Odpowiedz na ten temat

Prawda o mamuśkach

• onaabezogonaa 2013.05.25 [16:53]
    Witam,
    Mój facet ma dwoje dzieci z wcześniejszego związku jedno 4 drugie 2 lata. Chłopcy. Opiekują się nimi naprzemiennie tydzień u taty , tydzień u mamy. I wiecie co wam powiem on wcale by nie dostał takiego werdyktu w sadzie gdyby ona na to nie przystała a przystała bo tak jej wygodnie usmiech.gif I cieszy się jak dzieci idą do już teraz do nas. Wie , ze ja z nimi zostaje , że tworzymy rodzinę i jej to gra bo ona lata sobie jak wolny ptak. Bierze kasę socjalu , pracuje czasem na czarno i w to jej graj. Jutro dzieci z okazji dnia matki maja iść do niej inicjatywa wyszła od nas ona na początku nie wiedziała czy weźmie ale zdecydowała, że w końcu jednak że weźmie. Facet wysłał do niej wiadomość, żeby podjechała o 9 i oddała dzieci o 15. A ona co smiech.gif będę o 9:30 usmiech.gif Tak więc nie wciskajcie mi kitu , ze wszystkie takie związane więzią jesteście.
  • gość 2013.05.25 [21:21]
    Nie pojmuję z czego ty się tak cieszysz, że wzielas sobie dziecioroba i jestes jego konkubiną? pechowiec.gif ciebie tez zostawi, nie martw się.
  • gość 2013.05.25 [21:52]
    I bardzo dobrze, matka też ma prawo do czasu wolnego, spotkać się ze znajomymi, pójść na randkę, dzieci nie muszą być dla niej całym światem. A ojciec ma takie same obowiązki wobec dzieci, skoro sobie nie radzi, konkubina pomoże, w końcu za darmo nie będzie jej "roli" obrabiałsmiech.gif
  • gość 2013.05.26 [10:44]
    jak widac on ma ciebie do opieki nad dwojka tak malych i absorbujacych dzieci. Matka tez ma prawo do odpoczynku. Dlaczego ten kochany tatus nie odbierze dzieci od matki tylko rozkazy rzuca o kttorej matka "ma je odwiezc". Co to ma niby byc?
    Facet ma 2 letnie dziecko i juz nowa babe? Nie gratuluje ci...Szybki jest.
  • gość 2013.05.26 [10:49]
    jestem-przekonana,że-inaczej-byś-mówiła-będąc-w-jej-sy tuacji....Zobaczymy-jak-ty-będziesz-miała-dzieci-a-facet-p ójdzie-w-p**duuuu....
  • gość 2013.05.31 [13:07]
    mamuski są niektóre dobre s...
    mam duzo znajomych samotnych ojców wychowujacych dzieci
    i nie chrzańcie jest ich coraz wiecej
    a mamuski sa za dziecmi tylko jak im wygodniej i się to opłaca
  • gość 2013.05.31 [13:51]
    onaabezogonaa - musisz byc niezłe zdesperowana(albo brzydka ) żeby brać sobie rozwodnika z 2 małych dzieci na łeb heheh
  • gość 2013.05.31 [16:20]
    rodzice powinni po rowno zajmowac sie dziecmi a ty bys chciala zeby ciagle byly pod opieka matki a tatus co drugi weekend??
  • gość 2013.05.31 [21:04]
    a jak twoj kochanek latal z toba na randki zamiast zajmowac sie wlasna rodzina to bylo ok??
    pechowiec.gif
    niezla desperacja, gosc z 2ka dzieci...wow jest "kogo" gratulowac, wstyd przed rodzina nie jest?
  • onaabezogonaa 2013.05.31 [23:03]
    a on latał ze mną wróżka jesteś wow gratuluję? widzę , że większość z was nie umie czytać chodziło o daną sytuacje , że wszystkie takie super mamusie są, a dzieciaki nie dość , ze zaniedbane to ona w d*p. ma to że może więcej czasu z nimi spędzić. A czego ma mi być wstyd?
  • gość 2013.06.01 [12:38]
    dzieci zaniedbane bo co? matka ma tak samo czas na pójscie do fryzjera albo kosmetyczki, a ciebie jak r****ł jej mąż to pewnie matka w domu z dziećmi była hę?
  • onaabezogonaa 2013.06.01 [12:52]
    Bo zaniedbane , przychodzą brudne i mają zniszczone ubrania bo mamusia właśnie wydaje na kosmetyczkę i fryzjera a dzieci ma gdzieś. Ojciec kupuje nowe a ta niszczy wszystko bo nie dba. Jak w niedziele w dzień matki ona była u fryzjera czy kosmetyczki to ty ładnie głupia jesteś. Widać , że nie umiesz czytać i nie ru... mnie jak z nią był więc nie pier... jak nie wiesz.
    Mamuśki tylko potrafią płakać jakie to one dobre nie są , jak za dzieckiem tęsknią no ta właśnie jest przykładem większości z was!!!!
  • Tak na marginesie ?? 2013.06.01 [12:56]
    onaabezogonaa- to jak ci tak żal tych dzieci to dlaczego nie weźmiesz ich pod swój dach na stałe? Wzięłaś sobie faceta z 2 dzieciaków (współczuje braku powodzenia u porządnych facetów ) to możesz się wykazać w roli "mamusi ".
