Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuczekmaly

Rozwód a dowody?

Polecane posty

Gość zuczekmaly

To że na sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie można przedstawic bilingi połączeń męża to wiem i wiem że sąd musi wydac żeby zostało to wydane a czy istnieje możliwośc żeby uzyskac wykaz smsów jakie pisał mąż, czy tego nigdzie sie nie rejestruje? bardzo prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczekmaly
no dobrze skoro są tylko wyszczególnione połączenia i załóżmy ilośc smsów i do kogo czy jest to jakiś znaczący dowód w sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczekmaly
czy ktoś przedstawiał bilingi jako dowód w sprawie? jak to argumentowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADZE ZGłOSIC JAKO DOWóD W SPRAWIE WKAZ ROZMóW.wSZTSTKO TAK NAPRAWDE ZALEZY OD SEDZIEGO ,ALE Z WłASNEGO DOSWIADCZENIA WIEM ZE SADY ZAWSZE RACZEJ SKłANIAJA SIE KU KOBIECIE WIEC MASZ SZANSę. ACZKOLWIEK MOJ FACET MA WYNIKI BADANIE DNA KTóRE POTWIERDZAJA IZ ZONA GOZ DRADZIłA BO DZIECKO NIE JEST JEGO I SEDZINA TO ODRZUCIłA,MUSIELISMY WNIOSKOWAC O PONOWNE DOPUSZCZENIE DOWODU DO SPRAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczekmaly
dziekuję za odpowiedzi :) jeśli ktoś chciałby coś dodatc to proszę ponieważ często odwiedzam forum i napewno się ustosunkuje do każdej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaveila
Obecnie sądy dopuszczają różne dowody z bilingów tez. Zanim jednak powołasz sie na taki dowód upewnij sie czyj to numer i czy nie jest czasem na karte. Jesli na karte to nie udowodnisz włascicielki. A Tobie wisienka76 poradze we wtorek bo sam fakt np. z DNA to nie powód by pozbawić dziecko ojaca gdy ten jest mężem matki. Trzeba sie troche pstarac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko - mieliśmy ten sam problem, sędzina...udała, że nie słyszy, że żona zdradzała mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdfsdf
operatorzy maja obowiązek przechowywać jakiś czas smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wkurza mnie fakt,ze kobieta moze jawnie zdradzac meza,on majac na to dowody nie jest w stanie bez walki uzyskac rozwodu z orzekaniem o winie:( zenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smsy sa na serwerach danego operatora. Operator musi wydać tego typu smsy ,ale tylko i wyłacznie na żądanie sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
Zawnioskuj jako dowod, aby Sad zwrocil sie o wydanie przez operatora tresci smsow, ale aby Sad mogl tego dokonac musisz wskazac konkretnie numer telefonu domniemanej kochanki, bo nie ma mozliwosci otrzymania wszystkich smsow wysylanych pod wszelkie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko - nawet jak facet ma dowody zdrady a baba niema tosąd jest w stanie dać orzeczenie o jego winie. Tak już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYLY PRACOWNIK
Mozna uzyskac tresc sms-ow Operator przechowuje przez dlugi okres takie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjlk
czyli jesli sprawa jest bez orzekania o winie a ewidentnie to wina jednej strony to sąd moze uznac go winnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka1234567
jesli obie strony zgodnie wnosza o rozwod bez orzekania o winie, to Sad nie moze orzec o winie ktorejs ze stron, nawet jesli wszystko na to wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile czasu te smsy operator przechowuje>? ja mam rozprawe w kwietniu i nie wie mczy nie za pozno bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyzuczek
powaznie przechowuja tresc sms-ow? jest to potwierdzona informacja? bo jesli tak tak sie postaram o taki nakaz tylko wazne zebym na idiotke nie wyszla jak sie okaze ze to niemozliwe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
