Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic nie wiem

pozew alimentacyjny i o ustalenie ojcostwa?

Polecane posty

Gość nic nie wiem

Powiedzcie mi proszę z kąt mam wziąć podania o pozew alimentacyjny i o ustalenie ojcostwa? W sądzie mozna dostac te wzory pozwów, może to głupie pytanie, ale nagle znalazłam sie w takiej sytuacji i nie mam kogo się poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Poszukaj na stronach dla samotnych matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem
a jakie to strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nagle zaszłaś w ciążę
??? trzeba było chodzić do szkoły Ty "z kąd" matko!!!! wklep w wyszukiwarkę i czytaj, czytaj, czytaj... dlaczego mam Ci to podać na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany wystarczy wklepać
USTAlanie Ojcostwa z DNA| www.biote21.com Anonimowe Badania GENetyczne. CE..! TESTY DNA bez wychodzenia z domu. Badanie ojcostwa 890 zł www.genetico.pl Anonimowe, sądowe. Raty. Bogate doświadczenie, certyfikaty Ustalenie ojcostwa www.ustalenie.ojcostwa.com Testy DNA za 899zł, Centrum Badań DNA, biegły sądowy Wyniki wyszukiwaniaUstalenie ojcostwa - Prawo rodzinne - e-prawnik.plOdpowiedzi prawne na pytania z kategorii Ustalenie ojcostwa Prawo rodzinne. e-prawnik.pl/domowy/prawo-rodzinne/5,ustalenie-ojcostwa,odpowiedzi - 59k - Kopia - Podobne strony Ustalenie ojcostwa28 Mar 2007 ... Gdy ojciec nie uznał dziecka dobrowolnie, można dążyć do ustalenia ojcostwa przed sądem. Pozew (wzór) należy złożyć do wydziału rodzinnego ... www.gazetapodatnika.pl/artykuly/ustalenie_ojcostwa-a_2370.htm - 31k - Kopia - Podobne strony GenMed.pl - Badania DNA, ustalenie ojcostwa, testy DNALaboratorium genetyczne GenMed.pl oferuje testy DNA na ustalenie ojcostwa, badanie ojcostwa. Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość. www.genmed.pl/ - 20k - Kopia - Podobne strony Biogen - Ustalanie Ojcostwa, Testy na Ojcostwo, Badania DNA, Testy ...Ustalanie Ojcostwa, Testy na Ojcostwo, Badania DNA, Testy na Zdradę, Ustalenie Ojcostwa w Zakładzie Medycyny Sądowej tel: 0-501 743 972. www.biogen.pl/ - 38k - Kopia - Podobne strony pewnytato.pl - ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, ojcostwo ...Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat ustalenia ojcostwa. Od czego zacząć test na ojcostwo, jak wybrać laboratorium, pozytywne i negatywne strony testów ... www.pewnytato.pl/ - 16k - Kopia - Podobne strony Porady prawne | Przepisy prawa dotyczące ustalania ojcostwaKto i w jakim czasie może żądać sądowego ustalenia ojcostwa? ... Wystąpienie pełnoletniego dziecka o ustalenie ojcostwa nie jest ograniczone w czasie i nie ... www.erodzina.com/index.php?id=29,314,0,0,1,0 - 26k - Kopia - Podobne strony Baza wiedzy > Odpowiedzi :: Porada Prawna - serwis edukacyjno ...Czy w sprawie o ustalenie ojcostwa można jednocześnie wnosić o zasądzenie alimentów? ... Na 1 sprawie o ustalenie ojcostwa sad nakazal jej wykonanie badan ... www.poradaprawna.pl/index_pytania.php?co=lista_odp&haslo=KOD_1637 - 103k - Kopia - Podobne strony Badania DNA - ustalanie ojcostwaBadania DNA ustalanie ojcostwa badanie ojcostwa testy DNA na ojcostwo, wirus HPV. www.genetico.pl/ - 13k - Kopia - Podobne strony Ośrodek Badań DNA-WLGM - Ustalenie Ojcostwa, Wykluczenie i ...Ustalanie Ojcostwa, Testy na Ojcostwo w Zakładzie Medycyny Sądowej tel: 0-515 25 90 60. www.ustalenieojcostwa.pl/ - 12k - Kopia - Podobne strony testDNA Polska Sp. z o.o - Ustalenie ojcostwa, Ustalanie Ojcostwa ...testDNA Polska Sp. z oo oferuje Testy na Ustalenie Ojcostwa oraz Badania Medyczne. Ustalanie Ojcostwa w Certyfikowanym Laboratorium tel: 0-800-702-741. www.testdna.pl/ - 31k - Kopia - Podobne strony Wyniki związane z: ustalenie ojcostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem
