Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kuba95

powrót, czy kolejne rozczarowanie ?

Polecane posty

Witam serdecznie, ostatnim razem pisałem post o tym jak zostałem zostawiony przez kobiete, ale okazało się, że jest ze mną w ciąży. Szans nie było widać na żaden powrót, bo była strasznie wpatrzona w swojego byłego, w międzyczasie dostałem wiadomość, że ciąży nie ma bo pojawił się okres itd. Pogodziłem się z tą sytuacją więc już chciałem zapomnieć, kiedy po tygodniu jak się nie odzywałem, nie przypominałem i nie dawałem oznak życia. Odezwała się ona, dzwoniąc do mnie w nocy pytając się co u mnie potem, że jej się nie układa jakby chciała. Mogłem się spodziewać telefonu bo wiem jaka była kiedys sytuacja u nich. Następnego dnia po jej telefonie zadzwoniła znów mówiąc, że dowiedziała się o jego kolejnej zdradzie i że jest rozczarowana. Nietypowe... kontakt był przez 1,5 tyg podteksty seksualne itd. Doszło do spotkania po tym czasie tłumaczyła, że żałuje, gdyby mogła cofnęła by się do czasu gdzie byliśmy na wakacjach za granicą i zanim mnie zostawiła. Dostałem wiadomość na pierwszym spotkaniu, że była u ginekologa i jest w 2 mieś ciąży. Spotykaliśmy się przez kilka dni w których pojawił się seks, zaczęła mi mówić że tęskni, że z tamtym musi zakończyć, zaczęła planować naszą wspólną przyszłość z dzieckiem. Jednak ona nadal z nim jest bo mieli zarezerwowany wyjazd nad morze z jej rodzicami i nie chciała na razie wzbudzać dymu kiedy jej rodzice o niczym nie wiedzą. Nie wiem czy ona mówi prawdę, czy wróci, czy to jej po prostu zagrania. Chciałbym wrócić no nie oszukuje, będziemy mieli dziecko o które się staraliśmy a wiem jaki to jest ból wychowywać się bez ojca. Jakie wy widzicie szanse, bo sytuacja nie ukrywam nie pozwala mi dość logicznie myśleć. Jak zachować się w takiej sprawie i jak doprowadzić do tego by skończyć tą zabawę i być przy niej w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może zerwać bo wakacje przepadną, oj biedna paniusia :D sprawdz lepiej, czy dziecko jest twoje, bo jak widzisz panna nie ma problemów sypiać z dwoma w tym samym czasie. A tobie się podoba to, ze sypiasz z nią, a później ona biegnie do byłego i on po tobie poprawia? No coz, niektórzy lubią być zdradzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak pyta o powrot czy jednak nie,bo bedzie kolejne rozczarowanie wiec już ja odpowiadasz gościu,to choć na temat ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak niby ,gdy ona jest dopiero w 2.m-cu ciąży ma sprawdzić czy to jego dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj,daj teraz spokój. Ona gra gdzie się da,pogubiła się chyba. A po porodzie zrób badana DNA,masz na zaprzeczenie ojcostwa tylko poł roku.Potem,jak co, bulisz nieodwołalnie alimenty, sprawa ciągnie się , jeśli prokurator podejmie sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:58 nie teraz, ale po porodzie. Tylko ze do porodu wcale nie musi się spotykać z krętaczką i zdradzaczką bo ona MOŻE nosi jego dziecko. A może nie jego. Chyba ze jest taki obowiązek, o którym nie wiem? No ale widzę, ze autor lubi jak się z nim w kulki leci i lubi się dzielić dziewczyna w łóżku Wiec chyba wszystko jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jaki powrot skoro ona jest z byłym i nie zanosi się na zerwanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"będziemy mieli dziecko o które się staraliśmy" Staraliście sie we troje? Pewnie że powinieneś do NICH wrócić - we dwóch łatwiej babie dogodzić niż samemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dorwała kuwa prawika i prawik wie że to pierwsza i ostatnia, godzi się by ją bzykał kto inny nawet wychowywać cudzego bachora byle by co jakiś czas do niego wracała i dała wylizać po innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim brzydalem musisz byc by pozwalac na taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×