  • gość 2013.06.01 [12:58]
    chcialas chyba napisac "prawda o byłej twojego facetausmiech.gif
  • gość 2013.06.01 [13:09]
    ojojoj biedna konkubina, mąż i ojciec 2 dzieci porzucił rodzinę bo to ladaco mu do łózka wskoczyło a ten klapki na oczach ma. Zznudzi mu się bzykanie to wróci do rodziny hehehe. A i jeszcze jedno oby ciebie kiedyś zostawił mąż z dwójką dzieci
  • onaabezogonaa 2013.06.01 [13:10]
    a to, że facet ma dwoje dzieci to świadczy o nim że jest nie porządny ? to jesteście ładnie ograniczone. Bo znam masę facetów bez dzieci , za to alkoholików, awanturników i damskich bokserów i dlaczego z góry zakładasz , że rozstali się z jego winy ? Bo co bo mamuśki to takie są grzeczne i porządne kobiety ?
    A to ja ma za te dzieci teraz odpowiadać że mam je brać do siebie na stale mają matkę i ojca po równo maja zasadzony czas ojciec się zajmuje i zwraca uwagę na wszystko. Dodam tylko, że to nie pierwsza sytuacja kiedy ona gardzi czasem spędzanym z dziećmi. Kiedyś nie mogła poczekać z nimi 15 bo już była umówiona.
  • onaabezogonaa 2013.06.01 [13:12]
    I nie jestem biedna konkubina, tylko was zawsze prawda w oczy kole.
  • Kłoliberek 2013.06.01 [13:14]
    Cała trójka siebie warta, żal tylko tych dzieciaków.
  • gość 2013.06.01 [13:15]
    oczywisty jest że każda porzucona matka powinna zaprzestać zycia towarzyskiego, powinna spędzac 24/7 z dziecmi, zakazane są tez zabiegi u kosmetyczki, wyjazd do rodziny bo jakaś sucz odbiła jej ojca dzieci.
  • onaabezogonaa 2013.06.01 [13:25]
    czy wy nie umiecie czytać ? Nikt jej nie zabrania niech sobie robi co chce ma 2 tyg bez dzieci w miesiącu to chyba dużo co ? do tego bierze na nie socjal bo ma jeszcze jedne dziecko z wcześniejszego związku z którego ona zrezygnowała. Ja mówię o danych sytuacjach. Ale cóż ciemnogród nie umie czytać.
  • gość 2013.06.01 [13:41]
    jak dzieci pójdą do szkoły nie będzie mowy pobytach po 2 tygodnie u jednego z rodziców
  • gość 2013.06.01 [13:42]
    te onabezogona aty własnych dzieci nie możesz mieć i żal ci d**ę ściska o cudze? czy mąz(nie twój) nie chce z toba miec dzieci? smiech.gif
  • kosmateuska 2013.06.01 [14:16]
    Kobieto, ogarnij sie!!! Jego byla zona ma prawo do odpoczynku i ma prawo "miec swoje sprawy" i gow...............no ci do tego.
    Z drugiej strony gratuluje zycia: facet z odzysku i jego dzieci...Musisz byc zdesperowana ci..........pa
  • gość 2013.06.01 [15:36]
    Autorko a ty masz dziecko ????????????
  • gość 2013.06.02 [10:34]
    a skad u Ciebie autorko teraz taka matka milosierdzia?
    jak robijalas rodziny to jakos obce byly ci uczucia ze maz zostawia zone, dzieci
    a teraz nagle jest ci ciezko na sercu z powodu dzieci ? pechowiec.gif
    poszukaj sobie lepiej wolnego faceta, napewno cie stac, tylko nisko sie aktualnie cenisz
    i facet wykorzystuje pozniej takie kobiety ktore biora "co popadnie"
  • gość 2017.03.18 [14:43]
    Ale jaja. Matka dostała darmową opiekunkę do dzieci. Aż się śmiać chce. Baba wychowująca cudze dzieci. Normalnie tarzam się. Tylko dobrze je wychowaj i się dobrze nimi opiekuj, bo sąd i policja.
  • gość 2017.03.18 [14:54]
    Autorka to całkiem przyzwoita kobitka jest.
    A ty to jakaś kobyła jesteś? że tak sie lubisz tarzać?
    Czy zwykła pospolita świnia i wcale sie nie tarzasz, tylko taplasz...
  • gość 2017.03.18 [18:47]
    Zostawcie te autorke w spokoju, zrozpaczone mamuski sie odezwaly! Skad wiecie, ze on ja zostawil?
    Czytalem ostatnio post o temacie" mam dwojke dzieci czy mam szanse na poznanie kogos" czy cos w tym stylu
    I odpowiedzi byly typu jasne dzieci nie sa przeszkoda itd.
    A tutaj pojezdzacie ja bo ma faceta z dziecmi? I nie odpieprzyl sie od nich? Swiadczy to o tym, ze jest odpowiedzialnym facetem prawda?
    Falszywosc kobiet to podstawa!
  • gość 2017.03.18 [18:58]
    Temat sprzed 4 lat a ty odpowiadasz autorce dziś? hmm.
  • gość 2017.03.18 [19:05]
    dzieci wychowywane z matkami maja wiekszą podatnosc na depresje
  • gość 2017.03.18 [21:14]
    Z ta depresja tez o tym czytalem, najlepsze to jest to np. U mnie dzieci tesknia za mna, ale doje/bali mi takie alimenty, ze mamusia nie musi pracowac, wpie/rda/la za dziec****eniadze i cieszy morde, zasuwam 7 dni w tygodniu, zeby ta zdziadziala wiedzme utrzymac, obudzi sie jak przyjdzie jej zyc na starosc za 600 zl.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...