Odpowiedz na ten temat

potrzebny pilnie dobry adwokat od spraw rodzinnych -warszawa

• pan kracy 2010.06.17 [00:24]
    prosze polecić mi dobrego adwokata
  • tom90210 2010.09.22 [13:05]
    Polecam adwokata Dariusza Staniszewskiego. Prowadzi aktualnie moją sprawę rozwodową. Bardzo dobry adwokat. Polecam

Jak chcesz to dane są na stroniewww.staniszewski-kancelaria.pl
  • trzymajcie się z daleka od 2010.09.24 [22:58]
    kolesi, którzy się sami reklamują w takich miejscach jak kafeteria...
    dobry prawnik nie musi sie uciekac do takich metod cool.gif
  • nie no to są wolne żarty 2010.10.01 [22:57]
    google nie działa? serwer globalny padł czy co?
  • majka3409 2010.10.02 [08:10]
    A ja polecam Adwokata Piotra Stączek
  • marek10203 2010.10.02 [17:01]
    polecam adw. Potepe w warszawie w sprawach rodzinnych
  • roman39 2010.10.18 [14:45]
    Ja z kolei polecam mec. Sawickiego. Doświadczony prawnik w sprawach rozwodowych
  • hahahahahh 2010.11.07 [08:25]
    ty staniszewski wez sie juz nie kompromituj bardziejsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • Mau3 2010.11.07 [13:31]
    No tak z tych wypowiedzi wychodzi na to, że w W-wie jest tylko jeden dobry adwokat. Znalazłam kiedyś w necie Byłeżony.pl i tam są dowody,że inni też istniejąusmiech.gif
  • aquariuss 2010.11.10 [09:08]
    chciałeś panią to rób na nią smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

a nie teraz uciekasz się do prawników!
  • ruben 2010.11.10 [23:06]
    Są również inni mecenasi np. mecenas Budzinowicz z Warszawy w sprawach rozwodowych.
  • marian459 2010.11.10 [23:30]
    miałem do czynienia z mec Sawickim. potwierdzam i polecam
  • mirusia marki 2010.11.11 [08:33]
    Ja ostatnio byłam w Fundacji Chodżmy Razem na ulicy Mszczonowskiej gdzie działa punkt porad prawnych i moge polecić
  • elis................ 2010.11.11 [10:41]
    a po czym oceniacie
    ze prawnik jest dobry??
  • gościu 2010.11.11 [22:36]
    Ja na ten przyklad oceniam czy dobry czxy nie po tym jak prowadził moją sprawę
  • Co za dużo to niezdrowo 2011.01.03 [17:29]
    Szukając adwokata non stop napotykałam reklamy tego d.s. Jako marketingowiec stwierdziłam, że ma beznadziejny marketing. Takie szeptanie to krzyczenie Panie Dariuszu!

Adwokatów w Warszawie jest jak psów! Ludzie. Wybierzcie błagam kogokolwiek innego byle nie kogoś kto taką ma tragiczną reklamę. To obraża ludzką inteligencję.

Dziś specjalnie wchodzę na tą stronę by móc napisać ten komentarz (dziś z mecenas Olą Nowicką wygrałam sprawę o alimenty). Ta jego reklama mnie tak drażniła, że tylko czekałam by móc napisać:
    są inni adwokaci w Warszawie i jak skuteczni i z klasą!

• gościnnie z warszawy 2011.01.31 [11:52]
    Ja szukałam adwokata z polecenia, choć sugerowałam się wypowiedziami na forum. Jest dużo adwokatów w Wawie, ale nie wszyscy się specjalizują w sprawach rozwodowych.
  • pan kracy 2011.02.01 [15:37]
    polecam gorąco Dariusza Staniszewskiego, wygrywa wszystkie sprawy rozodowe na rzecz swojego kienta!!!
  • z daleka od staniszewskiego 2011.02.02 [23:09]
    żaden szanujacy sie adwokat nie reklamuje się w takiej formnie na forum pechowiec.gifjezyk.gif
    Widocznie ten ma za mało klientów...
  • Polećcie lepiej kogoś innego 2011.02.04 [23:48]
    Dlaczego wszczyscy dyskutują o jednym mecenasie. Nie wiem komu wierzyć. Jak zwykle na forach zdarzają się różni wariaci którzy mogą pisać co im ślina na język przyniesie. Może ktoś poleciłby jakiegoś innego adwokata...
  • TosiaT 2011.02.05 [00:09]
    nie znam super adwokata. Najczęściej trzeba pilnować wszystkiego samemu. Osobiście polecam nie zwalniać się z myślenia, bo to najczęściej skutkuje przegraną. Jeśli sprawa nie jest skomplikowana:
    bez orzekania o winie - nie brać w ogóle
    z orzekaniem o winie - też można dać radę, trudniej ale nie beznadziejnie

