

Polecane posty

Gość gość

Czy jest obecnie jakiś sensowny portal randkowy lub matrymonialny, który moglibyście polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Zapytać sie nie wstydzisz, a wstyd ci odpowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce p******ic -ale facetów to co tam dla mnie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
W takim przypadku mam TAM dla ciebie........ goowno. Nietrudno się było domyślić ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34Ona34
Lepiej szukaj wśród znajomych lub znajomych znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Ale znajomi i znajomi znajomych już ją znają :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko polsza
padne,dzieki za poprawienie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko znjadziesz na www.sexportal.pl Fajny seriws duża społeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia k
ja poznałam swoja miłosc na portalu ELMAZ.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
moj maz poznal swoja obecna kochanke na portalu Twoo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były toksyczny facet też jest na portalu elmaz, szuka żony...współczuje tej na którą trafi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były toksyczny też na portalach randkowych szukał miłości, a o jako kawaler, a to jako rozwodnik a ja, nic nie wiedząca żona w domu siedzialam i czekalam aż wróci z pracy :D na szczęście już po rozwodzie, ale z tego co wiem on dalej szuka "szczęśliwej wybranki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
"Szczęśliwa wybranka" oczko.gif niedlugo sie znajdzie i bedzie to trawalo dopuki sie nie dowie kim on jest. Oszusci siedza na portalach radkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaskakanka28
ja tam zdecydowanie nie korzystam z takich portali... no ale i nie ganię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Najwazniejsze jes to ze nie ma jak sprawdzic kim naprawde jest wybranek serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaKO
poznałam na elmaz.pl swego jedynego wiec nie kazdy jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wierzę w portale randkowe i temu podobne. Od jakiegoś czasu czytam oferty panów. Na kilku portalach te same zdjęcia, czasem różny wiek albo kilka zdjęć tego samego pana (z małej litery bo na dużą nie zasługuje) lecz z różnymi imionami. Samotną kobietę bardzo łatwo wprowadzić w błąd, zbałamucić pięknymi słówkami, galanterią, które bardzo rozczarowują. To tak samo jak z cukierkiem. Piękne opakowanie w w środku niespecjalna przyjemność. To samo tyczy pań. Śmiało o tym piszę choć też jestem samotna kobietą. Trzeba mieć szczególnego farta aby dobrze trafić. Moja znajoma co jakiś czas wylewa potoki łez po zderzeniu się z rzeczywistością. Tzw. wolni panowie zwykle otoczeniu a raczej osaczeni są przez wianuszek kobiet spragnionych męskiego towarzystwa. Zaglądnijcie do pierwszego z brzegu klubu dla emerytów, samotnych itp a przekonacie się do czego zdolni i zdolne są osoby tam brylujące. Zdarza się, że poszukiwani są sponsorzy i sponsorki. Im więcej masz na sobie i przy sobie tym smaczniejszym jesteś kąskiem. Co do pobytów w sanatoriach to jeśli nie sprzedałaś/sprzedałeś się korzystnie na pierwszym wieczorku pozostaje ci do końca turnusu towarzystwo współlokatorki/współlokatora. Jesteśmy bardzo interesownym społeczeństwem. Życzę wszystkim samotnym spotkania tej właściwej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara a
Ja ok 10 lat szukałam nie wskakując na 1 czy drugiej randce do łóżeczka facetowi a te moje koleżanki co wskakiwały to zle trafiały i szybko by chciały niestety nic nie jest takie proste i łatwe ale nie tylko meszczyzni sa na kilku portalach a i panie i jedni i drudzy chcą oszukać naciagnac po prostu zabawić się Widziałam jak panie odbijały mężow tylko tych z zasobnym portfelem nie patrząc na nic szły po trupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asada
Skorzystałam z portalu randkowego epolischwife.pl i jestem zadowolona, mam dziś swojego lubego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co bełkoczesz? Nie Schneler, tylko schneller. nie dume tylko dumme - nie popisuj się językiem, którego nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przeglądając ostatnio internet znalazłem ciekawą stronkę. www.dyskoteka.co , która okazała się całkowicie bezpłatnym portalem, gdzie można poznać wiele ciekawych osób. Plusem jest to, że posiada nowatorskie rozwiązanie w zakresie umieszczania fotografii użytkowników (zmiana zdjęcia na graficzny wizerunek). Czyli nawet jak wstawimy swoje zdjęcie to i tak możemy je fajnie obrobić i zmienić :) także więc jeśli szuka ktoś drugiej połówki to polecam tam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna ta stronka - jest dużo zabawy. Szczególnie te przerabiane zdjęcia to super-pomysł. Poznałem tam super bakę. Ze zdjęcia wrecz anioł. Mieszkała w sąsiedniej wsi tośmy sie umówili na spotkanie. Zajechołym do nij - patrze - a to łysy Maniek z kwiatkami i w garniturze mnie wito. Tyż myśloł że super-laska przyjedzie. Ze zdjincia mu sie spodobołym. I co było robić??? Ja już przyjechołym , tośmy sie najpirw troche pokochali,a potym schlali sie jak wieprze. Było suuper!!! Polecam te stronke. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej założyć konto na kilku portalach. Z moich doświadczeń mogę polecić sympatia.pl oraz chcepoznac.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijajcie portal Elmoz prawie każdy facet nie ma zdjęcia dlaczego można się domyślić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
niedawno wystartowal darmowy portal randkowy dyskoteka.co sama mam tam konto i jest to jeden z najlepszych portali na jakich sie logowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamol91
Witam. Przeglądając ostatnio internet znalazłem ciekawą stronkę. http://www.dyskoteka.co/ , która okazała się całkowicie bezpłatnym portalem, gdzie można poznać wiele ciekawych osób. Plusem jest to, że posiada nowatorskie rozwiązanie w zakresie umieszczania fotografii użytkowników (zmiana zdjęcia na graficzny wizerunek). Czyli nawet jak wstawimy swoje zdjęcie to i tak możemy je fajnie obrobić i zmienić usmiech.gif także więc jeśli szuka ktoś drugiej połówki to polecam tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerzy - wy to macie fajnie. Możecie być pewni że już głupsi nie będziecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką pewność mogą mieć tylko spamerki. Spamerzy uzyskają pewność dopiero po zmianie płci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×