Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patryk1998

Problem w związku Rozstanie :(

Polecane posty

Witam , wiem że to forum dla kobiet ale mam pewnien problem ... a Mianowicie w zeszłą niedziele zerwała ze mną dziewczyna po 8 miesiącach związku twierdząc uczucie wygasło i tłumacząc sie że na razie nie chce mieć chłopaka ... Aktualnie zachowujemy się jako przyjaciele rozmawiamy przytulamy sie na pożegnanie piszemy... tylko problem że ona od tego momentu gdy zerwala pisze z innym chłopakiem ... pytając czy coś z nim planuje odpowiada że nie nie chce mieć na razie chłopaka ... a gdy pytam jej czy jest jeszcze dla nas szansa to odpowiada że możliwe ale na pewno nie teraz ... I co w takiej sytuacji robić jak ją przekonać do siebie na powrót ?? Jest szansa że uczucie powróci przy obecnej sytuacji np przy pisaniu, rozmowie itp ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej watpie, jak pisze z innym to znaczy, ze jest w trybie poszukiwawczym. chce zmienic faceta, bo jej sie uwidzialo, ze bedzie wtedy szczesliwa albo jest w trybie domyslnym, czyli nie mam faceta a co bedzie to bedzie, ale nie z toba, bo niestety jestes na straconej pozycji w momencie, kiedy to z toba zerwala. jakby zerwala z tym, z kotrym pisze, ty mialbys wieksze szanse - mimo ze jestes tym samym facetem. taka psychologia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcisnij spacje i odczekaj jedna runde. innymi slowy daj jej chwile i zacznij od nowa. o ile przez te chwile nie zwiaze sie z tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie ma czegoś takiego u kobiety jak "nie chce mieć teraz chłopaka". to znaczy, że nie chce Ciebie za faceta. Jak tylko pojawi się ktoś interesujący, to się zwiąże. A to co robi Tobie (nadzieja, że niby może kiedyś się zejdziecie) oraz jednocześnie flirt z innym to nic innego jak trzymanie Cię w obwodzie. Tzn. że jest jej miło, że ktoś za nią biega, czuje się prze to bardziej atrakcyjna i ma z kim zabić czas. Nie szanuje Cię, a im bardziej będziesz za nią biegał, tym gorzej. Łatwy test - zerwij nią kontak ale tak na serio, nie odzywaj się przez kilka-kilkanaście tyg., na jej prośbę o spotkanie-rozmowę, odpowiadaj że jesteś zajęty i kiedyś się umówicie. Albo zacznie szaleć z niepokoju i zabiegać o kontakt ale nie będzie chciała związku (to nzaczy, że dalej widzi w Tobie jedynie kandydata na pocieszyciela) albo oleje, co będzie odpowiadało prawdziwym jej uczuciom. Jest i opcja nr 3-będzie chciała powrotu i ja bbym się ty mocno zastanowiła czy jest to szczere. Olej ją, bo swoje lata masz . Jeśli ona ma 20 lat, to potrzebuje jeszcze z 2-3 lata by chcieć poważnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę? Osiem miesięcy związku a ty tak przezywasz?... Uczyć się a nie p*****ly pisać w intrernetach, uwierz mi ze nie masz pojęcia o prawdziwych problemach. To co robisz to zabawa w związki, skoro nie wychodzi to wróć do nauki a nie trujesz tyłek ludziom z prawdziwymi problemami. Bo dziewczyna mnie zostawił, jessssu, noe ma jakiegoś forum dla nastolatków? Musisz tu nudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielab
Jak już na prawde nie możesz sie z tym pogodzić to udaj sie do jakiegoś dobrego psychologa np. w Warszawie przyjmuje Ewa Guzowska, miałam z nią kontakt i też świetnie mi pomogła przy rozstaniu więc możesz przyjżeć się tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta psychologa to raczej nie może być świetna, skoro musi zatrudniać spamerów do naganiania klientów. Może powinna zmienić zawód na taki, gdzie będzie miała pracę bez spamowania? Jakieś sprzątanie, kopanie dołów.... W tych zawodach zarabia się bez spamowania. I zarobek jest pewny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×