• takasobie_takasobie 2011.04.15 [22:21]
    NIE polecam Mecenasa Rogoyskiego niestety przegrywa wszystko .... smutas.gif
  • zniecierpliwiony 2011.04.20 [22:21]
    Ale ....po co wam są potrzebni mecenasi.....zwłaszcza w sprawach rodzinnych?????
  • Darek S. 2011.08.03 [12:37]
    Dariusz! Dariusz Staniszewski - najlepisiejszy najpięknieszy debesciak jest!
  • MAMA NATALKI 29L. 2011.08.03 [14:31]
    POLECAM WSZYSTKIM PANA DARIUSZA STANISZEWKIEGO, W ZESZŁYM ROKU WYGRAL MOJA SPRAWE O PODNIESIENIE ALIMENTÓW NA CÓRKĘ, Z 500ZL NA 900ZL. POLECEAM

ZNIECIERPLIWIONY NIE ROZUMIEM JAK TO CZEMU W SPR. RODZINNYCH POTRZEBNI ADWOKACI? Z CHUUINKI SIEURWALES? PO TO ZEBY MIES WYGADANA PAPUGE KTÓRA NAWET SĄD PRZEGADA I SPRAWA WYGRANA W KIESZENI, A TAK JAK CZLOWIEK SAM TO SŁOWA BY WYKSZTUSIĆ NIE MÓGŁ, A DOBRY ADWOKAT JAK STANISZEWKI SAM ROBIŁ Z SĄDU GŁUPIĄ, BO POPROSTU JUZ NIE WIEDZIAŁA SĘDZIA CO PYTAC BO ADWOKAT SAM ZALEWAŁ POTOKIEM SŁÓW, NA NASZA KORZYŚĆ A WIADOMO, ZE KAZDA ROZPRAWA MA SWÓJ CZAS. TAKZE MAM TERAZ CO MIESIAC 900ZL NA CÓRKE usmiech.gif NA UTRZYMANIE IDZIE OK 500ZL A 400ZL ODKLADAM NA KONTO I PROCENCIKI LECAusmiech.gif
  • Mama 2 dzieci 2011.10.21 [13:24]
    Jak ktoś ma sprawę rodzinną i się nie może z dawcą materiału genetycznego dogadać to polecam mecenasa Roberta Ofiara. Mi go polecili w KOPD i dobrze, że się na niego zdecydowałam bo mi wygrał sprawę.

Przed nim byłam u 3 adwokatów i żaden się nie nadawał- jeden nie widział opcji by wygrać, drugi zawołał za sprawę o kontakty 20 000 (tak, dokładnie 20 tys. zł!) a 3 po prostu nie potrafiłam sobie wyobrazić jak broni moich interesów ktoś taki mało energiczny.

Generalnie polecam dobrze przemyśleć decyzje co do wyboru adwokata. Najpierw się o nim dowiedzieć dużo, później z nim pogadać i dopiero później brać a nie na odwrót!

• kasia i marta 2011.10.28 [22:48]
    adwokat Goszczyński 501215984 Warszawa
    pełen profesjonalizm i zaangażowanie
  • gina72 2011.11.17 [15:07]
    Rzeczywiście wszyscy rozpisują się na temat jednego adwokata. W Warszawie adwokatów jak mrówek. A najbardziej śmieszą mnie teksty w typie "wszystko wygrywa". Czy naprawdę na podstawie swojej sprawy jesteśmy w stanie ocenić skuteczność czy też zrobić statystykę. Jest wielu adwokatów, którzy wiedzą co robić kiedy i jak. Moją sprawę prowadziła Pani Mec., której nazwiska nie chcę wymieniać publicznie aby nikt nie posądził mnie o reklamę lub sympatyzowanie. Istotne, że Pani mec. nie tylko fachowo wykonuje swoją pracę ale także wysłuch*je klienta. Nie nastawia się na niego jak na źródło łatwej kaski. O jej podejściu świadczy chociażby fakt, że podaje klientowi swój nr prywatny, może nie przed pierwszym spotkaniem ale po rozmowie na pewno byście otrzymali. Daje to pewien komfort nieprawda? Ponadto tłumaczy opisuje możliwe scenariusze podpowiada co trzeba będzie jeszcze zrobić a co można po rozwodzie. Bo rozwód to nie wszystko - to dla tych z kościelnymi. Jeżeli ktoś ma ochotę dowiedzieć się więcej o osobie reprezentującej mnie w sprawie proszę o maila:alina.wachowska@wp.pl Na poważne chętnie odpiszę. Mogę się też podzielić wrażeniami.
    Alinka

• garbatka 2011.11.17 [15:52]
    Powalilo mnie:

- wysłuch*je klienta usmiech.gif
    - Nie nastawia się na niego jak na źródło łatwej kaski. usmiech.gifusmiech.gif
    - podaje klientowi swój nr prywatny oczko.gifoczko.gifoczko.gif buuuhahahahahaaaaaaaa
  • wonnnds 2012.01.16 [17:56]
    Z tych których ja znam, to mogę polecić mec. Karkoszkę z Warszawy
  • Katarzyna1986 2012.01.21 [22:20]
    Ja goraca polecam mec Agnieszke Metelska w Warszawie. Mialam do tej pory sprawe prowadzona przez Mec Anise Gnacikowska i zrezygnowalam porazka.
    Moja sprawa byla tak zaniedbana ze prawie przegralam. Koniecznie dobrze sprawdzcie swojego adwokata.

Kasia i dwojka dzieci

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...