Przechowuje tylko 72 godziny i nie można treści wyciągnąć. Robi się to tylko w sprawach karnych, zagrażających życiu i zdrowiu i też nie zawsze uzyskuje się zgodę operatora. Ważne, by zbierać wszystko, nawet to, co pozornie wydaje się pierdołą. E-maile (wydrukować) rozmowy gg, bilingi, smsy można przepisać, jak nie ma możliwości zabrania karty. Jeżeli jesteś przekonana, że wina leży po stronie męża, nie odpuszczaj, wbrew pozorom orzekanie o winie będzie miało wpływ na Twoje dalsze życie (wsparcie finansowe). Nie poddawaj się i walcz o swoje. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczekmaly
dziękuję za konkretną i rzeczową odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska222
Wiem na pewno ze operatorzy przechowują smsy dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexaa
Przechowuje eski i to długo. Nie wiem dokładnie ile czasu ale kiedy Ja zakładałam sprawę (nie rozwodową) to esemesy były dowodem. Sąd miał je w ręku po ponad roku od ich napisania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeżona
też mam problem z dowodami...wiem że mnie zdradza, nie mieszka już ze mną, zanim zdążyłam się zorientować to wykasował wszelkie dowody...spróbuję coś uzyskać z komputera..są programy na to ale jeśli nic nie znajdę i nie mam dowodu że mieszka z nią (właściwie może powiedzieć że mieszka u kumpla...he he) czy można się dogadać żeby się przyznał i czy to wystarczy?a jak się nie da dogadać to co można zrobić? doradźcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz cos ci powiem
lepij sie chyba rozstac bez tych wszystkich cyrkow szczegolnie jak sa dzieci po co prac te wszystkie brudy przed sadem pomysl co to ci da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczezona
sprawa jest dość świerza...dowiedziałam się o innej w sylwestra...7 lat małżeństwa...dzieci brak...muszę wynająć mieszkanie bo nie dam rady dojechać do pracy ze swojego miejsca zamieszkania....nie tyle chcę mu dokopać co nie chcę być "ofiarą" , poza tym nie wiem czy jestem w stanie rozwieźć się polubownie bo tu podobno trzeba wykazać rozpad pożycia z obu stron... a ja raczej długo będę tkwiła w tym związku emocjonalnie...z drugiej strony nie mam ochoty po paru latach obudzić się : "acha, ja przecierz jestem mężatką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna...
ja tez byłam oszukiwana ten sam scenariusz co u poprzedniczki... moj adwokat twierdzi ze mozna zdobyc nakaz w sprawie rozwodowej o tresc sms nawet do 2 lat ... ale wszystko przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1954
witam!moj maz mnie zdradza z dwoma laskami ,jedna to nasza kolezanka sprzed lat a druga to malolata z pracy.mam pelno smsow .porobilam zdjecia tym smsom ,malolate bzyka w pracy i daje jej kase ,poza praca nie spotykaja sie wiec nie mam mozliwosci zrobienia im zdjec czy wogole moziwosci sledzenia,,wlasnie sie zastanawiam czy smsy beda dowodami w rozwodzie,ponformowalam go ze wiem o kochance(kolezance) padl na kolana i wybaczenia prosil.odpuscilam.no i nastepna laska,teraz zbieram wszystkie smsy ale nie wiem czy to wystarczy.on powiedzial ze rozwodu mi nie da,wiec musze miec czarno na bialym.poradzcie co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala32
Witam wszystkich chciałabym się dowiedzieć czy rozmowy z archiwum gg mogą być jako dowód zdrady i mam bilingi rozmów z jeg telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit-holland
bilingi mogą byc dowodem a jego wage badasąd DOWODEM MOŻE BYĆ WSZTSTKO... a co moze to zależy od zdania sądu...aby przekonać sąd potrzebne są silne argumenty. treśc sms-ow jest do odtworzrenia, bo operator 3 lata powinien to trzymac u siebie - antyterroryzm i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brysiek
Mam pytanie trochę z innej strony: Czy abonent może otrzymać od operatora szczegółowy biling sms-ów (i ich treści) własnego numeru na który ma podpisaną umowę? Czy jest to prosta droga czy jednak operator fatyguje się tylko w wyjątkowych sytuacjach? (konkretnie pytam o Plus gsm). z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony...........
w moim przypadku, wystarczyło nagranie. Jak przyznała sie do zrady, nagrałem to na dyktafonie. SAd przyznał racje, wygrąłem proces. najlepsze, ze to mnie nazwała świnią:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×