Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takamama20

Rozwód Olsztyn 2011. Konkretnie!!!!

Polecane posty

Witam Wszystkich. Chciała bym się dowiedziec wszystkiego o rozwodzie z konkretnego miejsca, jak to wszystko sie toczy, ile trwa... Dzisiaj złozyłam pozew o rozwód za porozumieniem stron, mamy male dziecko ale chcemy je wspolnie wychowywac bez ograniczania się co do widzen. Krótko mówiac wszystko polubownie, bez oczerniania się. Nastąpił trwaly i zupelny rozklad pozycia malzenskiego i wszystkich wiezi. Prosze napiszcie jak to sie odbywa w Olsztynie. Ile sie czeka na sprawe, jaki jest sedzia. Wszystko co jest istotne. Z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panią, jestem prawnikiem z dużą praktyką w sprawach rozwodowych, przygotowuję również plany wychowawcze co do małoletnich dzieci, przeprowadzam mediację. Wypowiadam się również na wielu forach związanych z prawem rodzinnym. Jeśli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt bezpośredni na e-maila: zapytajmnieoswojeprawo@gmail.com Udzielę Pani kilku wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zapytaj mnie o swoje prawo udzielasz ich za darmo???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie... Polaaa nie bądź niedowiarkiem... działam w jednej z fundacji tam pomagam nieodpłatnie samotnym matkom. Ogólnie moje porady nie są drogie. a w prostych sprawach udzielam porad ,,za darmo''. Wiesz dobrze, że prawnik też musi jakoś zarobić na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDAAA
Najważniejsze jest dobro dziecka.Pierwsza rozprawa idzie zawsze w kierunku porozumienia się.Nakłanianie do spróbowania "jeszcze raz"Ze względu na dobro małoletniego dziecka. Jeśli to Was nie ruszy, Sąd wyznacza następny termin i w takim układzie jak piszesz dostajecie rozwód.Ile to trwa w Olsztynie?Nie wiem.Gdzie Ci się spieszy? co nagle to po diable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem właśnie po rozwodzie i jeszcze czytam wszystko co z nim związane. Chyba najbardziej trzeba uważać na koszty i kwalifikacje adwokata. Najpierw trafiłem na "prawnika", który chciał ode mnie chyba z 20 tysięcy. oczywiście nie dzielilismy domu na kanarach i nie mieliśmy zbytnio majątku. Potem trafiłem na normalnego prawnika, rozwód poszedł bez problemu, pieniędzy nie straciłem polecam www.adwokatgubanski.pl jestem z olsztyna i ten gubański tu przyjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geratt
Paweł Mąka to dobry adwokat w Olsztynie. Rozpatruje sprawy w cztery oczy, żadnej ściemy, realnie ci powie, jakie masz możliwości. Weź do niego pełną dokumentację, ksera, itp. Do tego dobrze ustal, co chcesz powiedzieć, z jakim problemem przychodzisz. Jeszcze tak zaangażowanego adwokata nie widziałem. Widać, że pasjonat, naturalna charyzma, potwierdzona skuteczność. Trochę chwalę, ale wyprowadził mnie z trudnej sprawy administracyjnej, a dobrych ludzi warto promować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem,temat jest sprzed 5u lat!!!!!!!!!!!Na pewno autor/-ka czeka na twoje rady haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo sąsiadka :) ja z ostrody:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre reklamy po tylu latach W takim razie ja mogę swojego polecić www.adwokatzolsztyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×