Odpowiedz na ten temat

Rozwód Olsztyn 2011. Konkretnie!!!!

• takamama20 2011.11.08 [18:45]
    Witam Wszystkich. Chciała bym się dowiedziec wszystkiego o rozwodzie z konkretnego miejsca, jak to wszystko sie toczy, ile trwa... Dzisiaj złozyłam pozew o rozwód za porozumieniem stron, mamy male dziecko ale chcemy je wspolnie wychowywac bez ograniczania się co do widzen. Krótko mówiac wszystko polubownie, bez oczerniania się. Nastąpił trwaly i zupelny rozklad pozycia malzenskiego i wszystkich wiezi. Prosze napiszcie jak to sie odbywa w Olsztynie. Ile sie czeka na sprawe, jaki jest sedzia. Wszystko co jest istotne. Z góry dziekuję usmiech.gif

• zapytaj mnie o swoje prawo 2011.11.08 [20:06]
    Witam Panią,
    jestem prawnikiem z dużą praktyką w sprawach rozwodowych, przygotowuję również plany wychowawcze co do małoletnich dzieci, przeprowadzam mediację.

Wypowiadam się również na wielu forach związanych z prawem rodzinnym.

Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt bezpośredni na e-maila:
    zapytajmnieos wojeprawo@gmail.com

Udzielę Pani kilku wskazówek

• Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2011.11.08 [20:08]
    zapytaj mnie o swoje prawo udzielasz ich za darmo???????????????????????????
  • zapytaj mnie o swoje prawo 2011.11.08 [20:15]
    Różnie... Polaaa nie bądź niedowiarkiem... działam w jednej z fundacji tam pomagam nieodpłatnie samotnym matkom. Ogólnie moje porady nie są drogie. a w prostych sprawach udzielam porad ,,za darmo''.
    Wiesz dobrze, że prawnik też musi jakoś zarobić na życie...
  • IDAAA 2011.11.08 [21:27]
    Najważniejsze jest dobro dziecka.Pierwsza rozprawa idzie zawsze w kierunku porozumienia się.Nakłanianie do spróbowania "jeszcze raz"Ze względu na dobro małoletniego dziecka.
    Jeśli to Was nie ruszy, Sąd wyznacza następny termin i w takim układzie jak piszesz dostajecie rozwód.Ile to trwa w Olsztynie?Nie wiem.Gdzie Ci się spieszy? co nagle to po diable.
  • cubea 2011.11.21 [14:13]
    Wszystkiego na temat rozwodu możesz dowiedzieć się z tej książki: http://alehistorie.pl/poradniki_literatura_fa ktu_prawdziwe_historie/rozwod_-_walka_o_dzieci_i_majatek_his torie_prawdziwe.html Na pewno Ci się ona przyda w przygotowaniach do całego postępowania rozwodowego.
  • gość 2015.05.05 [12:08]
    Jestem właśnie po rozwodzie i jeszcze czytam wszystko co z nim związane. Chyba najbardziej trzeba uważać na koszty i kwalifikacje adwokata. Najpierw trafiłem na "prawnika", który chciał ode mnie chyba z 20 tysięcy. oczywiście nie dzielilismy domu na kanarach i nie mieliśmy zbytnio majątku. Potem trafiłem na normalnego prawnika, rozwód poszedł bez problemu, pieniędzy nie straciłem polecamwww.adwokatgubanski.pl jestem z olsztyna i ten gubański tu przyjuje
  • geratt 2016.06.27 [15:08]
    Paweł Mąka to dobry adwokat w Olsztynie. Rozpatruje sprawy w cztery oczy, żadnej ściemy, realnie ci powie, jakie masz możliwości. Weź do niego pełną dokumentację, ksera, itp. Do tego dobrze ustal, co chcesz powiedzieć, z jakim problemem przychodzisz. Jeszcze tak zaangażowanego adwokata nie widziałem. Widać, że pasjonat, naturalna charyzma, potwierdzona skuteczność. Trochę chwalę, ale wyprowadził mnie z trudnej sprawy administracyjnej, a dobrych ludzi warto promować.
  • gość 2016.06.27 [20:30]
    wypad ze spamem,temat jest sprzed 5u lat!!!!!!!!!!!Na pewno autor/-ka czeka na twoje rady haha.
  • gość 2016.06.27 [20:48]
    oo sąsiadka usmiech.gif ja z ostrodyjezyk.gif
  • gość 2017.09.11 [12:58]
    dobre reklamy po tylu latach
    W takim razie ja mogę swojego polecićwww.adwokatzolsztyn.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...