tak nagle zaszłaś w ciążę pisałam szybko o uczona krowo tak zwracałam się bezpośrednio do ciebie,ciebie o pomoc prosiłam taka uczona jestes a kultury jakoś do swojego łba przyswoić nie możesz,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tematu żon które wiedzą o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem
rany wystarczy wklepać dzięki ale wiem kto jest ojcem i badań mi nie trzeba, rany myślałam moze , wie ktoś czyw sadzie sa takie wzory podań , po co takie oburzenie, ludzie co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale laska
jak się ma takiego pustaka przed sobą to trudno zachować kulturę, może i ona krowa, ale ty to cielę całkowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada była
wklep w wyszukiwarkę, bo są różne wnioski sądowe, procesowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem
ale laska a ciebie dno ,zadowolona, odpieprz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem
google nie bola co mam wpisać w wyszukiwarkę, czy budynku sadu znajduja się wzory pozwów alimentacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to rzucaj
a może wpisz 'pozew alimentacyjny' kulturalna osobo, która wszystkich tu wyzywasz...? albo 'sąd rodzinny' +nazwa miejsowości w której mieszkasz... tam pewno będzie nr tel. do jakiegoś sekretariatu czy czegoś i tam zapytasz poza tym, żeby ustalic ojcostwo, to trzeba zrobic badania... jak niby inaczej? na słowo Ci uwierzą jak się facet będzie wypierał...? no nie bądź niemądra... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada była
Podobne strony Wyniki związane z: pozew alimentacyjny i o ustalenie ojcostwa pozew o alimenty ustalenie ojcostwa sądowe ustalenie ojcostwa Alimenty i ustalenie ojcostwa2 Cze 2008 ... Może Pani wystąpić do sądu z pozwem o ustalenie ojcostwa w ... której miejsce pobytu nie jest znane, ma być doręczony pozew lub ... W sprawach o roszczenia alimentacyjne, jak również w sprawach o ustalenie ojcostwa i o ... www.eporady24.pl/alimenty_i_ustalenie_ojcostwa,pytania,3,16,387.html - 39k - Kopia - Podobne strony Właściwość rzeczowaFormat pliku: Microsoft Word - Wersja HTML o ustalenie ojcostwa i roszczenia z tym związane – bez opłat ... o obniżenie alimentów i o ustalenie wygaśnięcia obowiązku alimentacyjnego – 5 % od wartości .... Należy złożyć pozew o podwyższenie alimentów. Tak samo jak w pozwie o ... www.belchatow.sr.gov.pl/druki/wydzia%B3_rodzinny.doc - Podobne strony Czy można domagać się alimentów po ustaleniu ojcostwa - Alimenty ...Czy równocześnie mogę domagać się również alimentów na dziecko? ... Pozew o ustalenie ojcostwa i o alimenty matka dziecka powinna wnieść do sądu rejonowego, ... alimenty.wieszjak.pl/alimenty-na-dziecko/77565,Czy-mozna-domagac-sie-alimentow-po-ustaleniu-ojcostwa.html - 39k - Kopia - Podobne strony "ustalenie" - znaleziono artykuły: 33, opinie: 20, pytania: 402 ...Złożyłem pozew o ustalenie ojcostwa i mam w związku z tym pytania: co