Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwiedziona 47latka

Polecane posty

Gość gość

Czy kobiety rozwiedzione są skazane na samotność tylko dlatego ze miały odwagę w tym wieku się rozwieść? Odsunely się koleżanki mężatki i rodzina też. Nie chce być sama, chce jeszcze cieszyć się życiem z kimś Kocham życie i chce się nim dzielić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo za odwagę, zaczynasz nowe lepsze życie bez względu na przeszłość. Trzymam kciuki. Marcin z Łodzi. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie jestes jeszcze jakas stara jednej nogi nie masz w grobie.Pamietaj,ze lepiej pozniej niz wcale tak,ze korzystaj teraz z zycia na pewno sobie kogos znajdziesz daj sobie czas.Najpierw odpocznij pozyj sama posmakuj zycia singla potem szukaj a moze sam sie szybciej trafi.Tyle lat bylas z kims wiec ciezko zyc samej,ale sa tego plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 7 lat młodszy stasiek po szkole specjalnej - to twoja grupa docelowa. Spróbuj dotrzeć do tego środowiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nawet 37 latki po rozwodzie nie tyknął no chyba że na jedną nockę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy przygłupi Stasiek o dobrym sercu niż powyższy gościu debilny mizogin, któremu kościelno-patriarchalne towarzystwo namieszało we łbie. O ile w ogóle tam się kiedyś mózg znajdował, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu właśnie jest problem. Z reguły nie chodzi o to, że po rozwodzie, ale o to, że jędza. Popatrz na post powyżej. Miałaś prawo się wkurzyć i gościowi, który cię sprowokował dowalić. Po co te wstawki o kościelno-patriarchalnym towarzystwie? Lepiej się poczułaś, fakt, ale jeśli zawsze reagujesz agresją na zaczepkę, to tu chyba tkwi problem. Jędza wtedy, choć może i uzasadniona z ciebie wychodzi a to strasznie towarzystwo odstrasza. Moim zdaniem przyczyna tkwi w tobie. Nie umiesz pokazać najlepszych twoich cech. Nie umiesz, poprzez swoje zachowanie pokazać, że każdemu z tobą będzie lepiej, niż bez ciebie. Nie umiesz humorem reagować na prowokacje. Pewnie myślisz, że taka już jesteś - no właśnie, to się zmień, wyjdź z siebie, stań obok, popatrz na się i zobacz czemu możesz się nie podobać. A później spróbuj stać się najlepszą ciotką, kumpelą, co to nie narzeka na kościelno-patriarchalne, ale uśmiecha się do sąsiadek wracających z kółka różańcowego. Sympatia musi być w tobie, jeśli będziesz sympatyczna, to znajdzie się wokół ciebie grono ludzi, którzy będą z tobą chcieć być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze starej rozwódki, na którą już rzucają się fale gorąca, chcesz zrobić miłą, sympatyczną kobitkę?? Takie rzeczy, to tylko w erze;) Taget, w postaci staśka został jej wskazany nieprzypadkowo: jak da śtaśkowi pobzykać, to stasiek ją będzie nosił na rękach. Stasiek będzie jej bliski intelektualnie i mentalnie. Stasiek wreszcie będzie miał gdzie mieszkać. Same plusy dodatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko gwoli wyjaśnienia: post wczorajszy o mizoginie nie byl pisany przez autorkę tematu, tylko przeze mnie, a ja jestem mężatką, długoletnią, co z tego że mam w do d**y małżeństwo. Tym bardziej nie rozumiem kobiet, które za wszelka cenę chcą mieć kogokolwiek, bo ja mam właśnie takie "kogokolwiek". Ale ta uwaga o tym, że kobiecie 47 letniej zostają tylko przygłupy, mnie po prostu wkurzyła. Obaj goscie dzisiejsi wyciagnęli zatem za daleko idące wnioski, prezentujac - po raz kolejny - jedynie słuszny w ich mniemaniu tok myślenia. Czyli: miałam rację :P Nie cierpię koscielno-patriarchalnych mędrkujacych mizoginów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam, że nie mam nic przeciwko paniom z kółka rózańcowego, znowu jakaś nadinterpretacja, a przeciez napisalam wyraźnie jakich ludzi nie lubię. A o moje grono znajomych się nie martwcie, mam spore i jestem lubiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 latka ma jeszcze 20 lat pracy do emerytury, więc wcale taka stara nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzeba dozyc tej emerytury ;-) ja nie jestem pewna czy jej doczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowalają tej kobiecie.a ciekawajestem jacy to oni są.z tego co niektorzy piszą to przyglupy.wymądrzaja sie.i jak z takim ciolkiem wytrzymac.lepiej rozwod wziasc i muec swiety spok.a nizeli z wariatem siedziec pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie spokoju szuka. Ją spokój znudził już. Ona szuka nowych wrażeń. A że w tym wieku nowe wrażenia same się pod kołdre nie pchają już ,to i poczucie krzywdy jest. I język na brodzie i desperacja w oczach jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokoj to ja mialem jak BYLEM generalem :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.09 - plusy dodatnie??? a sa plusy ujemne? widać,że inteligencją co niektórzy nie grzeszą, obawiam sie,że nawet pani, którą uważacie za staruszkę w wieku 47 lat , nie bedzie was chciała ze względu na braki umysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałaś o pomroczności jasnej? Też nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
Nie każdy chce cudzołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszyscy wiedzą że trzepiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzesz leki zniecierpek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×