Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila33535

rozwód bez orzekania - kiedy powiedziec męzowi

Polecane posty

Gość Kamila33535

Zamierzam napisać pozew, tylko powiedzcie mi, czy wysłać do sądu i czekać, aż mąż dostanie wezwanie, czy powiedzieć mu wcześniej, że składam? Chcę bez orzekania o winie. Przypuszcza, ze on się nie zgodzi tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więzienna diva
proponuje wysłać i tego samego dnai go poinformować. Zalezy tez jakie sa przesłanki do rozwou, zdradził Cie? przemoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33535
picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33535
picie non stop i na umór, okradanie mnie, brak pracy, wyzywanie chyba wystarczająco dla sądu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPalone
Toś mu życie zgotowała... Powiedz mu jak będzie miał urodziny - ucieszy sie chłopina z prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33535
nie żartujcie sobie. Kiedy mam mu powiedzieć, jak on albo pijany, albo trzeźwieje, albo się nie widzimy, bo ja w pracy - jak on akurat trzeźwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPalone
Przyklej magnesikiem do lodówki. Chyba że lodówka pusta. Wtedy weź urlop okolicznościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
No dobra, a teraz do rzeczy autorko- gdzie jest schowany królik? Mam nadzieję, że ma choc duza pytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwod bez orzekania
o winie chcesz brac z alkoholikiem:D:D kurwa babo tosz on moze Cie pozwac o alimenty bo jak nie robi to nie ma z czego zyc(czytaj pic)i bedziesz mu bulic.Zastanow sie nad orzeczeniem o winie a nie taka dobra z ciebie kobieta ze latami bedzie pil za twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELSSSSS
Alimenty mąż dostanie tylko wtedy, kiedy rozwód byłby z orzeczeniem o jej winie. Autorko nic mu nie mów, jak dostanie list to otrzeźwieje, a tak teraz będzie ci doopę truł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33535
Kurcze.. ale jakoś muszę z nim porozmawiać na temat podziału majątku chociażby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPodzielne
A telewizor macie płaski? Czy ten z dupą z tyłu? Bo ten łaski można podzielić siekierą, a do tego z dupą potrzena piła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Sluchaj, z pijakiem sie nie dogadasz, niestety. On bedzie szedl w zaparte, ze to twoja wina, ze on pije, albo jeszcze lepiej, bedzie sie zapieral ze on wcale nie pije, ze to twoj wwymysl. Zloz pozew z orzeczeniem o winie, ale muszisz miec mocne argumenty i swiadkow. Nie martw sie podzialem majatku. Jezeli macie wspolnote majatkowa, to caly majatek bedzie podzielony na pol i to sad wyda orzeczenie. Uciekaj jak najszybciej od alkoholika. Ale najpierw zadbaj o to, zeby zrobic to jak najkorzystniej dla siebie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dobra rada...
a najlepiej doradź się kochanka, oni sa duzym wsparciem w takich kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś78
Chleje i nie pracuje.A ja myślałem że tacy faceci już nie istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ZzzZzzz
Witam. Czy mogę doczepić się do tematu? Też zamierzam napisać pozew o rozwód bez orzekania o winie, jednak nie wiem od czego zacząć... Mój mąż, nie pije, nie bije mnie. Obydwoje pracujemy, zajmujemy się domem, dziećmi... Na pozór rodzina idealna. Jednak między nami od dawna nie ma już nic, nie kochamy się, nie mamy o czym rozmawiać, nie spędzamy razem czasu, łączy nas jedynie (a może "aż") fakt że mamy dwoje dzieci. Nie umiem tak żyć, obok zupełnie obcej osoby. Próbowałam z nim rozmawiać, jednak moje próby ratowania naszego małżeństwa nie odniosły żadnego skutku. Jesteśmy jeszcze w miarę młodzi, więc każde z nas ma jeszcze czas, aby ułożyć sobie życie po swojemu. Dlatego też podjęłam decyzję o rozwodzie. Bardzo proszę o możliwe razy co napisać w pozwie, bo kompletnie nie znam się na tym, oraz jakie są koszty związane ze złożeniem pozwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaRozwodowe
Koszty? BARDZO WYSOKIE!!! Będą je płacić twoje dzieci, ich dzieci i wnuki tych dzieci. Co napisać? Prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaZprzeszłością28
JajaRozwodowe, co Ty pie***ysz??? W dzisiejszych czasach ludzie rozwodzą sie i z takich powodów! Nie ma miłości - nie ma ratunku dla małżeństwa - pomimo nawet, i ze są dzieci i nie ma sie nikogo innego na boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaRozwodowe
W którym miejscu pieprzę? O kosztach czy o prawdzie? Swoją drogą - fajną logiką się kierujesz -> jak inni się rozwodzą "w dzisiejszych czasach" to rozwód stał się OK. A jak w "dzisiejszych czasach" ludzie sie łajdaczą - to łajdactwo tym samym zyskało usprawiedliwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynaZprzeszłością28
o kosztach pisałam... nikt nie bedzie ich ponosił z tych osób, które wymieniasz... uogólniasz w tym momencie. dlaczego potrzebę zmian w toksycznym małżeństwie nazywasz łajdaczeniem się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaRozwodowe
WSZYSCY wiedzą że w przypadku rozwodu najwyższą cene płacą dzieci - a TY JEDNA tego nie wiesz. "dlaczego potrzebę zmian w toksycznym małżeństwie nazywasz łajdaczeniem się?" I nawet bardzo prostym i zrozumiałym postem próbujesz manipulować. Ja nic takiego nie napisałem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ZzzZzzz
To oczywiste, ze rozwód rodziców ma wpływ na dzieci, często negatywny. Jednak dzieci też nie są szczęśliwe gdy patrzą na kłócących się rodziców, gdzie mama i tata nie darzą się szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33535
on nadal pije. pozew napisałam, ale jeszcze nie dostarczyłam do sądu. chcą mu powiedzieć, do jasnej anielki, ale ten wiecznie nieprzytomny, myślałam, że może pójdziemy do notariusza przeprowadzić podział majątku, żeby było załatwione przed, pytałam go o to któregoś ranka, jak się obudził, jeszcze zanim wyszedł pić), powiedział, ze nie będzie mi robił problemów, ale kto go tam wie :( do notariusza zapisałam nas na wtorek. zobaczymy. Nie chcę z orzekaniem o winie, bo to długo trwa, a ja nie mam świadków, nie mam dowodów.. żadnych zgłoszeń na policję, nic. Chcę mieć to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila33535
Agnieszko.. wszystko znajdziesz w internecie, wzory, opis kosztów. Jak myślicie, czy potrzebny jest adwokat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rozwodu bez orzekania o winie nie koniecznie. Jeśli strony są zgodne to jedynie do pomocy przy papierach - gdy są dzieci rozwód bez orzekania o winie to najlepsza opcja na tym blogu jest to jasno wytłumaczone http://sprawy-rozwodowe.info/rozwod-bez-ustalania-winy-czy-warto-sie-na-niego-zdecydowac-dla-dobra-dzieci-pomimo-tego-ze-sa-przeslanki-aby-wine-ustalic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×