oznacza termin w ... temu dowiedziałem się że mój ojciec nie jest ojcem biologicznym i o tym kto nim jest. ... Pozew o ustalenie, że obowiązek alimentacyjny wygasł ... e-prawnik.pl/szukaj/ustalenie/ - 54k - Kopia - Podobne strony "ustalenie, ojcostwa" - znaleziono artykuły: 3, opinie: 3, pytania ...Konsekwencje uznania dziecka, czyli obowiązek alimentacyjny - opinia prawna ... Złożyłem pozew o ustalenie ojcostwa i mam w związku z tym pytania: co oznacza termin ... się że mój ojciec nie jest ojcem biologicznym i o tym kto nim jest. ... e-prawnik.pl/szukaj/ustalenie+ojcostwa/ - 46k - Kopia - Podobne strony Więcej wyników z e-prawnik.pl » Pozew o alimenty bez kosztów sądowych?17 Lut 2009 ... Zamierzam wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa i alimenty. ... również osoba dochodząca ustalenia ojcostwa, macierzyństwa, roszczeń alimentacyjnych. ... gdy będzie zakładała sprawę o ustalenie ojcostwa i o alimenty. ... www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090217/PORADY02/774977834 - 67k - Kopia - Podobne strony pyknąłes nieletnią - co ci grozi.... - Prawo i Ekonomia16 Sty 2006 ... 2) Wnosi się pozew do sądu (dla pozwu o roszczenia alimentacyjne i o ustalenie ojcostwa może to być sąd właściwy dla osoby uprawnionej); ... www.insomnia.pl/pyknąłes_nieletnią_-_co_ci_grozi....-t186310.html - 44k - Kopia - Podobne strony Obowiązek alimentacyjny w świetle prawa cywilnego.27 k.r. i o. Wśród różnego rodzaju obowiązków alimentacyjnych i stopni ich ..... W takim wypadku oraz gdyby powództwo o ustalenie ojcostwa zostało prawomocnym wyrokiem ... Pozew o alimenty jest pismem procesowym, które powinno zawierać: ... www.sciaga.pl/tekst/20368-21-obowiazek_alimentacyjny_w_swietle_prawa_cywilnego - Podobne strony Dokumenty: Pozew o alimenty na rzecz dziecka - eporadniki.plDziecko albo matka wytacza powództwo o ustalenie ojcostwa przeciwko domniemanemu ojcu, ... Pozew o ustalenie, że obowiązek alimentacyjny wygasł ... posiadaczowi roszczenie o przywrócenie stanu poprzedniego i o zaniechanie naruszeń. ... eporadniki.pl/pozew_o_alimenty_na_rzecz_dziecka - 20k - Kopia - Podobne strony § niezameldowany, a doreczenie pism z sadu - Forum PrawneLiczba postów: 10 - Liczba autorów: 2 - Ostatni post: 11 Lut 2008 Możesz wnosić w pozwie by miejscem dostarczenia wezwania na rozprawę było ... alimentacyjne, jak również w sprawach o ustalenie ojcostwa i o ... forumprawne.org/prawo-rodzinne-opiekuncze/23886-niezameldowany-doreczenie-pism-z-sadu.html - 52k - Kopia -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wiem
no to rzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robcisko-ona
Czy któraś z Was miała sprawe na której był odczytywany wynik badań DNA? Bo w sądzie Pani podała mi, że "potwierdza się ojcostwo małoletniego..." ale był taki hałąs ze nie wiem czy nie usłyszałam na początku "nie", i nie wiem teraz czy "nie potwierdza się" czy potwierdza... Może przy nie, pisze się wyklucza itp.. Wie ktoś moze? Będe wdziecza za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robcisko-ona
Proszę Odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zasięgnąć porady dobrej kancelarii adwokackiej. To są bardzo poważne sprawy. Ja korzystałam z usług kancelarii adwokackiej www.adwokat-babilas.pl. Wszystko mi wyjaśnili co i jak napisać i co dalej robić w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×